در سراشیبی یک تپه تقلا کردن که نمی شود آن را توجیه بازسازی تیره تر زیرکانه نیروی Majeure

در حالت ایده آل, ما باید قادر به نمایش بازسازی خود را به عنوان موجودات مستقل از موجودات خون خود coursing از ط

توسط PATRIS-FUN در 26 بهمن 1398

در حالت ایده آل, ما باید قادر به نمایش بازسازی خود را به عنوان موجودات مستقل از موجودات خون خود coursing از طریق رگ خود را. اما ما تنها در انسان می شود و اگر ما دیده ایم نسخه اصلی و تصویر و یکی از جدید به نظر می رسد فورا عام حافظه از اولین نمایش از طریق مانند استخوان در یک X-ray.

که مشکل—و یا یکی از بسیاری از مشکلات با سراشیبی به زبان انگلیسی بازسازی سوئدی مدیر روبن Östland 2014 سرد خانواده نیمه کمدی نیروی Majeure. در این تصویر یک خانواده چهار—در تعطیلات اسکی در لوکس آلپ رفت و آمد مکرر—در حال متزلزل زمانی که بهمن را تهدید به پاکت رستوران در فضای باز که در آن آنها در حال گرفتن آماده برای لذت بردن از یک وعده غذایی. پدر (Johannes Kuhnke) در ابتدا اطمینان همسرش (Lisa Loven Kongsli) و کودکان و نوجوانان است که آن را کنترل بهمن و هیچ چیز به ترس. اما به عنوان سونامی برف رول menacingly نزدیک او کاغذ برداشته تلفن خود را و اجرا می شود, ترک خانواده اش پشت سر گذاشت. هر کس زنده ماند و به عنوان برف-و غبار حل و فصل بازگشت پدر به جدول به عنوان اگر چیزی اتفاق افتاده است. اما این توهم و از خود گذشتگی برای همسر و بچه خود را نابود شده است توسط یکی غریزی خودخواه عمل می کنند. این خانواده کوچک ظاهرا خیلی خوشحال رانده است از هم جدا شده توسط نامرئی گوه از یخ است.

به طور کلی این چیزی است که اتفاق می افتد در سراشیبی بیش از حد. در عین حال این دو فیلم با وجود های برخی از DNA به سختی شبیه یکدیگر است. در واقع سراشیبی باعث می شود شما تعجب می کنم اگر نیروهای پشت آن در واقع درک اوایل فیلم—اگر آنها گرفتار هر یک از آن تیره و سوزن طنز یا درک راه زیرکانه آن را بررسی پتانسیل شکنندگی زناشویی اوراق قرضه.

چه کسی می داند آنچه که آنها فکر بودند ؟ مدیران Nat Faxon و جیم راش—که با جسی آرمسترانگ همچنین نوشت: این فیلمنامه ظاهرا با استفاده از Östland داستان به عنوان الهام بخش—رویکرد طرح اولیه با چشم گویایی. Will Ferrell است پیت زحمتکش پدر است که در نهایت گرفته برخی از زمان به دور با همسرش, Billie (جولیا لوئیس-دریفوس) و دو پسر (Julian خاکستری و آمون یعقوب فورد). قبل از بهمن قسمت ما دیدن این خانواده کمی مرتب کردن بر اساس-داشتن سرگرم کننده در دامنه های. دریافت این: یکی از بچه ها واقعا آهسته اسکی باز. هکتار در هکتار! اما بقیه خانواده پس از مسابقه پیش رو برای جلوگیری و به او بگویید که او انجام بزرگ, فقط برای تقویت اعتماد به نفس خود را. من می دانم که چقدر خنده دار است که برای تلفن های موبایل اما مطمئن باشید که laffs وجود دارد متوقف نمی.

پس از پیت اجرا می شود از بهمن, Billie است به طوری عصبانی با او. مانند پا-stomping عصبانی است. او طول می کشد خاموش به خود او بعد از ظهر به تنهایی در دامنه های. (این اتفاق می افتد در نیروی Majeure بیش از حد, اگر, همسر, فرار بازی است برای چیزی غیر از کمدی بزن و بکوب.) معلوم می شود که رفت و آمد مکرر مزاح بیماریهای پرماجرا یورو-doyenne (میراندا اتو, که به نظر می رسد که سرگردان در از برخی دیگر شوخ فیلم) تا مجموعه خود را با یک ççê ی, ایتالیایی, مربی اسکی (Giulio Berruti). نام او گولیلمو—که می تواند تلفظ کنید, که, LOL ؟ همچنین او یک سوپر داغ, ایتالیایی, لهجه—آن را بسیار داغ و دیوانه شما می میرند خنده. او گزاره او; او می خواهد به شما می دانید "آن را انجام دهد" اما در برابر. او بعد از همه ، و اوراق قرضه از ازدواج بسیار مهم است.

در ضمن فرل را Pete سرگردان در اطراف در یک befuddled فوگ عدم درک و چرا از همسر خود می تواند با او عصبانی است. مشکل این—این—این است که او فقط می بیند همه چیز متفاوت است. آنها بخار در یکی دیگر. زمانی که آنها با قلم مو دندان های خود را قبل از خواب هر کدام به خود طرف آینه—که چگونه این دو هستند. سراشیبی را به شما را در درک که, ازدواج, بسیار, بسیار پیچیده بیش از حد پیچیده برای کشف واقعا پس چرا حتی زحمت ؟

که عنصر قهر انفرادی دندان-مسواک زدن نیز در حال حاضر در نیروی Majeure اما در یک دور بیشتر انجام نگرفته راه است. چیزی وجود دارد comically سودا در مورد انجام کاری بسیار معمول بنابراین شما صمیمی در حضور شخص شما فکر می کنید شما می دانستید حتی در حالی که شما در حال آمدن به درک که شما به سختی می دانم که او در همه. اما در سراشیبی همه چیز بازی است برای بلانت می خندد. فرل و لوئیس-دریفوس—هر دو نوازندگان با استعداد که باید انجام شود بسیار بهتر کار در جای دیگر—درهم و برهم کردن از طریق به رسمیت شناختن است که آنها در حال ساخت یک فیلم در مورد اعتماد با سرمایه T اما عدم دریافت در هر تاریکی که ممکن است در خفا انجام دادن در زیر فیلم را براق و لغزنده سطح. آن را بیش از حد آسان به این می گویند یک بازسازی "اصلی بهتر بود." اما برخی بازسازی های شما تعجب که چرا آنها در همه وجود دارد و سراشیبی یکی از آنها است. از طریق گرفتن آن دشوار تقلا کردن.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de