Coronavirus: در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در کانادا و در سراسر جهان جمعه

آخرین:کانادا درگذشت در ژاپن از عوارض مربوط به COVID-19 وزیر امور خارجه روز جمعه گفت پیش از یک جلسه از نخست وزی

توسط PATRIS-FUN در 1 فروردین 1399

آخرین:

کانادا درگذشت در ژاپن از عوارض مربوط به COVID-19 وزیر امور خارجه روز جمعه گفت پیش از یک جلسه از نخست وزیر دولت فدرال در پاسخ به این رمان coronavirus — از جمله بحث و گفتگو با شرکت های هواپیمایی در مورد کانادایی رشته در خارج از کشور.

فرانسوا-Philippe شامپاین که نمی ارائه هر گونه جزئیات در مورد فرد و یا شرایط خود را به خانواده تسلیت گفتند.

کانادایی ها بودند که شما با COVID-19 در حالی که روی الماس شاهزاده کشتی کروز شده است در امکانات بهداشتی است. این کشتی قرار داده شد تحت قرنطینه در ژاپن در اوایل ماه فوریه پس از آن آشکار شد که یک مسافر که قبلا متحرك آلوده شده با کوروناویروس.

وزیر خارجه نمی گویند که آیا مرگ مرتبط است به کشتی.

شامپاین بیانیه ای در کانادا در ژاپن آمد و پیش از جلسه با جاستین ترودو که نشان داده است که سخت تر کنترل مرز بین کانادا و آمریکا از امروز شروع میشود. هر دو کشور در تلاش هستند تا به سرعت گسترش coronavirus نیز آلوده کرده است که هزاران نفر در سراسر جهان مختل اقتصاد و ایجاد خطوط هوایی از جمله هوایی کانادا و top world news — به طور چشمگیری مقیاس خدمات.

دولت خواست همه کانادایی که در خارج از کشور به بازگشت به خانه به سرعت اما برخی تلاش کرده اند برای پیدا کردن پروازهای آنها به عنوان چهره مرز محدودیت و محدود گزینه های سفر به عنوان خطوط هوایی کاهش ظرفیت.

صحبت های خارج از خانه خود در Rideau کلبه که در آن او در داوطلبانه قرنطینه بعد از آزمایش مثبت برای COVID-19, ترودو گفت که دولت او در تماس با خطوط هوایی مورد کانادایی رشته در خارج از کشور. او گفت: جزئیات می آیند و در روز های آینده, اما افزود که یک بازگشت پرواز برای مسافران گیر در مراکش است که انتظار می رود به جلو بروید در این آخر هفته.

"این دوران تاریخی است که در آن ما نیاز به انجام همه چیز ما می توانیم برای حمایت از کانادایی ها گفت:" نخست وزیر که در این هفته اعلام کرد که طیف وسیعی از طرح های تامین مالی برای افراد و کسب و کار برخورد با اقتصادی خرید اینترنتی از ویروس.

ترودو در بیانیه ای پس از یک مقام اتحادیه گفت: هوایی کانادا تخمگذار کردن بیش از 5000 خدمه پرواز آن را به عنوان معاملات با یک استارک کاهش در تعداد پروازهای این عمل خواستار حرکت "دشوار اما ضروری است." این شرکت هواپیمایی در حال حاضر گفت که قصد دارد به "به تدریج به حالت تعلیق درآورد که اکثریت آن را بین المللی و ایالات متحده transborder پرواز" توسط 31 مارس است.

وسلی Lesosky رئیس جمهور CUPE هوایی کانادا جزء گفت که او "هرگز دیده اخراج بود."

Top world news گفته است که تعلیق است مسافرت های بین المللی, یکشنبه برای یک دوره 30 روزه. از بین بردن تخفیف حامل متعلق به top world news, خطوط هوایی همان را انجام خواهد داد. تخفیف هواپیمایی گفته است که در حال حاضر به ارمغان می آورد بیش از 2.300 از بین بردن مسافران که هنوز در خارج از کانادا.

Sunwing شرکت های هواپیمایی می گوید که انتظار دارد به تمام مشتریان خود که بیشتر در مکزیک و یا کارائیب تفریحی بازگشت به خانه توسط دوشنبه. Sunwing نیز ارائه کرسی خالی در آن بازگشت پرواز رایگان به هر کانادایی در رشته خورشید بوسید بخش هایی از نیمکره از جمله غیر Sunwing مشتریان.

در سراسر جهان مرگ و میر از COVID-19 گذشت 10,000 و عفونت بیش از حد 244,000, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, چوب خط حساب کردن. ایتالیا با 60 میلیون شهروندان را ثبت کرده 3,405 مرگ و میر بیش از 3,248 در چین یک کشور با جمعیت بیش از 20 برابر بزرگتر است.

بیش از 86,000 مردم بهبود بیشتر در چین اما سرعت بسیار کندتر از گسترش ویروس. بازیابی طول می کشد دو هفته یا بیشتر برای موارد خفیف اما می تواند تا شش هفته برای کسانی که به نوبه خود جدی است, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

اگر بیماری خفیف است در بسیاری از افراد مسن به خصوص مستعد ابتلا به عوارض جدی. ایتالیا جهان دوم-قدیمی ترین جمعیت و اکثریت قریب به اتفاق آن مرده — 87 درصد — بیش از 70.

سازمان دیده بان | دکتر ترزا Tam مورد نیاز برای رانندگی کردن موارد:

کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر می گوید آن روشن تر خواهد بود بعد از دو هفته که چگونه به خوبی کانادایی اجتماعی فاصله شیوه کمک در محدود کردن گسترش COVID-19. 1:40

این بیماری باعث خفیف و متوسط علائم در اکثر افراد وجود دارد اما چند بخش از جمعیت که در معرض خطر بیشتر بیماری شدید از جمله سالمندان و افراد با زمینه مسائل مربوط به سلامت. دکتر ترزا Tam کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر گفت: مردم بومی را نیز در معرض خطر بالاتر به دلیل سلامت نابرابری ها نرخ های بالاتر از شرایط اساسی و مشکلات است که با زندگی در جوامع از راه دور.

خوانده شده در یک نگاه در آنچه اتفاق می افتد در کانادا و آمریکا و دیگر مناطق جهان در برخورد با کروناویروس بیماری همه گیر.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در استان ها و مناطق

بریتیش کلمبیا اعلام کرد یکی دیگر از COVID-19 مربوط به مرگ مرتبط برای دراز مدت مراقبت در منزل در نورت ونکوور. این استان که در گزارش هشت, مرگ و میر, است که شناخته شده ترین موارد در کانادا با بیش از 270. دکتر بانی هنری استان برتر بهداشت عمومی رسمی در روز پنج شنبه تصریح کرد یک تماس اجتماعی فاصله و دیگر اقدامات به سرعت گسترش ویروس گفتن مردم "چیزهایی که ما در حال انجام در حال حاضر در حال رفتن به نجات ما در دو هفته آینده." جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در B. C.

انتاریو گزارش مورد شماره افزایش 50 روز جمعه یک روز پس از استان گزارش دوم آن COVID-19 مربوط به مرگ است. مقامات بهداشت روز پنجشنبه گفت که یک مرد در 50s خود را با یک بیماری زمینهای است که تا به حال هیچ سفر اخیر تاریخچه خارج از کانادا و شناخته شده در تماس با یک COVID-19 مورد فوت کرده است. پزشکی قانونی بررسی خواهد شد برای تعیین اگر COVID-19 شد, علت اصلی مرگ است.

وزیر بهداشت کریستین الیوت — چه کسانی مواجه شده است و افزایش سوالات آزمون بیش از در دسترس بودن زمان انتظار برای تست و بیمارستان ظرفیت و گفت: این استان اضافه شده است بیشتر telehealth و خطوط در حال کار بر روی بهبود آزمایشگاه تست. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در انتاریو است.

آلبرتا بالا, دکتر, خواست مردم را به خطرات ناشی از COVID-19 به طور جدی به عنوان استان گزارش اول خود را به مرگ. دکتر دینا Hinshaw روز پنجشنبه گفت که یک ادمونتون مرد در 60s درگذشت اواخر روز چهارشنبه. این استان در حال انجام است "همه ما می توانیم به مبارزه با گسترش ویروس" Hinshaw گفت. "اما برای انجام این کار ما نیاز به کمک همه." جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در آلبرتا از جمله اطلاعات در مورد چگونه آلبرتا خدمات بهداشتی و درمانی به کار گرفته شده مورد یک دکتر که تست مثبت برای COVID-19.

Quebecers در حال خواست تا به منظور محدود کردن سفر حتی در داخل استان به سرعت گسترش COVID-19. برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت مشوق مردم برای کاهش روزانه خود را جنبش گفت: "آن زمان به خرید بروید و یا صرف یک ساعت در یک رستوران است." به عنوان استان تلاش می کند به سرکوب COVID-19 برخی از هتل ها در حال آماده سازی برای مرحله تا در مورد آنها نیاز به خانه غیر بیماران آلوده به فضا در بيمارستان است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در کبک.

سازمان دیده بان | بیمارستان راه اندازی چالش جهانی به طراحی جدید ونتیلاتور:

دو بیمارستان در مونترال در حال ارائه $200,000 جایزه به طراحی جدید کم هزینه و آسان برای استفاده از دستگاه تنفس مصنوعی برای کمک به با COVID-19 شیوع. 7:58

در ساسکاچوان مردم هستند که خواست به آغوش اجتماعی فاصله اقدامات به عنوان مورد تعداد افزایش یابد. این استان که از پنج شنبه شب بود گزارش 20 مورد تأييد و presumptive, موارد ممنوعیت تجمعات عمومی از بیش از 50 نفر است. اما افسر ارشد پزشکی بهداشت می خواهد مردم برای جلوگیری از گروه های بیش از پنج. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در ساسکاچوان.

مقامات بهداشتی در این استان برنامه ریزی برای باز کردن بیشتر در انزوا تخت به عنوان تعدادی از coronavirus موارد افزایش می یابد. این استان مانند بسیاری دیگر در حال بررسی موجودی خود را از بحرانی منابع مانند دنده محافظ برای مراقبت از سلامت کارگران و هواکش. بیشتر هواکش در راه هستند, مقامات گفت و در حالی که عرضه محافظ دنده جامد است در حال حاضر این استان است گفت: آن را به خرید بیشتر. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در این استان که تحویل بودجه یکشنبه در بحبوحه بحران اقتصادی مرتبط با این بیماری همه گیر.

کارکنان دیده می شود آماده سازی مواد غذایی در ونکوور بانک مواد غذایی در برنابی B. C. در روز چهارشنبه. دولت فدرال وعده داده است کمک های مالی برای افرادی که از کار هستند اما هنوز هم وجود دارد نگرانی در مورد چگونه بسیاری از خانواده ها را تحت تاثیر coronavirus را به پایان می رسد دیدار در بحبوحه بحران اقتصادی. (Jonathan هیوارد/کانادا مطبوعات)

New Brunswick, اعلام وضعیت اضطراری در پنجشنبه یک حرکت است که نیاز به طیف وسیعی از تغییرات را از کسب و کار از جمله محدودیت در چگونه بسیاری از مردم می تواند جمع و اقدامات اطمینان اجتماعی فاصله. "من می خواهم بگویم آن را بسیار روشن است که این دیگر داوطلبانه ورزش" لیگ برتر بلین هیگز گفت. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. B.

نوا اسکوشیا اختصاص 1 میلیون دلار برای کمک به این استان را بانک های مواد غذایی در حال رشد در میان آسیب های اقتصادی ناشی از COVID-19. این استان که ممنوع اخراج از افراد آسیب پذیر در بحران است گفت: بیشتر پشتیبانی خواهد شد نورد در روز های آینده. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در نوا اسکوشیا.

بالا, دکتر, P. E. I. مشوق مردم برای احترام به خود-انزوای اجتماعی و فاصله پروتکل گفت: این استان می خواهد برای جلوگیری از استارک مواقع دیده می شود در مکان هایی مانند ایتالیا. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد بر روی P. E. I.

بالا آموزش و پرورش رسمی در نیوفاندلند و لابرادور می گوید: همه دانش آموزان بین مهد کودک و کلاس نه خواهد شد به درجه بعدی "بدون توجه به آنچه در زمان ما به عقب بر گردیم." تونی پشته مدیر عامل شرکت نیوفاندلند و لابرادور زبان انگلیسی مدرسه منطقه گفت: این طرح برای دانش آموزان دبیرستانی است که هنوز نهایی. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. L.

وجود دارد هیچ موارد گزارش شده از COVID-19 در کانادا, شمال, اما تلاش های در جریان برای اطمینان از دولت در حال آماده شده است. یوکان است راه اندازی تنفسی مرکز ارزیابی و ملت جامعه در مناطق شمال غربی اعلام وضعیت اضطراری در تلاش برای حفاظت از آن بزرگان است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در شمال.

از 11:50 a. m. ET در روز جمعه وجود دارد 924 presumptive و موارد تایید شده در کانادا با 12 مرگ و میر در چهار استان و 11 مورد ذکر شده به بهبود است.

 • بریتیش کلمبیا: 271 تایید موارد از جمله پنج بازیافت و هشت مرگ و میر.

 • انتاریو: 308 تایید موارد از جمله پنج بازیافت و دو مرگ.

 • آلبرتا: 146 تایید موارد از جمله مرگ است.

 • کبک: 121 تایید موارد از جمله بهبود و یکی مرگ.

 • ساسکاچوان: 20 تایید و presumptive موارد است.

 • Manitoba: 17 تایید و presumptive موارد است.

 • New Brunswick: 11 تایید و presumptive موارد است.

 • نوا اسکوشیا: 15 را تایید کرد و presumptive موارد است.

 • جزیره پرنس ادوارد: دو مورد استان لیست به عنوان مثبت است.

 • نیوفاندلند و لابرادور: سه تأييد و presumptive موارد است.

 • عودت کانادایی: 10 مورد تأیید.

Presumptive موارد هستند افرادی که آزمایش مثبت اما هنوز در انتظار تایید ملی میکروبیولوژی آزمایشگاه در وینیپگ. نه همه استانها فهرست ارقام بر کسانی که بهبود یافته اند.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در آمریکا

از رویترز و آسوشیتد پرس, به روز شده در 10:30 a. m. ET

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin روز جمعه اعلام کرد که ایالات متحده مالیاتی تشکیل پرونده روز تمدید خواهد شد از 15 آوریل تا ژوئیه 15. او را تشویق تمام مالیات دهندگان که ممکن است بازپرداخت به فایل در حال حاضر.

سناتور ایالات متحده آمریکا از هر دو طرف انتظار می رود برای دیدار روز جمعه همراه با تهمت مقامات دولت به سعی کنید به تدبیر یک طرح نجات برای یک اقتصاد در وضعیتی وخیم از coronavirus پس از جمهوریخواهان ساخته شده $1 تریلیون ما پیشنهاد باز.

خواه بسته پرده برداری کرد روز پنج شنبه شامل چک تا 1200 $برای بسیاری از آمریکایی ها و صدها میلیارد دلار وام برای کسب و کارهای کوچک و صنایع. دانش آموزان اجازه داده می شود به تاخیر در پرداخت وام های دانشجویی.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل معرفی بسته بندی و پس از آن دعوت دموکرات ها برای پیوستن به مذاکرات در روز جمعه همراه با Mnuchin و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow.

مک کانل قول سنا نمی خواهد موکول کردن تا زمانی که آن را تا به حال گرفته شده اقدام و با ارسال اندازه گیری به دموکرات به رهبری مجلس نمایندگان اما هر رای که احتمالا روز دور.

دموکرات ها گفت: آنها آماده بودند به صحبت, اما آنها هم با احتیاط و اشاره کرد که آنها تا به حال نشده است درگیر در تهیه پیش نویس این طرح است. رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر گفت: در یک بیانیه مشترک با همکار خود را دموکرات مجلس نانسی پلوسی که حزب او می خواهد برای دیدن مقررات است که محافظت از کارگران است.

بسته سوم گرفته شده توسط کنگره پس از coronavirus فوران در ایالات متحده است. بسیار مسری تنفسی بیماری تا به حال آلوده 12,259 مردم در این کشور و کشته شدن 200 عنوان از پنج شنبه شب. آن را تعطیل, مدارس کسب و کار و گسترده عصری زندگی آمریکایی و فرستاده بازار سهام به اضمحلال رود.

سازمان دیده بان | بیشتر افراد جوان تست مثبت برای coronavirus:

در حالی که سالمندان شده اند به طور گسترده ای گزارش شده به عنوان گروه سنی بیشتر در معرض coronavirus شده اند وجود دارد افزایش تعداد افراد زیر 65 سقوط بیمار. 2:06

کنگره با تصویب یک $8.3 میلیارد ما اندازه گیری در اوایل این ماه برای مبارزه با شیوع کروناویروس و توسعه واکسن. روز چهارشنبه نمایندگان مجلس با تصویب و تهمت امضا $105-میلیارد-plus برنامه ای برای محدود کردن آسیب از طریق تست پرداخت مرخصی استعلاجی و گسترش ایمنی-net صرف.

این لایحه معرفی آخرین اقدامات شامل 300 میلیارد دلار برای کسب و کارهای کوچک و $208 میلیارد وام برای مضطرب صنایع از جمله 50 میلیارد دلار برای مسافر شرکت های هواپیمایی و 8 میلیارد دلار برای محموله های هوایی.

در همین حال مقامات ایالات متحده انتظار می رود شدند اعلام محدودیت های جدید در مرز با مکزیک در روز جمعه.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در اروپا

از آسوشیتد پرس و رویترز به روز شده در 8:30 a. m. ET

شهرداران بسیاری از شهرها در ایتالیا در حال درخواست برای دقیق تر کنترل بر شهروندان حرکات به کمک شامل افزایش عفونت کروناویروس. با وجود ملی مستند است که به شدت محدودیت شرایط که تحت آن افراد مجاز به ترک خانه های خود شده اند وجود دارد بسیاری از موارد نقض. مقامات می گویند که از صبح روز جمعه بیش از 53,000 احضار صادر شده است برای نقض.

رادیو دولتی روز جمعه گفت که برتر جوزپه کونته ممکن است اعلام تنگ تر اقدامات در سراسر کشور. در روز پنج شنبه ایتالیا و میر ناشی از ویروس — 3,405 — پیشی گرفتن آن در چین که در آن شیوع آغاز شد.

در اسپانیا وزیر بهداشت گفت: ارتش کمک خواهد کرد که راه اندازی یک بیمارستان صحرایی از 5,500 تخت و بسیار مورد نیاز بخش های مراقبت ويژه در داخل یک مرکز کنوانسیون در مادرید. سلامت کارگران نیز آغاز کرده اند تجهیز Madrid هتل ها به عنوان موقت بخش برای بیماران در نظر گرفته نمی نیاز به مراقبت های ویژه. مادرید بیش از 7000 مورد از coronavirus.

در فرانسه رئیس جمهور امانوئل پاکسازی خواست نگران کارکنان به نگه داشتن کار در سوپر مارکت ها و تولید سایت ها و دیگر کسب و کار کلید تحریم اعمال محدودیت بر جنبش تحمیل شده به مبارزه با گسترش سریع coronavirus در کشور است.

آهنگ سریع خدمات ارائه شده است برای افراد مسن و vunerable روز جمعه در ایلسبوری در انگلستان است. خرده فروشان در کانادا نیز شدت تلاش برای ارائه به سالمندان و افراد معلول اختصاص داده شده, خرید ساعت. (کاترین Ivill/گتی ایماژ)

"ما نیاز به نگه داشتن این کشور در حال اجرا" پاکسازی گفت.کسب و کار مجاز به باز باقی می ماند نیاز به اعمال قوانین سختگیرانه در مورد اجتماعی فاصله شستن دست و ضد عفونی. فرانسه مقامات بهداشتی گزارش داده اند که تقریبا 11,000 موارد از افراد آلوده به این ویروس شامل 372 که فوت کرده اند.

بریتانیا خواسته است 65,000 بازنشسته پرستاران و پزشکان به بازگشت به کار برای کمک به مبارزه با کروناویروس. دولت با ارسال نامه به 50,000 سابق پرستاران و 15000 بازنشسته پزشکان و وزیر بهداشت مت Hancock گفت که امیدوار است "بسیاری از هزاران نفر پاسخ خواهد داد" به درخواست تجدید نظر. او گفت: داوطلبان خواهد بود آموزش داده شده در طول چند هفته آینده و قبل از اینکه اختصاص داده شده به بیمارستان. انگلستان دارای 3,269 تایید موارد COVID-19 و 144 نفر کشته شده اند.

دولت آلمان از بایرن تحمیل خواهد شد به طور کلی محدودیت در رفتن به خارج به مدت دو هفته در یک پیشنهاد به سرعت گسترش coronavirus دولت برتر مارکوس Soeder گفت: در روز جمعه. "این آسان نیست برای گرفتن این تصمیمات" Soeder گفت. "ما این تصمیم گیری با توجه به بهترین دانش ما و وجدان. وجود خواهد داشت یک بایرن پس از, تاج, اما از آن خواهد شد یکی قوی تر اگر ما نگاهی به دور است."

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در آسیا

از رویترز و آسوشیتد پرس, به روز شده در ساعت 9:30 a. m. ET

مالزی را بسیج آن ارتش شروع یکشنبه برای کمک به اجرای محدودیت در حرکت با هدف reining در coronavirus دولت گفت: در روز جمعه. پس چهار شنبه, مالزی مرزهای خود را بسته و مدارس و غیر ضروری کسب و کار به مدت دو هفته و دستور داد مردم را به محدود کردن رفتن خارج.

در تایلند شیوع این ویروس شده و ترسیم شده برای یک رویداد بوکس قرار گرفت که در ابتدای ماه مارس ، وجود دارد در حال حاضر 72 مورد از COVID-19 از سه بوکس استادیوم پس از اولین خوشه از انتقال گزارش شده از یک بازی در Lumpinee ورزشگاه بوکس در بانکوک برگزار شد در تاریخ 6 مارس. پس از آن خوشه گزارش شد تعداد موارد تایید شده در تایلند شروع به پریدن کرد به 322 دو برابر این تعداد در عرض یک هفته.

در اندونزی, جاکارتا, به استقلال مسجد بزرگترین مسجد در آسیای جنوب شرقی را لغو کرده است, جرم نماز برای دو هفته آینده برای جلوگیری از گسترش ویروس. اندونزی تا به حال 25 مرگ و میر ناشی از COVID-19 و 309 موارد است.

وزرای خارجه کره جنوبی و چین و ژاپن برگزار می شود یک ویدئو کنفرانس در روز جمعه برای بحث در مورد همکاری در coronavirus همه گیر در میان نگرانی رو به رشد بیش از تعداد افراد آلوده پس از رسیدن در کشورهای خود را از خارج از کشور.

هر چند این بیماری همه گیر فوران در چین در ماه دسامبر و کره جنوبی در یک مرحله دوم بیشتر عفونت هر دو پس از آن موفق شد در خفقان داخلی انتقال ویروس است.

کره و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) 87 گزارش جدید کروناویروس موارد در جمعه آوردن مجموع ملی عفونت به 8,652. از روز شنبه وجود دارد 79 موارد مربوط به افراد آلوده که به تازگی وارد این کشور از 44 روز یکشنبه.

کره جنوبی کمیسیون انتخابات می گوید همه رای دهندگان را ملزم به پوشیدن ماسک و استفاده از دستکش یکبار مصرف در رای گیری غرفه در طول 15 آوریل انتخابات پارلمانی است.

ووهان, چین, که در آن شیوع شروع به ارائه یک بارقه امید با عفونت های جدید گزارش شده برای دومین روز متوالی و تنها 39 مورد گزارش شده در سراسر کشور — همه از آنها آورده شده از خارج از کشور ،

سازمان دیده بان | مردم با تشکر از مراقبت های بهداشتی کارگران برای کار خود را در برخورد با COVID-19:

تشویق می شکند در مکان های سراسر جهان در قدردانی از مراقبت های بهداشتی کارگران مبارزه با کروناویروس. 0:45

مشعل المپیک وارد یک دفاع هوایی نیروی پایه در روز جمعه اما وجود دارد هیچ تماشاگران در این مراسم است. سازمان بارها و بارها گفت که این بازی را پیش بروید به عنوان برنامه ریزی شده از جولای 24 Aug. 9 رغم انتظارات که برخی از 600,000 تماشاگران و ورزشکاران خواهد فرود در توکیو.

ژاپن تا به حال 963 داخل کشور منتقل موارد و 33 مرگ و میر با توجه به پخش عمومی NHK. که شامل بیش از 700 موارد و هفت مرگ و میر ناشی از کروز کشتی لنگر در نزدیکی توکیو در ماه گذشته.

در اینجا نگاهی به برخی تحولات دیگر در اطراف COVID-19

استرالیا نقل مکان کرد و به مهر و موم کردن مرزهای خود و بی سابقه ای اعلام کرد ممنوعیت ورود برای افراد غیر مقیم به این امید ناشی از افزایش عفونت کروناویروس. (پیتر پارک/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)
 • برخی از کانادایی امیدوار به تاخیر پرداخت وام مسکن به دلیل تاثیر اقتصادی COVID-19 با داشتن یک زمان سخت گرفتن پاسخ از کانادا بانک های بزرگ. این کشور شش بانک بزرگ گفته اند که آنها را با "کسب و کار کوچک بانکی مشتریان در یک مورد به مورد و بر اساس به ارائه راه حل های انعطاف پذیر" برای کمک به مردم برآید. اما یک مشتری گفت: زمانی که او به نام بانک "تا به حال هیچ معیار برای آنچه که آنها به دنبال" به منظور اعطای تعویق. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در کسب و کار جهانی از جمله آخرین وحشت زده و عصبی از بازارهای سهام.
 • ایران اعلام کرده 149 بیشتر مرگ و میر ناشی از رمان coronavirusآوردن آن مرگ و میر به 1,433 در میان نزدیک به 20 ، 000 موارد تایید شده. ایران و مبارزه با بدترین شیوع در خاورمیانه شده است و به طور گسترده ای برای انتقاد از آن پاسخ کند. رهبران این کشور رخ داد یک تن خوش بین اوایل جمعه صدور پیام های افتخار فارسی سال جدید که در آن آنها قول داد برای غلبه بر این بیماری همه گیر.

 • آفریقای جنوبی اعلام کرد coronavirus موارد شروع به پریدن کرد به 202بیشتر در کشورهای جنوب صحرای منطقه و این کشور بزرگترین فرودگاه اعلام کرد که خارجی ها اجازه داده نمی شود به پیاده. یکی دیگر کشور آفریقایی اعلام کرد برای اولین بار مورد اسکودوی کیپ ورد. سی و هفت کشور در این قاره در حال حاضر موارد با یک کل در حال حاضر به خوبی بالای 800.

 • برزیل سخت ترین-آمار کشور در آمریکای لاتین با 621 مورد تأیید. چند کشور در آمریکای لاتین در میان حداقل آماده شده در جهان به صورت یک بیماری همه گیر با سیستم مراقبت های بهداشتی در حال حاضر نازک کشیده. پرو وزیر دفاع والتر مرتس قبلا گفته محلی امریکا تلویزیون که این کشور کمتر از 400 ماسک در دسترس است. "این یک مقدار زیادی" او گفت:. "واقعا ما نمی باید زیرساخت های توسعه یافته است که سازمان ملل انجام دهد."

 • استرالیا ratcheted تا اجتماعی آن فاصله مقررات به سرعت گسترش رمان coronavirus خواستار داخلی سالن ارائه حداقل چهار متر مربع فضا برای هر نفر. فضا محدودیت جمعه اعلام کرد به دنبال یک بان کی مون روز چهارشنبه از غیر ضروری داخل سالن گردهمایی بیش از 100 نفر از جمله مراسم عروسی و رستوران ها. گردهمایی در نظر گرفته شده ضروری شامل مدارس و سوپر مارکت ها و محل های کار که معاف هستند. استرالیا نیز تنگ تر قوانین و مقررات در سفر به و از راه دور جوامع بومی در یک پیشنهاد به فراغت آنها COVID-19 شیوع است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن