کوبا دارو به عنوان درمان ممکن برای coronavirus بیماران ؟

یک تاجر آلمانی می خواهد به واردات کوبا مواد مخدر است که ممکن است کمک به درمان coronavirus بیماران. اما آلمانی

توسط PATRIS-FUN در 16 فروردین 1399

یک تاجر آلمانی می خواهد به واردات کوبا مواد مخدر است که ممکن است کمک به درمان coronavirus بیماران. اما آلمانی بوروکراسی اثبات یک چالش بزرگ.

به آلمان به طور فزاینده ای جدی برای بهداشت عمومی در بحران با توجه به کروناویروس (SARS-CoV-2) همه گیری بیشتر و بیشتر مردم به دنبال راه هایی برای کمک به. گئورگ شفر که اجرا می شود Profümed متوسط اندازه شرکت است که باعث می شود مبتنی بر سلولز محصولات پزشکی یکی از آنها است.

شفر می گوید: "از همان ابتدا ما به دنبال این تحولات و گسترش ویروس با نگرانی بسیار از ابتدا.," aAdding که "prettyIt به زودی آن را برای ما روشن شد که ما تا به حال به انجام کاری برای کمک به صرفه جویی در زندگی می کند." Profümed در مورد استخدام 150 نفر در امکانات تولید در آلمان, خارجه زاکسن, به عنوان به خوبی به عنوان در اتریش.

به عنوان هیچ واکسنی است که هنوز در دسترس است در برابر SARS-CoV-2, شفر می خواهد به واردات اینترفرون آلفا-2b (INFNrec) از کوبا اشاره کرد که او را حفظ کرده است کسب و کار روابط با این کشور جزیره ای برای سال. INFNrec مواد مخدر به طور معمول تجویز می شود و به تقویت سیستم ایمنی بدن یک فرد است که معمولا به بیماران مبتلا به تب دانگ, سرطان یا هپاتیت B و C. در چین از آن استفاده می شود در کنار داروهای دیگر برای درمان افرادی که قرارداد SARS-CoV-2. نتایج گفته اند که امیدوار کننده است.

شفر می گوید: "هر انسانی در زندگی ما می توانید ذخیره کنید اگر اینترفرون توجیه ما در حال کار برای تضمین مجوز واردات برای مواد مخدر است." او به شدت می خواهد به فراغت آلمان این نوع از بهداشت عمومی فاجعه است که ایتالیا در حال حاضر پایدار.

چگونه به آن را دریافت در اینجا ؟

کوبا شرکت داروسازی BioCubaFarma می گوید: این امر نیاز به حدود 25 روز به عرضه Profümed با به اندازه کافی از این دارو برای درمان بین 500 و 1000 بيمار. ارائه آن به آلمان را تا 25 روز است. اما در ابتدا به عنوان مندرج در آلمان محصولات دارویی عمل می کنند (Arzneimittelgesetz یا AMG) مقامات آلمانی باید تایید دارو در آلمان و اعطای مجوز واردات.

شفر تماس های مختلف آلمانی وزارتخانه و دولت در سطح بخش در اواسط ماه مارس برای به دست آوردن هر دو تایید و مجوز واردات. آلمان, وزارت امور اقتصادی و انرژی که او را مطلع پرس و جو خود را فرستاده شده بود به وزارت بهداشت. هنوز شفر می گوید: با وجود پیگیری با وزارت در نوشتن او هرگز شنیده از کسی.

بیشتر بخوانید: Coronavirus آخرین: بیش از 90 کشور درخواست بودجه اضطراری

شفر همچنین تماس زاکسن را در امور اجتماعی وزارت و در عین حال یک بار دیگر بدون دریافت پاسخ. وقتی DW خواسته وزارت نظر ما با دریافت این بیانیه به شرح زیر: "برای واردات داروهای شما باید جزئیات معیارهای مشخص شده در محصولات دارویی عمل می کنند (تایید فرد واجد شرایط ذخیره سازی و غیره.)." بر اساس این بیانیه یک زیر گروه از ساکسونی در تالار وزارت کشور مسئول صدور مجوز واردات.

داروسازی باید اثبات اثربخشی و ایمنی

یک سخنگوی آلمان موسسه فدرال برای مقابله با مواد مخدر و دستگاه های پزشکی (BfArM) در ضمن گفته DW که "آوردن هر گونه مواد مخدر به آلمان نیاز به مجوز رسمی." برای به دست آوردن آن یک "شرکت های دارویی باید با ارائه اسناد و مدارک اثبات اثربخشی و ایمنی و کیفیت مواد مخدر است."

این سخنگو گفت که در حال حاضر هیچ داروی شناخته شده است به طور موثر در درمان COVID-19. و افزود که داروهای حاوی اینترفرون آلفا در حال حاضر در دسترس در آلمان است.

می تواند داروهای وارداتی به اسپانیا ؟

این هم درست است که در حالی که IFNrec ممکن است امیدوار کننده مواد مخدر, آن را قطعا نه گلوله نقره ای برخی از مردم در رسانه های اجتماعی در حال ساخت آن می شود. در واقع BioCubaFarma جمهور ادواردو مارتینز و حتی علنا اظهار داشت: در هاوانا که "اینترفرون یک محصول درمانی نه یک واکسن."

با وجود این موانع شفر می گوید او می خواهد به نگه داشتن در تلاش برای واردات IFNrec. او می گوید: "اگر آلمان نمیخواهد آن من آن را تحویل داده به اسپانیا" و اشاره کرد که او در حال حاضر مشغول امیدوار کننده از مذاکرات به پایان رسید.

بیشتر بخوانید: کروناویروس در برزیل: کوبا پزشکان منتظر شانس خود را

شفر می گوید که او انجام کسب و کار با کوبا در حالی که آنها به تازگی به منظور قرار داده شده برای پانسمان و مواد به ارزش صدها هزار یورو با شرکت او. او فکر می کند اینترفرون حمل و نقل را به عنوان یک نوع از تضمین پرداخت و معتقد است "آنها کسر خواهد که قیمت از هزینه مواد مخدر."

آلمان, در ضمن, چهره های متعدد coronavirus-چالش های مربوط به. محافظ ماسک صورت برای مثال در حال سخت است این روزها. که شمار بحرانی مشکلات برای کارکنان پزشکی. شفر می خواهد برای کمک به خارج وجود دارد بیش از حد. است که چرا او زاکسن امکانات تولید آغاز خواهد شد ساخت ماسک صورت. او می گوید اولین نمونه های اولیه باید آماده در اوایل ماه آوریل.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب