Facebook, Twitter جلو و مغلوب ساختن پیشی جستن پست بیش از coronavirus اطلاعات غلط

Facebook در روز چهارشنبه در زمان پایین پست توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که این شر

توسط PATRIS-FUN در 16 مرداد 1399

Facebook در روز چهارشنبه در زمان پایین پست توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که این شرکت گفت: نقض قوانین خود را در برابر های اطلاعات غلط در مورد کوروناویروس.

این پست شامل یک ویدئو کلیپ از مصاحبه با فاکس و دوستان پیش از آن در روز است که در آن تهمت و ادعا کرد که کودکان "تقریبا ایمنی بدن" به COVID-19.

"این ویدیو شامل غلط ادعا می کند که یک گروه از مردم است که ایمنی بدن را از COVID-19 است که تخطی از سیاست های ما در اطراف مضر COVID اطلاعات غلط" یک Facebook سخنگوی گفت.

یک توییت حاوی تصویری که نوشته شده بود با مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین @TeamTrump حساب و به اشتراک گذاشته شده توسط رئیس جمهور نیز بعد پنهان توسط توییتر برای شکستن آن COVID-19 اطلاعات غلط قوانین.

توییتر سخنگو گفت: @TeamTrump صاحب حساب مورد نیاز خواهد بود برای حذف توییت قبل از آنها می تواند دوباره صدای جیر جیر.

Facebook گفت که یک ویدیو ارسال شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن 'شامل غلط ادعا می کند که یک گروه از مردم است که ایمنی بدن را از COVID-19 است که تخطی از سیاست های ما در اطراف مضر COVID اطلاعات غلط.' (Alex براندون/آسوشیتد پرس)

مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی را متهم به شرکت های تعصب در برابر رئیس جمهور گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده بود یک واقعیت است. "رسانه های اجتماعی شرکت نمی داوران از حقیقت" گفت: Courtney Parella یک سخنگو با مبارزه است.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) گفته است که در حالی که بزرگسالان را تشکیل می دهند بسیاری از شناخته شده COVID-19 موارد به تاریخ برخی از کودکان و نوزادان بیمار شده است با این بیماری و آنها نیز می تواند انتقال آن به دیگران.

یک تجزیه و تحلیل توسط سازمان بهداشت جهانی شش میلیون عفونت بین Feb. 24 و 12 جولای در بر داشت که سهم کودکان 5 تا 14 سال در حدود 4.6 درصد است.

کاخ سفید بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر. در طول یک جلسه مطبوعاتی در کاخ سفید چهارشنبه تهمت را تکرار و ادعا کرد که این ویروس تا به حال تاثیر کمی در کودکان است.

"کودکان رسیدگی به آن بسیار خوب," او گفت. "اگر شما نگاهی به این اعداد از نظر مرگ و میر, مرگ و میر ... برای کودکان زیر سن خاصی ... سیستم ایمنی بدن خود را بسیار بسیار قوی و بسیار قدرتمند است. آنها به نظر می رسد قادر به تحمل آن بسیار خوب است و با توجه به هر آماری ادعا می کنند."

این اولین بار Facebook حذف کرده بود مغلوب ساختن پیشی جستن پست برای coronavirus اطلاعات غلط شرکت سخنگو گفت.

همچنین به نظر می رسد برای اولین بار گزارش نمونه ای از شرکت رسانه های اجتماعی به دست گرفتن یک پست از رئیس جمهور برای نقض آن اطلاعات غلط قوانین.

توییتر به پایین پست را بازتوییت کرد با مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به گمراه کننده ویدئو ویروسی در مورد کوروناویروس اما در سمت چپ تا کلیپ از رئیس جمهور نشان می دهد دانشمندان باید بررسی با استفاده از نور و یا مواد ضد عفونی کننده در بیماران است.

توییتر گفت: این سخنان بیان یک آرزو برای درمان به جای تحت اللفظی تماس به عمل است.

همچنین در سمت چپ تا مارس پست از تسلا صریح مدیر عامل Elon Musk بیان کرد که "کودکان و نوجوانان اساسا ایمنی بدن" از ویروس.

Facebook گرفته, گرما از قانونگذاران و کارکنان خود در ماه های اخیر برای عدم اقدام در التهابی پست های مغلوب ساختن پیشی جستن.

این شرکت قبلا حذف تبلیغات از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات برای شکستن اطلاعات غلط قوانین که در صورتی که در اطراف یک سرشماری ملی.

همچنین در زمان پایین هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن پست ها و کمپین تبلیغاتی که نشان داد یک مثلث وارونه نماد نازی ها استفاده می شود برای شناسایی زندانیان سیاسی برای نقض سیاست خود را در برابر سازمان متنفرم.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب