سابق ایالات متحده قاضی فدرال تماس های دولت حرکت به اخراج فلین مورد 'سوء استفاده از قدرت'

سابق ایالات متحده فدرال قاضی منصوب به نقد و بررسی وزارت دادگستری حرکت به اخراج اتهامات جنایی علیه سابق مشاور ا

توسط PATRIS-FUN در 21 خرداد 1399

سابق ایالات متحده فدرال قاضی منصوب به نقد و بررسی وزارت دادگستری حرکت به اخراج اتهامات جنایی علیه سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین پیدا کرده است که درخواست دولت باید محروم به دلیل وجود "شواهد روشنی از یک ناخالص سوء استفاده از دادستانی قدرت است."

سابق آمریکا در منطقه قاضی جان Gleeson گفت: در یک پرونده چهار شنبه که دولت "مشغول است در بسیار نامنظم رفتار به نفع سیاسی متحد از رئیس جمهور."

Gleeson منصوب شد توسط ایالات متحده در منطقه قاضی مورچه سالیوان در یک نقش ویژه ای به وزن در این مورد, اما آن را در نهایت خواهد شد تا به سالیوان و به طور بالقوه یک دادگاه تجدید نظر در مورد اینکه آیا قبول وزارت دادگستری حرکت به رها کردن این مورد.

فلین گناه التماس کرد به عنوان بخشی از ویژه مشاور رابرت مولر روسیه تحقیقات به دروغ به اف بی آی در مورد گفتگو با سفیر روسیه در ایالات متحده در دوران ریاست جمهوری دوره گذار است.

در ماه ژانویه فلین ثبت مدارک دادگاه به برداشت خود را از گناه گفته دادستان فدرال عمل کرده بود در "ایمان بد" و شکسته پایان خود را از معامله زمانی که آنها به دنبال زمان زندان برای او.

در ابتدا دادستان گفت: فلین عنوان شد برای جلوگیری از زمان زندان به دلیل او تا به حال شرکت-عمل گسترده با دولت اما در رابطه با بازنشسته ارتش سپهبد رشد فزاینده ستیز در ماه های قبل از او کناره گیری کرد تقاضای خود را به خصوص پس از او به استخدام یک مجموعه جدید از وکلا و حقوقدانان مطرح سوء اتهامات علیه دولت است.

اما وزارت دادگستری در زمینه یک حرکت ماه گذشته به اخراج این مورد گفت: اف بی آی بود و اساس کافی برای سوال فلین در وهله اول و که اظهارات او در طول مصاحبه نمی شد مواد را گسترده تر ضد جاسوسی تحقیقات مربوط به روابط بین روسیه و تهمت و مبارزه است.

مقامات گفته اند که آنها به دنبال اخراج این مورد به نفع عدالت و بنا به توصیه وکیل ایالات متحده که منصوب شده بود توسط دادستان کل ویلیام Barr به بررسی و مدیریت فلین بررسی است.

"دولت نمایان زمینه را برای به دنبال اخراج در حال قطعی رد خود را ثبت دادخواستها زودتر در این اقدام" Gleeson نوشت. "آنها در تضاد و چشم پوشی از این دادگاه قبل از دستور که در قانون تشکیل این مورد. آنها سرند با غیر قابل توضیح و اشتباهات ابتدایی از قانون و واقعیت است. و آنها ترک از موقعیت است که دولت گرفته است در موارد دیگر."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن