اخراج آمریکا وکیل برمن حاضر به امضای نامه ای در انتقاد شهر نیویورک قبل از شلیک

(واشنگتن) — یک روز قبل از جفری S. برمن بود axed از شغل خود به عنوان رئیس ایالات متحده به دفتر دادستان منهتن ا

توسط PATRIS-FUN در 3 تیر 1399

(واشنگتن) — یک روز قبل از جفری S. برمن بود axed از شغل خود به عنوان رئیس ایالات متحده به دفتر دادستان منهتن او حاضر به ثبت نام بر روی یک نامه گردد توسط مقامات ارشد در واشنگتن lambasting نیویورک شهردار برای قرار دادن COVID-19 محدودیت های مذهبی در اجتماعات.

برمن امتناع نمی کند به طور مستقیم کمک به بیمارستانها در حال تمام شدن. اما این یک مثال دیگر از راه های که در آن او به نظر می رسد به اجرا گرفتار دادستان کل ویلیام Barr و دیگر مقامات عالی رتبه در وزارت دادگستری.

با توجه به چند نفر آشنا در رابطه با خود برمن سیاسی کمک کننده به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که مورد بررسی قرار گرفته و به اتهام برخی از متحدان خود نبود یک بازیکن تیم. او در عمل در خارج از واشنگتن رهبری و برنده ستایش از مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان به عنوان یک متفکر و مستقل. و او تا به حال حاضر به حتی هشدار واشنگتن به موارد بالا مشخصات بخش مشغول به کار بود. مردم مجاز به صحبت علنی و خطاب به آسوشیتد پرس به شرط ناشناس ماندن.

به عنوان یک نتیجه برمن کار اغلب به نظر می رسد در معرض خطر است. او هرگز به طور رسمی معرفی شده برای این پست با مغلوب ساختن پیشی جستن با داشتن شخصا مصاحبه برای این کار رییس جمهور است. به جای او نصب شده بود توسط یک دادگاه فدرال.

این سال به عنوان عینک در پی تعقیب رودی جولیانی همکاران و پروب سابق شهردار متحدان خود در دادستانی شگفت زده شدند و هر بار برمن بازگشت از واشنگتن با شغل خود را دست نخورده.

"شگفت انگیز ترین چیز این است که او برگزار شد در زمانی که او گفت: Danya پری سابق فدرال منهتن دادستان که نماینده کالیفرنیا وکیل مایکل Avenatti در اخیر تقلب در دادگاه دفاع.

تنش بین برمن و وزارت دادگستری رسیده یک نقطه شکستن جمعه هنگامی که بر صادر تعجب مطبوعاتی گفت برمن استعفا کرده بود و می توان با کمیسیون بورس و اوراق بهادار رئیس Jay کلیتون یک وکیل است که تقریبا هیچ تجربه به عنوان دادستان فدرال. برمن حاضر به مرحله و به کار رفت و شنبه. او در نهایت راضی به ترک پس از بر گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به حال به طور رسمی اخراج او و دوم در دستور کار خواهد برد.

یکی از برمن نهایی اعمال شد به امتناع از ثبت نام بر روی یک نامه انتقاد شهردار نیویورک, بیل د Blasio برای اجازه دادن گسترده پلیس اصلاحات تظاهرات حتی اگر او تا به حال کرک را در ماه آوریل در یک گروه از هزاران نفر از عزاداران در یک مراسم تشییع جنازه برای یک Hasidic رهبر مرگ که بود گزارش مربوط به coronavirus مردم گفت.

Hasidim یک منزوی و فوق العاده متعصب و فرقه در بروکلین. قوی آن است که رای گیری بلوک که مورد علاقه مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016.

"این پیام را به عموم مردم از شهر نیویورک دولت به نظر می رسد به نفع برخی گردهمایی های سکولار و بی اعتباری مذهبی گردهمایی" نوشت: دستیار دادستان کل اریک Dreiband.

تضمین آزادی مذهبی شده است یک اولویت برای Barr که دفتر وزن در پرونده های حقوقی متعددی در سراسر کشور به دنبال بازگشایی تجمعات مذهبی در طول بیماری همه گیر.

وزارت دادگستری با ارسال نامه های جداگانه در ماه گذشته به فرمانداران نوادا و کالیفرنیا هشدار داد که مراسم دینی برگزار می شود باید به همان استاندارد به عنوان مشابه سکولار تجمعات وقتی که می آید همه گیر مربوط به بهداشت عمومی ، نامه فرستاده شده به کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom امضا شد تمام چهار وکلای آمریکا در دولت است.

نهایی کلش برای برمن اگر چه همچنان تیره است. وزارت دادگستری مقامات اصرار de Blasio نامه نقش نداشته و بر نمی دانستم در مورد برمن امتناع به ثبت نام در آن زمانی که او فرستاده اند. گفتند برمن ارائه شد موقعیت های دیگر از جمله در حال اجرا به وزارت دادگستری مدنی را بدست آورد اما آنها کاهش یافته است. نیویورک نزدیک به برمن بودند بهت زده به ویژه به دلیل اعتراض به جولیانی در حال انجام است و هیچ کیفرخواست شد و قریب الوقوع است.

کاخ سفید سخنگوی Kayleigh McEnany گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دارای کلیتون در مورد بالا و می خواستم به معرفی او برای این کار به طوری که او می تواند باقی بماند در دولت پس از او برنامه ریزی برای حرکت به نیویورک است.

"Barr مشغول به کار بود در یک انتقال آرام و هنگامی که برمن تصمیم به پاسخ در راه است که او آمد به رئیس جمهور و رئیس جمهور موافقت کرد و اخراج این فرد آقای برمن به عنوان آقای کلیتون در حال حاضر خواهد شد در زمان رسیدن به آن موقعیت" او گفت:.

برمن در ابتدا قول داد برای ماندن در این کار تا زمانی که جایگزینی تایید شد. او تغییر ذهن خود را اواخر روز شنبه و پس از او به طور رسمی اخراج و Barr گفت که او اجازه می دهد دوم در فرماندهی معاون متحده وکیل آدری اشتراوس برای تبدیل شدن به بازیگری آمریکا وکیل.

در میان بسیاری از مشخصات بالا تحقیقات او نظارت بود به جولیانی را معاملات کسب و کار از جمله این که آیا او موفق به ثبت نام به عنوان یک عامل خارجی.

منطقه جنوبی نیز محاکمه تعدادی از مغلوب ساختن پیشی جستن همکاران از جمله تهمت سابق وکیل شخصی و دلال مایکل کوهن که در خدمت یک حکم زندان برای دروغ گفتن به کنگره و مالی مبارزات انتخاباتی جرم است.

برمن است نظارت دادستان از دو فلوریدا بازرگانان لو Parnas و ایگور Fruman بودند که همکاران از جولیانی و به اوکراین استیضاح بررسی است. این افراد متهم شده در اکتبر فدرال و مالی مبارزات انتخاباتی نقض از جمله پنهان کردن منشا 325,000 دلار کمک مالی به یک گروه حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن گشتند.

و تنها چند روز پیش به اتهامات ظاهر از سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی جان بولتون که رئیس جمهور به دنبال دخالت در یک تحقیق توسط برمن را به دولت متعلق به بانک ترکیه در تلاش برای قطع معاملات با رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان.

برمن را حذف به پرسش های مطرح شده میان رهبران کنگره بیشتر سوخت اتهامات از دموکرات ها که Barr است سیاسی وزارت دادگستری. قضایی مجلس رئیس کمیته Jerrold Nadler, D-n. y. است آماده به حکم Barr اگر او موافق نیست به شهادت قبل از این کمیته هفته آینده با توجه به کمیته aide.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان لری Neumeister و Elana Schor در نیویورک و اریک تاکر و مری کلر Jalonick در واشنگتن کمک به این گزارش.

تماس با ما در editors@time.com.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن