Coronavirus: آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان روز جمعه

این latest:هند coronavirus caseload تبدیل شده چهارم-بالاترین در جهان سبقت بریتانیا با اضافه کردن 10,956 موارد

توسط PATRIS-FUN در 23 خرداد 1399

این latest:

هند coronavirus caseload تبدیل شده چهارم-بالاترین در جهان سبقت بریتانیا با اضافه کردن 10,956 موارد جدید در عین حال یکی دیگر از بزرگترین واحد-بعد سنبله.

هند در دو ماه مستند نگهداری انتقال کم است اما در یک جمعیت بزرگ از 1.3 میلیارد نفر از ساکنان باقی می ماند حساس و مبارزه با این ویروس به احتمال زیاد برای رفتن به ماه گفت: Balram Bhargava مدیر کل شورای تحقیقات پزشکی هند.

هند مستند تحمیل شد در سراسر کشور در اواخر ماه مارس است اما پس از کاسته و آن را در حال حاضر تا حد زیادی در حال اجرا در مناطق با خطر بالا. این موارد جدید رز هند پس از بازگشایی مغازه ها و مراکز خرید و ساخت و مکان عبادت است.

مترو مدارس و سینما باقی می ماند بسته شده است.

افزایش گزارش جمعه مطرح هند را تایید موارد به 297,535 با 8,498 مرگ و میر.

چین سرمایه تعلیق برنامه ای برای راه اندازی مجدد کلاس برای سه سال اول مدرسه ابتدایی هفته آینده در میان گزارش موارد جدید ابتلا به جامعه انتقال در این شهرستان است.

پکن شهرداری از دولت گفت که می خواهد برای اطمینان از سلامت و ایمنی دانش آموزان و معلمان.

مقامات محلی روز پنجشنبه اعلام کرد یک زن 52 ساله در حال تبدیل شدن به شهرستان را اولین مورد تایید شده از انتقال محلی در هفته پس از او وارد شده به تنهایی در یک کلینیک شکایت از تب.

رسمی شین هوا اخبار آژانس گفت: یکی دیگر از موارد COVID-19 تایید شد در پکن در روز جمعه.

دانش آموزان دبیرستان ترک در پایان روز مدرسه خود را در پکن در روز جمعه. پکن روز جمعه گفت این امر تاخیر اولیه دانش آموزان مدرسه بازگشت به کلاس پس از سه تازه coronavirus موارد ظهور در پایتخت پس از دو ماه از عفونت در شهرستان. (گرگ بیکر/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

مردی که تشخيص پنج شنبه اعلام کرد تا به حال گزارش بازدید از یک بازار در ژوئن 3. این سالن که در آن او خرید در حال حاضر بسته شده برای ضد عفونی رسانه های دولتی گزارش شده است. آن روشن نیست اگر یک اتصال وجود دارد بین سه مورد جدید.

چین که با آن مواجه سوالات بیش از آن آشکار و چگونه از آن موارد گزارش شده است در دفاع از خود رکورد در حال رشد در میان انتقاد از ایالات متحده است. رمان virus در حال حاضر شناخته شده به عنوان SARS-Cov-2 برای اولین بار گزارش شده در چین در اواخر سال 2019 قبل از گسترش در سراسر جهان است.

سازمان دیده بان | Dr. Anthony Fauci در ایالات متحده را از دست داده و به COVID-19 pandemic:

با توجه به یک ابزار ردیابی که توسط دانشگاه جانز هاپکینز که از اوایل صبح روز جمعه وجود دارد بیش از 7.5 میلیون موارد گزارش شده در سراسر جهان با بیش از 421,000 مرگ و میر.

حساب های ایالات متحده برای بیش از دو میلیون نفر از آن موارد و بیش از 113,000 از مرگ و میر با توجه به بالتیمور مستقر در دانشگاه.

نوادا بهداشت مقامات نزدیک به نظارت های اخیر چشم انداز مثبت در تایید COVID-19 موارد ایالت از جمله یکی از بزرگترین روز افزایش به تاریخ در رنو منطقه گزارش شده پنج شنبه.

اما دولت پاسخ مدیر نیست متقاعد موج دوم شیوع کروناویروس وارد کرده است.

نوادا COVID-19 پاسخ مدیر کالیب قفس گفت: دولت دیده می شود بالاتر از متوسط افزایش روزانه موارد مثبت این هفته و با تجربه شش روز متوالی از یک افزایش در تعداد موارد نیاز به بستری شدن در بیمارستان. او گفت: بسیاری اخیر سنبله چهارم-بالاترین سطح از این بیماری همه گیر اعلام شد در اواسط ماه مارس در نوادا که در حال حاضر نزدیک به 10,400 موارد و 458 مرگ و میر.

اما قفس گفت: "ارزیابی ما بر اساس این اطلاعات است که ما در حال دیدن شواهدی از موج دوم COVID-19 در ایالت نوادا نشده است."


آنچه اتفاق می افتد با COVID-19 در کانادا

از 7:30 p. m. و در روز جمعه وجود دارد 97,530 تایید و presumptive coronavirus موارد در کانادا با 57,658 موارد در نظر گرفته بازیافت و یا حل و فصل شود. یک CBC News چوب خط حساب کردن از مرگ و میر بر اساس دادههای استانی منطقه ای اطلاعات سلامت و CBC گزارش شده بود در 8,050.

سازمان دیده بان | متخصص بیماری های عفونی پرسش و پاسخ در مورد مسائل کلیدی در اطراف COVID-19:

دکتر اسحاق Bogoch می گوید انتاریو بخشی از بازگشایی مثبت حرکت می کند و معتقد است مزایای اجازه می دهد بازدید کنندگان به دراز مدت مراقبت از خانه در حال حاضر به طور قابل توجهی بیشتر از خطرات آن. 7:11

برتر جوزپه کونته است که مورد سوال توسط دادستان بررسی فقدان یک مستند از دو شهر در لومباردی را برگامو استان در آغاز ایتالیا شیوع کروناویروس. پزشکان و virologists باید گفت دو هفته تاخیر در quarantining الزانو و نمبرو مجاز ویروس به گسترش در برگامو که دیدم 571 درصد افزایش در مرگ و میر بیش از حد در ماه مارس نسبت به میانگین پنج سال گذشته است.

منجر دادستان ماریا کریستینا روتا وارد با یک تیم از مشاوران صبح روز جمعه در لیگ برتر را در رم پالازو Chigi. در علاوه بر این به کونته او انتظار می رود به سوال بهداشت و داخلی وزیران.

یک زن و شوهر مسن با پوشیدن ماسک صورت و دست در دست راه رفتن در خیابان های بالای شهر برگامو در روز پنج شنبه به ایتالیا برطرف مستند اقدامات انجام شده برای جلوگیری از گسترش COVID-19. (Migeul مدینه/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

ایتالیا و ثبت آن در اول داخلی مورد Feb. 21 در لمباردی, استان لودی و 10 شهر در استان شد و بلافاصله قفل شده است و سعی کنید برای جلوگیری از گسترش.

الزانو و نمبرو ثبت نام خود را برای اولین بار موارد دو روز بعد در فوریه. 23 اما دولت نمی قرنطینه آنها را به مدت دو هفته تا تمام لمباردی قفل شده بود در مارس 7. کونته گفت: La Stampa روزانه که او عمل بر اساس علم و وجدان."

سه شرکت هواپیمایی راه اندازی کرده اند اقدام قانونی علیه دولت بریتانیا توصیف این کشور به طرح قرنطینه بیشترین ورودی مسافران به عنوان "ناقص است."

بریتیش ایرویز easyJet و Ryanair در بیانیه ای گفت جمعه که قرنطینه را "ویرانگر اثر" گردشگری و اقتصاد گسترده تر. شرکت های هواپیمایی می خواهند دولت را به re-اتخاذ آن سیاست های قبلی که در آن قرنطینه محدود بود به مسافران از در معرض خطر کشور است.

قرنطینه اقدامات اعمال شده در این هفته تصریح می کند که تمام مسافران — محرومیت یک تعداد انگشت شماری از موارد استثنا مانند رانندگان کامیون یا پزشکی کارگران باید با پر کردن یک فرم جزئیات که در آن آنها را از خود جدا برای دو هفته. نیاز اعمال می شود صرف نظر از اینکه آنها انگلستان شهروندان یا نه و کسانی که موفق به تطابق می تواند جریمه نقدی محکوم شد.

قرنطینه تحمیل شد و پس از بحث بر سر اینکه آیا این کمک خواهد کرد, انگلیسی, تلاش برای tamp پایین شیوع و یا به سادگی مهر از هر گونه امیدوار است که صنعت گردشگری را بهبود می یابند در پی ماه از مستند.

کره جنوبی گزارش 56 موارد جدید COVID-19 به عنوان کشور همچنان به حیات ویروس متمرکز در پایتخت منطقه است.

آمار و ارقام منتشر شده توسط کره جنوبی را به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز جمعه آورده و ملی در مجموع به 12,003 موارد و 277 مرگ و میر. آن را می گوید 10,699 مردم که تا کنون منتشر شده از بیمارستان پس از بهبودی اما 1,057 نفر دیگر باقی می ماند در درمان است.

حداقل 45 از موارد جدید گزارش شده از سئول شهری که در آن حدود نیمی از کره جنوبی با 51 میلیون نفر زندگی می کنند. مقامات بهداشت تلاش کرده اند برای پیگیری انتقال مربوط به سرگرمی و اوقات فراغت فعالیت های کلیسا تجمعات و کارگران کم درآمد است که نمی توان به ماندن در خانه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب