سابق مدیر عامل شرکت جنرال الکتریک جک ولش درگذشت 84

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه کرده است تسلیت خود را و گفت: "هیچ شرکت رهبر" بود. د

توسط PATRIS-FUN در 12 اسفند 1398

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه کرده است تسلیت خود را و گفت: "هیچ شرکت رهبر" بود. در سال 1999 ولش توضیح داده شد به عنوان "مدیر قرن" توسط مجله فورچون.

ما تاجر بود که مرد پشت جنرال الکتریک به عنوان مدیر عامل برای مدت دو دهه جک ولش درگذشت در سن 84 آمریکایی چند ملیتی کنگلومرا اعلام کرد در روز دوشنبه.

"امروز یک روز غم انگیز برای کل GE خانواده است. جک بزرگتر از زندگی و قلب GE برای نیم قرن. او شکل صورت از شرکت ما و دنیای کسب و کار" زمان اجرایی این کنگلومرا لری Culp گفت: در یک ایمیل تایید ولش مرگ است.

US President Trump and Jack Welch (Getty Images/C. Somodevilla)

جک ولش و رئیس جمهور ایالات متحده می دانستند یکدیگر به خوبی تهمت توصیف او به عنوان یک "دوست"

"وجود دارد هیچ شرکتی رهبر مانند "نوترون " جک" رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی اشاره به نام مستعار ولش کرده بود چرا که او قاتل راه مقابله با کاهش شغل. رئیس جمهور افزود که ولش او بود "دوست و حامی. ما ساخته شده تخفیف های فوق العاده با هم. او هرگز فراموش نخواهد شد."

ولش تبدیل به یکی از ایالات متحده شناخته شده ترین و بسیار مورد توجه شرکت های بزرگ و رهبران در طول زمان خود را به جنرال الکتریک رئیس و مدیر اجرایی. او GE سر در دوران رونق از 1990s زمانی که کنگلومرا است قیمت سهم افزایش یافت و آن را با ارزش ترین شرکت در این سیاره است.

پسر یک راننده قطار ولش آموزش دیده به عنوان یک مهندس شیمی و تبدیل این سازمان از یک سازنده لوازم برقی و لامپ را به یک صنعتی و خدمات مالی ، این شرکت در بازار سرمایه رشد از 12 میلیارد دلار زمانی که وی در سال 1981 به $410 میلیارد زمانی که او 20 سال بعد.

ادامه مطلب: چگونه جنرال الکتریک شد کلی ناامیدی

جنجال

ولش نتایج رانده سبک مدیریتی و دست در رویکرد دیده می شد به عنوان دلایل اصلی پشت جنرال الکتریک تبدیل شدن به یک رهبر بازار اگر چه برخی از موفقیت در هزینه هزاران نفر از کارکنان که بخشی از یک کار جمع اوری در ولش ظالم پیگیری برای کاهش هزینه ها و حذف این شرکت از سود عملیات.

در واقع ولش نبود بدون آخرش به خصوص برای عدم دلسوزی برای طبقه کارگر و بسیاری از آنها او کار خود را تغییر آب و هوا و تردید و مهمترین زمانی که او توییتی در مدت کوتاهی قبل از انتخابات سال 2012 ادعا که دولت باراک اوباما دستکاری برخی آمار اقتصادی.

ادامه مطلب: هند به تحقق بخشیدن به جاه طلبانه انرژی های تجدید پذیر اهداف ؟

اما آن تیزهوشی و outspokenness که به دست آورده او را به عنوان "مدیر قرن" نام عطا او توسط مجله فورچون در سال 1999.

ولش در پشت برگ سوم خود را با همسر و چهار فرزند از ازدواج اول خود را.

jsi/msh (خبرگزاری AP)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب