Coronavirus: اسپانیا به ارائه مستند استراتژی خروج

پس از شش هفته از سخت مستند اسپانیایی ها اجازه خواهد داشت برای رفتن بر روی پیاده روی و شرکت در ورزش های خارج از

توسط PATRIS-FUN در 9 اردیبهشت 1399

پس از شش هفته از سخت مستند اسپانیایی ها اجازه خواهد داشت برای رفتن بر روی پیاده روی و شرکت در ورزش های خارج از خانه خود را. مقامات بهداشتی می گویند COVID-19 اپیدمی شده و تحت کنترل در آورد.

دولتی اسپانیا عرضه خواهد کرد و روز سه شنبه طرح به صورت تدریجی "د-تشدید" از آن coronavirus مستند یکی از اروپا و دقیقترین.

اسپانیایی ها شده اند خانه برای شش هفته پس از این کشور coronavirus موارد و مرگ و میر شات نمایی در اواسط ماه مارس.

نخست وزیر پدرو سانچز دولت شده است در حال توسعه تدریجی مستند, کاهش, طرح بیش از چند هفته گذشته و برنامه ای برای ارائه آن به دولت.

وزیر بهداشت سالوادور Illa گفت که اسپانیا تا به حال موفق به کنترل این بیماری همه گیر است و در این کشور نظام سلامت نیز قادر به دست زدن به امکان "موج دوم."

"هدف این است که برای ادامه به برگزاری پایدار و افزایش در درمان موارد و که روزانه عفونت باقی می ماند در 1% محدوده" Illa گفت.

ادامه مطلب: Coronavirus: بلند کردن مستندات با کشورهای اروپایی به راه خود را

هوای پیاده روی مجاز

وزیر بهداشت گفت که تدریجی مستند, کاهش, خواهد شد که به "گام به گام با مقدار زیادی از توجه و قضاوت خوب." مقامات اصرار داشت که دقیق بهداشت و اجتماعی فاصله مورد نیاز در خارج از فضاهای.

مستند کاستن از روز دوشنبه شروع زمانی که برای اولین بار کودکان زیر 14 اجازه داده شد برای رفتن به خارج برای یک ساعت با یکی از والدین البته تحت سخت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

تدریجی و د تشدید می شود انتظار می رود یکسان برای تمام مناطق با چند استثنا که بستگی به شدت منطقه را تحت تاثیر قرار است.

شروع در مارس 2, اسپانیایی اجازه خواهد داشت برای رفتن برای پیاده روی با اعضای خانواده خود و شرکت در ورزش.

فعالیت های اقتصادی در کارخانه ها نیز ممکن است به آرامی راه اندازی مجدد. یک بارسلونا کارخانه های اسپانیایی خودرو تولید کننده صندلی شروع با مشتقات جزئی تولید در روز سه شنبه تحت سخت, اجتماعی, بهداشت, قوانین و تنها با 3000 تا از آن 11,000 کارگران است.

فولکس واگن و مرسدس بنز و نیسان کارخانه در شمال اسپانیا نیز در حال آماده شدن برای بخشی از بازگشایی.

ادامه مطلب: Coronavirus تست آنتی بادی و ایمنی گواهینامه های مطرح اخلاقی و علمی مشکلات

تست آنتی بادی

دولت اسپانیا پس از سرب از کشورهایی مانند ایتالیا در جفت شدن آن کاهش مستند با تست آنتی بادی. مقامات بهداشت عمومی گفت: این مهم برای آنها به "درک واقعی دامنه عفونت است."

Raquel Yotti مدیر Carlos III موسسه بهداشت گفت که این تلاش ها شامل محاسبه تعداد افرادی که در تماس با ویروس و را توسعه داده اند که آنتی بادی های

برخی از 90000 نفر از 36,000 خانواده ها بودند که انتخاب شده بر اساس معيارهای آماری داوطلب شده اند برای شرکت در مطالعه.

jcg/rt (EFE dpa)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب