Cory Booker تایید جو بایدن برای رئیس جمهور

"وقتی که شما شنیدن کلمه" کلانتر,' بسیاری از ما دو فوری انجمن ها: یکی, غربی lawman که به کار گرفته شده گاو rust

توسط PATRIS-FUN در 19 اسفند 1398

"وقتی که شما شنیدن کلمه" کلانتر,' بسیاری از ما دو فوری انجمن ها: یکی, غربی lawman که به کار گرفته شده گاو rustlin' و دیگر دام های مربوط به جنایات و دو, جو Arpaio, infamously ضد مهاجر کلانتر" جان الیور گفت: در هفته گذشته امشب. وجود دارد بیش از 3000 کلانترها در سراسر ایالات متحده "و به طور کلی آنها را اجرا اجرای قانون در سطح شهرستان," او اضافه شده است. "شهرها و یا شهرهای کوچک ممکن است خود را در ادارات پلیس و همچنین, اما در بسیاری از مناطق کلانترها تنها اجرای قانون در سراسر."

کلانترها "نظارت بر تعداد زیادی از افسران — حدود 25 درصد از ماموران اجرای قانون محلی," الیور گفت. "این یکی در چهار پلیس. و بسته به جایی که شما زندگی می کنند خود را کلانتر ممکن است خوب و بد و یا در مجموع نپرداخته است." او تا به حال نمونه هایی از هر سه نوع و دسته دو بودند و غالبا هم تنیده شده است.

کلانترها به طور کلی انتخاب "و یک بار در دفتر کلانتر نگه قدرت بسیار بیشتر از شما ممکن است متوجه" الیور گفت: "بنابراین با بیش از 1000 کلانتر انتخابات این سال احتمالا جایی که شما زندگی می کنند ما فکر امشب ممکن است زمان خوبی برای این کار است." در بسیاری از کشورهای کلانترها هستند قانون اساسی قدرت به شکل و دارای deputize هر کسی, اما آنها خیلی ورزش قدرت با تنظیم اجرای قانون اولویت در شهرستان — خوب یا بد — و کار محلی در زندان با بسیاری از راه گریز. "از بین بردن یک کلانتر بین انتخابات است که تقریبا غیر ممکن است," او گفت: "پس از کلانترها کار با بسیاری از مصونیت از مجازات" و "کلانتر انتخابات مانند پایین ترین رای گیری انتخابات دریافت نمی کنند و تقریبا به اندازه کافی توجه و اغلب آنها حتی رقابتی است." الیور تشویق بینندگان به حداقل گوگل که خود را کلانتر و یک حس که آیا او و یا او متناسب در خوب و بد و یا کل نپرداخته دسته — و این که جان الیور کافی وجود دارد NSFW زبان و برخی از تمدید جوک در مورد حیوانیت. سازمان دیده بان زیر. پیتر وبرtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن