تمثال یافت در همان اوکلند پارک که در آن 'Nooses' دیده می شد آویزان از درختان

(اوکلند کالیفرنیا.) — پلیس در اوکلند باز یک تحقیق پنج شنبه پس از یک تماس گیرنده گزارش پیدا کردن یک تمثال حلق

توسط PATRIS-FUN در 30 خرداد 1399

(اوکلند کالیفرنیا.) — پلیس در اوکلند باز یک تحقیق پنج شنبه پس از یک تماس گیرنده گزارش پیدا کردن یک تمثال حلق آویز از یک درخت در پارک شهر یک روز پس از شهردار گفت: "nooses" یافت شد آویزان از درختان در همان پارک.

یک ساکن شهرستان که سیاه و سفید است, قدم رو به جلو به روز شنبه به این میگن طناب آویزان از درختان اطراف دریاچه مریت نمی شد و نمادهای نفرت استفاده می شود اما برای ورزش است. پلیس به نقل از یکی از ساکنان گفت: او قرار داده و آنها را تا ماه پیش.

در روز پنج شنبه اوکلند پلیس گفت که یک تماس گیرنده گزارش پیدا کردن یک "جعلی بدن حلق آویز از طناب دار" در همان منطقه که در آن تماس گیرنده گفت: آنها تا به حال به پایین گرفته شده است.

زمانی که افسران و ناظر در صحنه وارد شده اند: "مواد پر شده در شکل بدن انسان با یک طناب گره خورده در اطراف تنه و گردن و تخمگذار بر روی زمین در کنار یک درخت با یک پرچم آمریکا دروغ گفتن در کنار آن" اوکلند پلیس در بیانیه ای گفت.

اف بی آی سان فرانسیسکو بخش گفت: از آن آگاه بود از این حادثه شد و در تماس با پلیس اوکلند.

"اگر در این دوره از تحقیقات محلی, اطلاعات, به نور می آید که نشان می دهد پتانسیل فدرال حقوق مدنی نقض FBI آماده شده است به بررسی" آژانس در بیانیه ای گفت.

در یک صدای جیر جیر بعد از ظهر پنجشنبه Schaaf به نام تمثال "عمدی و ننگین تلاش برای دچار روان زخم کردن و تقسیم Oaklanders."

کشف یک روز پس از اوکلند در انتخابات گفت: آنها پنج گره طناب آویزان از درختان که Schaaf به عنوان "nooses" و "وحشت نمادها است."

این ای اداره گروه روز پنجشنبه گفت که هر دو رویداد در حال بررسی به عنوان جرایم ناشی از نفرت.

پلیس شناسایی طناب منتقل شده است. روز چهارشنبه آنها در بیانیه ای گفت که ماموران رفت و به دریاچه مریت به بررسی پست های رسانه های اجتماعی است که "شناسایی یک طناب به طناب دار" اما پس از جستجو در آنها یافت "پنج طناب متصل به درختان مختلف."

پلیس منتشر شد, پنج عکس از درختان نشان داد که گره طناب و یکی که به نظر می رسد به یک قطعه از لوله های پلاستیکی متصل حلق آویز از درخت بوده است.

اوکلند اقامت ویکتور Sengbe که سیاه است گفت: طناب بخشی از یک تقلب است که او و دوستان خود را با استفاده از یک بزرگتر سیستم چرخش. او همچنین تصویری از نوسان در استفاده از.

او گفت KGO-تلویزیون آن را "مایه تاسف است که اصل حرکت فقط مایل به یک زمان خوب کردم اشتباه به چیزی بسیار فجیع."

در پنج شنبه, بیانیه, اوکلند پلیس گفت که آنها مشغول به کار بودند در مشاوره با FBI به "شناسایی شده است که مسئول برای امروز حادثه و طناب دار حادثه است."

مقامات شهر "درک تاریخی و مضر انجمنهای طناب nooses و effigies متصل به درختان اندام ها و یا اشیاء دیگر که اغلب در ارتباط با جرایم ناشی از نفرت نژادی و خشونت" پلیس در بیانیه ای گفت:. "ما می دانیم که به خصوص در این زمان هر پیام نمادین از جمله این حوادث ترساندن و آسیب جوامع ما است."

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب