جو بایدن بدترین قابل تصور رقیب به تهمت در حال حاضر

مارس 29 سال 2020 برای هر کسی که وصل به اخبار firehose در مورد کوروناویروس همه گیر آن شده است بسیار عجیب و غ

توسط PATRIS-FUN در 10 فروردین 1399

برای هر کسی که وصل به اخبار firehose در مورد کوروناویروس همه گیر آن شده است بسیار عجیب و غریب برای تماشای رئیس جمهور تهمت را تصویب امتیاز. او botched بحران فراتر از باور و ایالات متحده در حال حاضر بزرگترین شیوع در جهان است. چون او در جریان شکست برای ایمن سازی انبارهای تجهیزات پزشکی پزشکان و پرستاران در حال دوباره با استفاده از دنده محافظ و بیش از بیش و استیلای تا در کیسه های زباله و صفحه محافظ برای درمان COVID-19 بيمار. برخی در حال حاضر گرفتار ویروس و درگذشت — همراه با بیش از 1300 دیگران در زمان نوشتن است که به احتمال بسیار زیاد به دست کم گرفتن.

در عین حال تهمت را تصویب امتیاز نگه می دارد تا. نظرسنجی به طور متوسط نشان می دهد مشخص شده دست انداز مطلوب در رتبه بندی اخیر واشنگتن پست/ABC نظرسنجی او را بالاتر از آب است. او حتی بهتر در coronavirus پاسخ با نظرسنجی گالوپ پیدا کردن او را در 60 درصد تصویب خود را در دست زدن به این وضعیت است.

این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که حزب دموکراتیک عملا رهبری در این مرحله با آن presumptive ریاست جمهوری نامزد جو بایدن حاضر به این صورت است که مغلوب ساختن پیشی جستن است در واقع مسئول شدت فاجعه است. بایدن به اثبات است در مورد بدترین قابل تصور نامزد را در مغلوب ساختن پیشی جستن.

در حال حاضر بایدن کاملا به سرزنش. مطمئنا برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید دست انداز می تواند chalked به طور معمول "تجمع در اطراف پرچم" اثر است که تمایل به اتفاق می افتد در زمان بحران و این واقعیت است که ما به احتمال زیاد هنوز در مراحل بسیار اولیه از این بیماری همه گیر.

اما اگر ما حفاری به تعداد برخی از ضربت در مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز است که از تغییرات در نگرش دموکراتیک. یک نظرسنجی پیو به عنوان مثال پیدا کردم که دموکراتیک و دموکراتیک متمایل به رای دهندگان تقریبا دو برابر تصویب خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن در طول چند هفته گذشته از 7 تا 12 درصد است. این یک تغییر بزرگ اما آن می تواند تفاوت بین مغلوب ساختن پیشی جستن برنده و یا از دست دادن در انتخابات است که به احتمال زیاد ،

به عنوان ساخته شده است کاملا روشن و دموکراتیک رای دهندگان تمایل به نشانه خود را از دموکراتیک نخبگان. حزب بسیج در سراسر بایدن در قدم اهسته درست قبل از سه شنبه و رای دهندگان کاهش یافت و در خط. بایدن برنده چندین متحده است بازدید در ماه و در آن او تا به حال هیچ ستاد انتخاباتی. و در حال حاضر که او نامزد احتمالی بایدن نیست savaging مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ. در مقابل مبارزات انتخاباتی خود می گوید آنها مردد هستند حتی به انتقاد از او را در همه. "تا آنجا که من دوست ندارم تهمت و فکر می کنم چه کار بد او را به انجام این خطر وجود دارد که در حال حاضر به او حمله می تواند نتیجه معکوس بر شما اگر شما بیش از حد وجود دارد. من نمی فکر می کنم می خواهد به شنیدن انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر" یک مشاور گفت: Politico.

در واقع بایدن به سختی انجام شده است هر چیزی. به عنوان وقوع یک بحران تمام عیار بایدن ناپدید شد و برای تقریبا یک هفته تمام. مبارزات انتخاباتی خود گفت که تلاش برای کشف کردن چگونه به انجام این کار تصویری livestreams چیزی است که هر 12 سال می تواند در حدود 15 دقیقه است. (سلام بچه ها: هر گوشی های هوشمند با, توییتر, یوتیوب و یا کشش نصب شده می تواند تبدیل به یک دستگاه پخش با فشار یک دکمه.) زمانی که بایدن را در نهایت به نظر می رسد او به برخی از اسکریپت آدرس که هنوز هم تا به حال ویژگی های ناپاک و آیا سافتبال مصاحبه جایی که او هنوز هم گاهی اوقات سوار اواسط حکم.

مردم طلب رهبری در طول زمان بحران به عنوان شواهد ناگهانی موجی از احساسات مثبت نسبت به فرماندار نیویورک اندرو کومو که به طور جدی و سنن اولیه پاسخ به بحران است و هنوز هم در تلاش برای کاهش مدیکید اما ارائه شده است اطمینان روزانه کنفرانس های مطبوعاتی که در آن او به نظر می رسد مثل او است در بالای این وضعیت است. واشنگتن فرماندار جی Inslee را بسیار بهتر کار (فقط مقایسه اعداد در نیویورک به کسانی که در واشنگتن) اما واز نسبتا کمی توجه دقیقا به این دلیل وجود دارد بسیاری موارد کمتر و مرگ و میر (و بسیاری وجود دارد که کمتر با خبرنگاران در سیاتل از شهر نیویورک).

مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن به طور مشابه در خارج وجود دارد در تلویزیون هر روز مباهات در مورد آنچه که او انجام شده است به طوری هوشمند و خوب است. آنچه او گفته است که واقعا غیر مسئولانه و در حال حاضر بدست مردم کشته شدند اما غایب یک پاسخ موثر از دموکراتیک رهبری آن می تواند به نظر می رسد گاه به گاه اخبار مصرف کنندگان به عنوان اینکه او تا به وضعیت در دست است. دموکراتیک backbenchers های مختلف و روزنامه نگاران در حال جیغ, خود, خشونت, اما آن را به سادگی کار نمی کند.

بایدن استراتژی به نظر می رسد به ساحل به ریاست جمهوری در واقع همان راه او coasted به نامزدی: حفظ ظاهر عمومی و در نتیجه شرم آور کلامی flubs به حداقل و تکیه بر مغلوب ساختن پیشی جستن فاجعه حکومت به انجام همه کار را برای او. اما این طرز وحشیانه ای مخاطره آمیز استراتژی است. بایدن که در حال حاضر یک نامزد که افتضاح ضبط آن را سخت تر برای حمله به مغلوب ساختن پیشی جستن در تجارت حفاظت از امنیت اجتماعی و مدیکر, فساد, روان, تناسب اندام و درمان خود را از زنان — و در واقع به تازگی سابق بایدن کارمند جلو آمد با اتهام که او sexually assaulted او 26 سال پیش. Hunkering پایین و امتناع انتقاد از تهمت جهانی-تاریخی بی مهارت خطرات او با موفقیت این استدلال که این یک فاجعه پیش بینی نشده و او بهترین کسی می تواند انجام داده اند.

بر خلاف این نیمه پخته مفاهیم که نمی خواهید به شنیدن انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن ما در طول استیضاح که هنگامی که دموکرات ها در واقع شروع به رفتن را از طریق با آن موافقت شروع به پریدن کرد — تا حد زیادی به دلیل لیبرال رتبه و فایل در زمان است که به عنوان یک نشانه آن را در واقع یک ایده خوب است. این فقط یک نمونه از دموکراتیک استقرار عادت پنهان کردن تمایل خود را برای جلوگیری از درگیری و هیچ چیز در پشت یک تصور مانع از افکار عمومی که در واقع آنها می توانند تغییر این نظرات به طور چشمگیری با ارائه قوی و روشن جایگزین.

علاوه بر این اگر و زمانی که بایدن می کند تبدیل شدن به رئیس جمهور او را مسئول یک کشور در خرابه. رفع جای نیاز بسیار پر انرژی رهبری است. اما هر دو بایدن مبارزات انتخاباتی و دموکراتیک استقرار به نظر می رسد به این باور است که اگر آنها فقط تظاهر به اندازه کافی سخت همه چیز را به بازگشت به حالت عادی خود را دارد. آن را عمدی کوری در تاریخ همتراز با بدترین تهمت وفاداران.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته "امروز بهترین مقالات" عضویت در خبرنامه اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب