سازمان ملل متحد شورای حقوق بشر موجب شده توسط Floyd قتل تصویب گزارش سیستمیک نژادپرستی

سازمان ملل متحد شورای حقوق بشر در روز جمعه را محکوم کرد تبعیض آمیز و خشونت بار پلیس پس از مرگ جورج فلوید در می

توسط PATRIS-FUN در 30 خرداد 1399

سازمان ملل متحد شورای حقوق بشر در روز جمعه را محکوم کرد تبعیض آمیز و خشونت بار پلیس پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس ماه گذشته و دستور داد گزارش "نژادپرستی نظاممند" در برابر مردم آفریقایی تبار.

47-عضو فروم در ژنو به اتفاق آرا قطعنامه ای را با کشورهای آفریقایی. در این قطعنامه همچنین می پرسد سازمان ملل متحد کمیساریای عالی حقوق بشر میشل باشله به بررسی پاسخ های دولت به تظاهرات مسالمت آمیز از جمله اتهامات از استفاده بیش از حد از زور و ارائه يافته ها در زمان یک سال.

بورکینافاسو سفیر Dieudonné W. میل Sougouri ارائه آفریقایی قطعنامه روز جمعه خواستار تصویب آن با اجماع.

"این مهم است که نشان می دهد آفریقا ... شورای حقوق بشر شنیده گرفتاری های آفریقایی و مردم آفریقایی تبار خواستار برابر درمان و درخواست حقوق برابر برای همه است," او گفت:.

گروه آفریقا تا به حال ساخته شده "سازش" در مذاکرات با کشورهای دیگر بودند که "بسیار متعدد," او گفت:.

ACLU تابه سازش

متن شد سیراب طول بسته-درب مذاکرات از پیش نویس اولیه به صراحت خواستار ملل متحد کمیسیون تحقیق با تمرکز قابل توجهی بر نژاد پرستی در ایالات متحده و جاهای دیگر. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ترک فروم دو سال پیش ادعا ضد اسرائیلی تعصب اما مقامات ایالات متحده را درگیر در پشت کانال دیپلماسی به عنوان متن بود و در حال کشیده شده است.

"با قلدری کشورهای دیگر برای آب کردن آنچه که می توانست یک قطعنامه تاریخی و معافیت خود را از بین المللی تحقیقات ایالات متحده آمریکا است که در عین حال دوباره تبدیل پشت خود را بر روی قربانیان خشونت پلیس و مردم" گفت: جمیل دكور از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU) که منجر 600 فعال در گروه تماس برای بحث.

"ما نمی خواهد استراحت تا زمانی که ایالات متحده به طور کامل پاسخگو برای خشونت پلیس و نژادپرستی ساختاری."

فلوید برادر کوچکترش در یکشنبه خواست پانل به بررسی متحده آمریکا خشونت پلیس و تبعیض نژادی.

"راه شما را دیدم من برادر شکنجه و قتل در دوربین است که در راه مردم سیاه درمان توسط پلیس در آمریکا" Philonise فلوید گفت: نشست ژنو با تصویری.

وی خواستار ایجاد یک کمیسیون مستقل برای بررسی پلیس آمریکا به کشتار مردم سیاه و سفید و خشونت علیه معترضان مسالمت آمیز.

"شما من را تماشا برادر مرگ است. که می توانست به من. من با برادر خود هابیل. شما در سازمان ملل متحد هستند و شما برادران و خواهران پاسداران در امریکا و شما از این قدرت برای کمک به ما عدالت برای من برادر جورج فلوید," او گفت:.

اندرو Bremberg سفیر ایالات متحده در سازمان ملل متحد در ژنو با صدور بیانیه ای در اوایل این هفته به شورای حقوق بشر برگزار بحث است. Bremberg اذعان کرد که این کشور دست و پنجه نرم کردن با تبعیض نژادی و اجرای پلیس اصلاحات پس از فلوید را کشتن است اما تاکید کرد که کشورهای دیگر نشان می دهد باید به همان سطح از باز بودن به عنوان ایالات متحده آمریکا است که در مواجهه با مسائل است.

"به عنوان پیشرو در جهان مدافع حقوق بشر, ما همه دولت ها برای نشان دادن همان سطح از شفافیت و پاسخگویی است که ایالات متحده و دموکراتیک ما شرکای عمل" Bremberg گفت. "ما در حال بالا موشکافی; اما هر ورق گرم قطعنامه بر روی این موضوع است که تماس خارج کشور با نام باید فراگیر شود و اشاره کرد که بسیاری از کشورها که در آن نژادپرستی یک مشکل است."

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تا به حال هیچ اظهار نظر فوری در روز جمعه رای دادن.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب