هر کس می افتد برای یک مغلوب ساختن پیشی جستن deepfake

فوریه 15 سال 2020 فرض کنید فردا یا در کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه و یا شاید دو روز قبل از انتخابات تصویری

توسط PATRIS-FUN در 26 بهمن 1398

فرض کنید فردا یا در کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه و یا شاید دو روز قبل از انتخابات تصویری از رئیس جمهور تهمت به نظر می رسد. آن را فیلم برداری به صورت عمودی بدیهی است که با یک تلفن همراه و یک گوشه از کاغذ گاهی اوقات به نظر می رسد در قاب برای چند ثانیه که اگر فیلمساز — یک دولت کارآموز? یک دستیار? anonymous نویسنده که نیویورک تایمز قطعه ؟ — تلاش برای پنهان کردن خود دوربین کار می کنند. مغلوب ساختن پیشی جستن است ایستاده در راهرو شاید در کاخ سفید یا Mar-a-لاگو و شما نمی توانید خود را شریک مکالمه که صدا از اطراف گوشه است کمی گنگ. اما شما به وضوح می توانید ببینید و شنیدن تهمت و او می گوید: n-word. یا او اقرار به ارتکاب تقلب در انتخابات در میشیگان در سال 2016. یا او را توصیف تجاوز به یک زن در مجموعه ای از شاگرد. یا او نشان می دهد او در حال حاضر بمب افکن در هوا عنوان کرد. و یا او می گوید: هر چیزی که متناسب با برخی از تاسیس ویژگی یا عادت — خود پرستی مبارزات انتخاباتی خود تمایل (اگر نه صلاحیت) به بازی کثیف خود سابقه سوء رفتار جنسی و حمله نظامی گری خود را و ضربه محکم و ناگهانی قضاوت — اما آن را به عنوان یک هولناک سطح.

شما می خواهم آن را باور درست است ؟

و هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز صدور انکار در توییتر نرده در مورد "خبر جعلی" و "شکار ساحره" علیه او و "دروغ گفتن انجام هیچ چیز دموکرات" که به نحوی ساخته شده این افت شما می خواهم پوزخند. ای بابا. او بدیهی است که آن را گفت. ما تصویری و حتی اگر ما را نمی, آن را به طور کامل در چند دهه خود را از زندگی عمومی است. به علاوه تهمت دروغ به طور مداوم! او دروغ در مورد چیزهای که مهم نیست در همه. او یک رکورد از انکار کرد و گفت چیزهایی که او گفت: در نوار. به یاد داشته باشید "Tim سیب" ؟ که در فیلم اما مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم تکذیب کرد و گفت آن است. و یا وجود دارد زمان او به نام Meghan Markle "nasty" در یک ضبط مصاحبه و سپس وانمود او نبود. بنابراین بدیهی است که تصویری واقعی است. بدیهی است که تهمت و دروغ است.

اما اگر آن را واقعی است ؟ اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن حقیقت را گفتن شد ؟ اگر نتیجه انتخابات را تغییر داد و یا ما رو به جنگ با ایران بیش از یک deepfake? تکنولوژی کارشناسان هشدار داده اند که بهنگام deepfake تصویری می تواند مورد استفاده قرار گیرد به نزول احتمالی دموکرات نامزد انتخاباتی در برابر تهمت — اما من شک دارم که رئیس جمهور تاریخ منحصر به فرد از فساد و نادرستی باعث می شود قانع کننده مغلوب ساختن پیشی جستن deepfake دور خطر بیشتر است.

واقعا قانع کننده deepfakes باید دو عنصر است. این اولین بار است که فن آوری مهارت است که تا کنون اکثر deepfakes نبود. برای مثال یک موسسه خیریه منتشر شد یک مغلوب ساختن پیشی جستن deepfake سال گذشته به عنوان یک شیرین کاری برای بالا بردن سطح آگاهی در مورد ایدز. صدای بزرگ نیست و در این صورت است که مشخصه ضعیف:

هیچ کس می تواند این فریب برای بیش از نیم دوم — و نه آنها تصور می شود.

به همین ترتیب یک تقلید مسخره امیز کلیپ که تهمت وارد شده را به یک صحنه از Better Call Saul است که به راحتی شناسایی برای deepfake آن است (استفاده از "[Deepfake]" در عنوان از یوتیوب ها نیز به سادگی):

اما deepfake تکنولوژی به سرعت در حال بهبود و با صدای ماهر بازیگر برگ برنده deepfake می تواند کاملا قانع کننده باشد. یک سازمان با منابع از یک استودیوی فیلم می تواند آن را انجام دهد در حال حاضر و آن را نمی خواهد طولانی قبل از این نوع دروغ است به مراتب بیشتر از آن است. در این نگاه Infinite من فرار در سراسر اخیرا که در آن فیلم هایی از دفتر همراه با حق سر و شکل پوست باعث می شود برای یک جامد deepfake از استیو Carrell:

@iamjesserichards

مانند مایک #michaelscott #theoffice #getthelook #deepfake

♬ یکشنبه با سطوح - rapidsongs

مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است بیشتر فیلم برداری مرد در جهان است. هر کلمه شما می خواهید او را به می گویند, شما می توانید فیلم از او گفت: آن را دریافت و به صورت حرکات دقیقا درست است.

بخش دوم قانع کننده deepfake محتوا است معقول. چند سال پیش بازیگر Jordan Peele ساخته شده PSA در مورد deepfakes که در آن او ابراز تصویری از رئیس جمهور سابق باراک اوباما ، Peele این اقدام صدا و تصویری با کیفیت بسیار خوب — اما همانطور که "اوباما" یادداشت او گفت: چیزهایی واقعی اوباما هرگز می گویند امضای کردن با "بیدار ماندن سگ."

همه از پیشرو دموکراتیک نامزدهای معمولی به اندازه کافی است که آن را نسبتا سخت و دشوار به ضربه کاری خود را deepfake می گویند که می تواند هر دو قابل قبول و غیر قابل جبرانی محکم. برای همه اما reflexively حزبی جمهوری خواهان که هرگز رای برای حزب دموکرات بدون در نظر گرفتن این نامزدها' غضبناک انکار deepfake تصویری که برخی از وزن. این امر حداقل آنها را خرید زمان برای تحقیق و تفحص است. محتوای معقول خواهد بود به طوری دقیقا درست است که هیچ کس می تواند شک و تردید است.

نه چندان با مغلوب ساختن پیشی جستن. پس از "هر دو طرف" و "shithole کشور" خواهد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: n-word زمانی که او اعتقاد خود را به صحبت در خصوصی شما را متعجب ؟ پس از "آتش و خشم" و سلیمانی ترور خواهد یک حمله ناگهانی در ایران غیر قابل تصور بود?

این است که چرا تهمت به من اعتصاب به عنوان به احتمال زیاد نامزد انتخابات-نوسانی deepfake تلاش از هر دموکراتیک رقبا. او دروغ بسیار و pointlessly و او گفته و انجام می شود بنابراین قابل سرزنش بسیاری از چیزهایی که حتی مدافعان خود را احتمالا نمی خواهد سوال خوب طراحی شده deepfake.

انجام حق من ممکن است به خوبی برای آن قرار می گیرند. شما و ایران ممکن است بیش از حد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب