فلوریدا COVID-19 مورد افزایش می یابد دوباره کالیفرنیا می بیند افزایش ثبات

آخرین:شهردار شیکاگو تعطیل داخل سالن خدمات در میله های زندان در روز دوشنبه و فلوریدا گزارش شده بیش از 10 ، 000

توسط PATRIS-FUN در 31 تیر 1399

آخرین:

شهردار شیکاگو تعطیل داخل سالن خدمات در میله های زندان در روز دوشنبه و فلوریدا گزارش شده بیش از 10 ، 000 مورد جدید از COVID-19 برای ششمین روز متوالی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به خشم در سراسر ایالات متحده.

گریم اخبار جبران آشکار تثبیت نرخ شیوع در کالیفرنیا و بدترین بستری شدن در بیمارستان در چهار ماه در ایالت نیویورک اجازه می دهد شهر نیویورک برای ورود به یک مرحله جدید از بازگشایی.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: تعداد موارد بستری شدن در بیمارستان و بخش مراقبت ويژه پذیرش تمام شد هنوز هم در حال افزایش در پرجمعیت ترین ایالت کشور اما تقریبا به همان اندازه و یا به عنوان سریع که در هفته های اخیر.

"ما شاهد یک کاهش در نرخ رشد اما نرخ رشد با اینحال" Newsom یک دموکرات گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در ساکرامنتو.

"بستری شدن در بیمارستان و ICU [پذیرش] همچنان باعث نگرانی در این دولت است. به همین دلیل ما می خواهیم هر دو را در آنچه که ما انجام داده ایم" فرماندار گفت.

مردم با پوشیدن ماسک صورت دیده می شوند در خدمات کلیسا در هانتینگتون بیچ کالیفرنیا در روز یکشنبه. (Apu گومز/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

شهردار لس آنجلس, اریک Garcetti است تهدید به اعمال جدید "stay-at-home" نظم در کشور را که دومین شهر اگر روند معکوس نیست. کالیفرنیا high school sports authority به تعویق افتاد و مسابقات ورزشی از جمله فوتبال تغییر یک مراسم از تصویب برای بسیاری از آمریکایی ها.

نیویورک است که ثبت شده مرگ و میر بسیار بیشتر از سایر امور خارجه ایالات متحده ثبت شده تنها هشت مرگ و میر در روز یکشنبه. تعداد کل افراد بستری در نیویورک برای این بیماری کاهش به 716 که کمترین تعداد از آوریل 18, رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت. محدودیت های کمی کاسته با باغ وحش ها و مجسمه آزادی بازگشایی و همچنین به عنوان ورزش حرفه ای بدون فن.

شهردار شیکاگو لری Lightfoot اعلام محدودیت های جدید با توجه به اثر را در روز جمعه از جمله ممنوعیت داخلی خدمات در بارها و خاموش کردن خدمات شخصی مانند عینک و لوله هایی که نیاز به حذف از ماسک است.

"در حالی که ما نمی در نزدیکی اوج این بیماری همه گیر از اوایل این سال هیچ یک از ما می خواهد برای رفتن به عقب وجود دارد" Lightfoot در بیانیه ای گفت.

معلمان سو در فلوریدا

معیارهای در سراسر کشور نشان می دهد ادامه داد: افزایش این بیماری همه گیر با 32 متحده گزارش ثبت افزایش COVID-19 مورد در ماه جولای و 15 متحده گزارش ثبت افزایش مرگ و میر.

این بیماری را کشته است از 140 ، 000 نفر در ایالات متحده و آلوده به برخی از 3.8 میلیون نفر هر دو از چهره های پیشرو در جهان است. همانطور که از 8 p. m. ET در دوشنبه جهانی coronavirus مورد تعداد ایستاده بود در 14,641,789 با 608,637 مرگ و میر و 8,222,979 موارد در نظر گرفته شده بهبود, با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

سازمان دیده بان | سواحل میامی رستوران نسبتا آرام در میان فلوریدا موج:

ساکنان هنوز هم در سواحل و در رستوران در ساحل میامی در دوشنبه, اگر چه خیابان ها ظاهر نسبتا خالی به عنوان فلوریدا coronavirus موارد گذشته افزایش یافت 10 ، 000 برای ششمین روز متوالی 0:44

فلوریدا گزارش 10,347 عفونت های جدید در روز دوشنبه در ششمین روز متوالی در دولت اعلام کرد بیش از 10 ، 000 مورد جدید. یکی دیگر از 92 نفر در فلوریدا افزایش دولت تلفات به 5,183.

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis است که به شدت به انتقاد خود را برای دست زدن به بحران گفت: بیش از آخر هفته که مثبت و نرخ COVID-19-مربوط به اتاق اورژانس شده است روند کاهش در هفته های اخیر.

دولت معلمان اتحادیه شکایت کرد DeSantis و دیگر مقامات روز دوشنبه به دنبال توقف از سر گیری در کلاس آموزش.

سازمان دیده بان | مغلوب ساختن پیشی جستن, Chris Wallace spar بیش از COVID-19 مرگ و مير:

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عنوان تاثیر COVID-19 همه گیر در سراسر کشور از جمله نرخ مرگ و پس از به چالش کشیده در طول یک فاکس نیوز یکشنبه مصاحبه. 1:50

با توجه به رزومه کاری در ماه آگوست یا سپتامبر بسیاری از مناطق در سراسر کشور در حال ارائه آموزش از راه دور و یا محدود در کلاس آموزش. فلوریدا است که اجازه می دهد محلی مدارس به ایجاد قوانین خود را در بازگشایی.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که دست زدن به همه گیر شده است انتقاد دموکرات ها و برخی از کارشناسان بهداشت و هل دادن برای مدارس برای بازگشایی شده است. او همچنین گفت که از سرگیری برگزاری منظم COVID-19 اخبار جلسات روز سه شنبه پس از یک وقفه طولانی.


آنچه اتفاق می افتد با کروناویروس در کانادا

همانطور که از 8 p. m. ET در دوشنبه کانادا تا به حال 111,126 coronavirus عفونت. استان ها و مناطق ذکر شده 97,474 از کسانی که به بهبود و یا حل و فصل شود. یک CBC News چوب خط حساب کردن از مرگ و میر بر اساس استانی گزارش منطقه ای اطلاعات سلامت و CBC گزارش شده بود در 8,891.

نمایندگان مجلس بازگشت و به مجلس عوام انگلیس روز دوشنبه به بحث قانون معرفی شده توسط دولت لیبرال که اصلاح دستمزد فدرال یارانه و ارائه کمک به افراد معلول است.

لایحه جدید, C-20 را گسترش تعداد شرکت هایی که واجد شرایط برای یارانه دستمزد تغییر مقدار های شرکت می توانید نسبت به خود کارگران و گسترش برنامه به پایان سال.

وزیر دارایی لایحه Morneau افزایش طول سوال دوره در روز دوشنبه به عنوان نمایندگان مجلس بازگشت و به مجلس عوام به بحث قانون معرفی شده توسط دولت لیبرال که اصلاحات فدرال یارانه دستمزد. (Adrian Microsoft Developer/کانادا مطبوعات)

در صورت تصویب این لایحه نیز ارسال خواهد یک بار پرداخت از $600 به افراد معلول و گسترش برخی از مهلت قانونی برای دادگاه.

مذاکرات بین طرفین تولید یک توافق به عوام نشستن به مدت دو روز در این هفته — و نه فقط یک اجازه می دهد تا برای زمان بیشتری برای بحث در این لایحه است. پس از بلوک کبک است گفت: نمایندگان مجلس به لایحه حمایت از لیبرال ها باید اکثریت آرا مورد نیاز برای اطمینان از آن می گذرد عوام در روز سه شنبه.

سازمان دیده بان | چگونه برای جلوگیری از قرار دادن دانش آموزان و معلمان در موقعیت های آسیب پذیر:

سیاسی ما پنل مورد بحث بهترین راه برای کانادا دانشجویان به بازگشت به مدرسه در ماه سپتامبر میان COVID-19 بیماری همه گیر. 5:46

آلبرتا در حال حاضر بیش از 1100 فعال موارد COVID-19 هندوها دیده می شود در استان از تاریخ 12 مه.

آخرین به روز رسانی از آلبرتا خدمات بهداشتی دوشنبه منتشر شد, گزارش سه COVID-19 مرگ و میر آوردن مجموع در استان به 170.

اعداد بالا رفتن شده است به طور پیوسته در روزهای اخیر. استان گزارش 165 موارد جدید در روز جمعه 106 روز شنبه و یکی دیگر از 97 روز یکشنبه. آورده است که تعداد کل موارد به 1,109.

در انتاریوبرتر داگ فورد می گوید: بیشتر مناطق خواهد شد در حال حرکت به مرحله سوم استان را بازگشایی برنامه جمعه.

فورد روز دوشنبه گفت که Durham, Halton, Hamilton, Niagara, Haldimand-Norfolk سارنیا-لمبتون و نیویورک منطقه پیشرفت خواهد کرد در اواخر این هفته. او گفت: تورنتو, پوست و ویندزور-اسکس نمی خواهد جلوتر حرکت به عنوان سه بزرگتر مورد شمارش بیش از مناطق دیگر است.

سازمان دیده بان | انتاریو برتر داگ فورد اعلام کرد بیشتر فاز 3 بازگشایی جزئیات:

در حالی که به رفتن به آینده را برای بیشتر از چند مناطق در انتاریو برای ورود به فاز 3 بازگشایی در روز جمعه برتر داگ فورد گفت: تورنتو, پوست و ویندزور-اسکس هستند و در میان آنها نیست. 2:34

مناطق در مرحله 3 می توانید نگه دارید داخل سالن تجمعات تا 50 نفر در حالی که هوای تجمعات می تواند شامل 100 عنوان بسیاری از مردم تا زمانی که فاصله فیزیکی اقدامات در محل هستند.

رستوران ها مجاز به رزومه های داخلی خدمات به عنوان طولانی به عنوان جداول با فاصله دو متر از هم جدا برای تشویق فیزیکی فاصله. امکانات تناسب اندام, سینما و قمار نیز مجاز به بازگشایی در مرحله 3 قوانین.


آنچه اتفاق می افتد در بقیه جهان

خسته سران اتحادیه اروپا شد و در نهایت بسته شدن در بی سابقه 1.82-تریلیون یورو ($2.8 تریلیون دلار کانادا) بودجه و coronavirus بازیابی صندوق بامداد سهشنبه به نحوی پیدا کردن وحدت پس از چهار روز و به شب های بسیاری را از مبارزه بر سر پول و قدرت در یکی از طولانی ترین قله همیشه.

برای مقابله با بزرگترین رکود اقتصادی در تاریخ خود گفته مقامات اتحادیه اروپا تا به حال به خوبی به عنوان یک اجماع در یک 750 میلیارد یورو coronavirus صندوق ارسال می شود به عنوان وام و کمک های مالی به کشورهای در سخت ترین ضربه ویروس. که می آید در بالای هفت سال یک تریلیون یورو از بودجه اتحادیه اروپا. در ابتدا کمک های مالی شد و به مجموع 500 میلیارد یورو رسید اما این رقم پایین آورده به 390 میلیارد یورو رسید.

در فرانسه رئیس جمهور امانوئل پاکسازی می رسد دوشنبه در بروکسل برای از سر گیری اتحادیه اروپا در یک coronavirus بازیابی صندوق. (فرانسوا لنوار/فردا نیوز)

"وجود دارد بسیار لحظه زمان. گفت: رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی "اما در محتوا همه چیز باید جلو رفت."

اتحادیه اروپا رسمی نزدیک به مذاکرات گفت که "ما به عنوان خوبی وجود دارد."

یک دیپلمات از بزرگ اتحادیه اروپا در کشور گفت: عمده مسائل شده بود با برخورد اما که برخی از کشورهای عضو به دنبال نهایی کوچک امتیازات در هفت سال بودجه.

فرانسهکه گزارش شده بیش از 30000 COVID-19-مربوط به مرگ و میر گسترده تر تعدادی از اماکن ماسک ها مورد نیاز است.

موثر دوشنبه ماسک در حال حاضر مورد نیاز در فرانسه در سوپر مارکت ها و مراکز خرید و بانک ها, فروشگاه ها و بازارهای داخلی. ماسک در حال حاضر مورد نیاز در موزه حمل و نقل عمومی در سینما, مکان های عبادت و دیگر فضاهای محصور به روی عموم باز.

خوب از 135 یورو ($210 Cdn) می تواند وضع شده علیه کسانی که نمی منطبق هستند.

یک مرد با پوشیدن یک محافظ ماسک صورت پیاده در کنار یک علامت در مقابل یک فروشگاه در لیل فرانسه روز دوشنبه به عنوان ماسک اجباری شد تقریبا در تمام فضاهای عمومی. (دنیس Charlet/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

افزایش coronavirus موارد در دومین بزرگترین شهر استرالیا می تواند هفته به فروکش با وجود مستند و دستور به پوشیدن ماسک کشور اقدام افسر ارشد پزشکی روز دوشنبه گفت:.

مقامات در ایالت ویکتوریا که سرمایه ملبورن است در بخشی مستند در میان شیوع جدید, گزارش 275 موارد جدید در روز دوشنبه از یک رکورد روزانه از 438 سه روز پیش از آن.

سازمان دیده بان | استرس انکار ماسک موثر بر تصمیم گیری:

روانشناس بالینی Saunia احمد بررسی امتناع برخی به پوشیدن ماسک در طول COVID-19 گیر با وجود بهداشت عمومی مشاوره. 5:50

استرالیا ثبت کرده است در مورد 11,800 coronavirus موارد با مرگ و میر 123 کسری از آنچه که دیده شده است در کشورهای دیگر اما قرنطینه ساقط در ویکتوریا باعث عود کردن عفونت در ماه ژوئن.

ویکتوریا دولت دستور داده است تا حدود پنج میلیون نفر به یک جزئی مستند به مدت شش هفته و به گفته ساکنان اطراف ملبورن به پوشش چهره خود را اگر آنها را مجبور به ترک خانه های خود.

هند گزارش داد بیش از 40 ، 000 مورد جدید از coronavirus روز دوشنبه یک رکورد برای کشور است. این 40,425 موارد جدید مطرح شده در هند در مجموع به 1,118,043 از جمله 27,497 مرگ و میر.

وزارت بهداشت و درمان گفت: از اواخر یکشنبه که هند coronavirus مرگ و میر — در حال حاضر در 2.49 درصد — است "به تدریج در حال سقوط" با توجه به موثر مهار و استراتژی تهاجمی تست.

یک زن پیاده گذشته یک COVID-19 مهار منطقه در مقابل مغازه ها بسته در بنگلور روز دوشنبه در یک مستند شامل افزایش coronavirus موارد است. هند ثبت شده جدید با کیفیت بالا در روزانه coronavirus موارد است. (Manjunath Kiran/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

در چینتعداد محدودی از علاقمندان به سینما بودند اجازه بازگشت به سینما دوشنبه پس از ماه از بسته شدن در شهرهایی مانند شانگهای Hanzhou و Guilin که در آن خطر ابتلا به عفونت ویروس در نظر گرفته شده است کم است. مشتریان ماسک عینک سمت چپ باز صندلی بین آنها و مشاهده سایر اقدامات احتیاطی.

خوشه ای از موارد در سمت غرب منطقه سین کیانگ چین را تنها در زمان شیوع عفونت داخلی و اجباری دو هفته قرنطينه در اثر باقی می ماند برای ورود از خارج از کشور برای محافظت در برابر وارداتی موارد است.

سازمان دیده بان | چین علاقمندان به سینما به تئاتر برای اولین بار در شش ماه:

منوط به اجباری اقدامات ایمنی سینما در بسیاری از چین بازگشایی شد و پس از شش ماه تعطیلی با توجه به کوروناویروس. 0:38

هنگ کنگ گزارش 73 جدید کروناویروس موارد در روز دوشنبه از جمله 66 که به صورت محلی منتقل می شود به عنوان محدودیت های جدید در زمان اثر و مقامات هشدار داده بود وجود دارد هیچ نشانه ای است که وضعیت تحت کنترل است.

مالی جهانی hub گزارش بیش از 100 نفر در روز یکشنبه یک شماره ثبت به عنوان هنگ کنگ رهبر کری لام اعلام کرد که غیر ضروری کارمندان دولت باید از خانه کار می کنند.

کره جنوبی روز دوشنبه گزارش داد که کوچکترین روزانه پرش در محلی coronavirus انتقال در دو ماه به عنوان مقامات بهداشتی ابراز خوشبینی محتاطانه که شیوع است که تحت کنترل در آورد.

کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز دوشنبه هنوز گزارش 26 تازگی تایید موارد coronavirus, 22 بودند که به ورود بین المللی و چهار بودند که محلی انتقال.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن