مورد علاقه خود را تلویزیون نشان می دهد همواره 'مشکل'

30 ژوئن 2020 آن را برای من اتفاق افتاده! من می خواهم چیزی است که "در حال حاضر مشکل ساز است." آشنا ؟ ادامه

توسط PATRIS-FUN در 11 تیر 1399

آن را برای من اتفاق افتاده! من می خواهم چیزی است که "در حال حاضر مشکل ساز است."

آشنا ؟ ادامه بررسی مجدد از همه چیز از بناهای تاریخی و تلویزیون را نشان می دهد به دانشگاه رقابت و نام فرودگاه می توانید آن را مانند احساس لذت بردن از فقط در مورد هر چیز دیگر یک میدان مین است. وجود یک گرایش طبیعی برای تبدیل شدن به بی اعتنا و یا دفاعی است که این مورد به سرزنش "انصراف " فرهنگ" برای ساخت فیلم, مشاهیر و کثافت ما مانند "مشکل در حال حاضر." آن را ناعادلانه به پروژه سیاست امروز به چیزهایی که ایجاد شد به صورت های مختلف فرهنگی آب و هوا یا به فکر می رود.

اما محتوا استخراج این تمدید موشکافی شود این دختران طلایی یا 30 سنگ و یا بر باد رفته — است نه بیشتر مشکل ساز در حال حاضر از آن تا به حال بوده است. و تصدیق آن است که این ماده نشان می دهد و یا فیلم است که تغییر کرده است اما خود ما جمعی درک درستی از آن ما می تواند حرکت رو به جلو را پربارتر گفتگو در مورد چگونه برای درک یک کودک فراگیر تر و همدلانه فرهنگ است.

کلمه "مشکل" اطراف بوده است 1600s, اما آن را گرفته در سال های اخیر به عنوان (چه Urban Dictionary تماس) "شرکت ها-علمی, جانوران پستاندار شبیه راسو کلمه استفاده می شود عمدتا توسط افرادی که حس که چیزی ممکن است ظالمانه اما نمی خواهید برای انجام هر گونه واقعی فکر کردن در مورد چه مشکل است و یا چرا از آن وجود دارد. همچنین اغلب استفاده می شود در مترقی سیاسی تنظیمات در میان مردم سفید خاص آموزش و پرورش برای جلوگیری از استفاده از گله-ترسناک کلماتی مانند 'نژادپرستانه' یا 'جنسیتی.'" به عنوان لس آنجلس تایمز در ادامه به بیهوده گویی "مشکل" است و بدل به یک نوع چوب زیر بغل کلمه "sanctimonious ذکراست," استفاده می شود به طور عمده توسط "اخلاق مهربان و قابل اعتماد humorless مردم است."

برای تماس با چیزی "مشکل" است که برای نوشتن آن به عنوان عدم اندازه گیری تا به لحاظ سیاسی صحیح استانداردهای روز بدون تبیین دقیقا چگونه و یا چرا این مورد است. به عنوان یک ملی نقد و بررسی تیتر تمسخر زمانی که مشابه داشت زیر بیان شده توسط دارتموث روزنامه دانشجویی در سال 2018: "کلمه مشکل مشکل ساز است در حال حاضر."

اما اگر "مشکل" می توان یک تنبل catch-all و سپس مشخص است که چیزی است که "مشکل در حال حاضر" است که اغلب برای بیان غضب در راه کاملا بی گناه, قطعه ای از فرهنگ به نظر می رسد به جاروب شده توسط بی ثبات جزر و مد از wokeness. به عنوان اگر وجود دارد هرگز یک مشکل با گفت: فیلم یا تلویزیون نشان می دهد قبل از آن تجدید نظر. عبارت "مشکل در حال حاضر" بیشتر حاکی از آن است که یک بار وجود دارد زمانی که "مشکل" مواد در سوال — می شود آن را blackface یا ضد همجنس تهمت یا فراجنسیتی جوک های تمام شده کالاهای اساسی از محبوب کمدی در طول سال — بود چیزی بود که همیشه درست است. در حقیقت وجود دارد هرگز یک زمان است که چنین نگرش بودند excusable; آنها به سادگی بیشتر به طور گسترده ای برگزار شد.

برای مثال بسیاری از محبوب تلویزیون نشان می دهد که "شدن" و یا به برخی ناگوار تصمیم گیری خلاق یک نگاه دوم در پی reinvigorated سیاه زندگی مهم جنبش است. "دختران طلایی [است] در حال حاضر مشکل ساز" می خواند یک مختصر تیتر از دوشنبه, لینک دادن به یک مقاله در مورد Hulu کشیدن یک 1988 قسمت از نشان می دهد که در آن گل رز (بتی سفید) و تام (Rue McClanahan) پوشیدن ماسک گل برای blackface تهوع. مالش و 30 Rock نیز کشیده قسمت بیش از استفاده از blackface. اما چنین نشان می دهد نیست مشکل در حال حاضر; تصمیم به استفاده از blackface که نژادپرستانه و تحقیرآمیز تاریخچه قدمت آن به قبل از جنگ داخلی بود همیشه اشتباه از جمله زمانی که نشان می دهد برای اولین بار پخش شد. به جای حاکی از آن است که حملات خود را به تازگی نامناسب و یا نشان می دهد که جامعه به نحوی خم خود را از شکل به "خراب" نشان می دهد چیزی را به در حال حاضر شناخته شده به عنوان مشکل ممکن است بهتر منعکس کننده راه ما خود فرد درک درستی از آن تغییر کرده است — که بیشتر مردم در حال حاضر از این واقعیت آگاه است که blackface یک ابزار نژادپرستی و که آن را نمی تواند به آرامی یا inoffensively مورد استفاده در کمدی بدون ایجاد صدمه دیده است.

این بحث ضروری برای پیشرفت به سمت یک بیشتر همدلانه فرهنگ به دلیل شناسایی اشتباهات گذشته جلوگیری می کند و آنها را از بودن مکرر غیرانتقادی. برای مثال از سال 1989 فیلم Bill & ted's Excellent Adventure (یکی از "30 فیلم برای شما عزیزان که فوق العاده مشکل امروز") که در آن شخصیت های اصلی استفاده از ضد همجنس تهمت. "از آن صحبت می کند به کوردلی از آن زمان که هیچ یک از ما افتخار" الکس زمستان که نقش بیل گفت: "و قطعا قصد ندارم به تکرار." زمستان در حال بازگشت به عاقبت بیل و تد چهره موسیقی بعد از این سال و احتمالا خواهد بود در میان کسانی که در حال حاضر اطمینان از چنین تهاجمی اشتباه نیست های مکرر در فیلم جدید. عدم به دست بگریبان شدن با خطاهای گذشته است هر چند منجر به حوادث مانند ضد همجنس فاجعه از بیل و تد عالی ماجراجویی هالووین (که در زمستان به ویژه دخیل نبود).

بسیاری از defensiveness و dismissiveness خواستار چیزی "مشکل در حال حاضر" ناشی از ترس است که وجود دارد چیزی است که ذاتا اشتباه است با شما برای لذت بردن از نشان می دهد تلویزیون و یا فیلم است که به نقطه در نظر گرفته شده توسط فرهنگ در بزرگ به تهاجم. بهترین مشاوره از همه گرچه ممکن است از نفوذ و در حال حاضر-unmaintained وبلاگ Tumblr وبلاگ محبوب خود مشکل ساز استکه به نام افراد مشهور و به چالش کشیده طرفداران انتقادی فکر می کنم که آنها تصمیم به نگه داشتن در اعتماد به نفس است. "من هنوز هم مجاز به آنها را دوست دارید ؟" وبلاگ Q&A فصاحت می پرسد و پاسخ به آن این است: "بله ... شما حتی می توانید مانند آنها را به عنوان یک فرد تا زمانی که شما می دانیم که آنها مسائل مشکل ساز." همانطور که برای چه به یک "آگاهانه فن" وبلاگ Tumblr نشان می دهد: "می دانیم که آنها کاری اشتباه است. آن را قبول کند. سعی نکنید از آن دفاع و یا آن را توضیح دهید ... زمانی که ستایش آنها را نادیده بگیرد و مشکل ساز ، بحث در مورد آن بیش از حد." همان مشاوره را می توان به نشان می دهد تلویزیون و فیلم و کتاب.

"مشکل ساز" پس از همه این است که یک حفره یا سوراخ برای بزرگتر و پیچیده تر گفت و گو است. و خوش بینانه "به عنوان یک اصطلاح به معنی ... یک راه حل وجود دارد در درون آن" می نویسد: معاون. است که می گویند که نگرش یا توصیفاتی در حال حاضر مجددا در حال درست — درست است که آن را ممکن است برای هر دو لذت بردن از چیزی و اذعان کرد که آن ناقص است و کمک کرده است در برخی از راه برای بزرگتر فرهنگی صدمه دیده است. وجود دارد به یک زیاده روی چیزهایی که "مشکل در حال حاضر" (و زیاده روی های مربوطه grumblers) به معنی ما همه در حال حرکت به سوی تبدیل شدن به بیشتر روشن همدلانه و مسئول مخاطبان یک قسمت در یک زمان.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته "امروز بهترین مقالات" عضویت در خبرنامه اینجا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب