رانش زمین در میانمار جید معدن کشته و 162 نفر

حداقل 162 نفر کشته شدند پنج شنبه در یک زمین لغزش در یک جید معدن در شمال میانمار بدترین ها در یک سری از حوادث م

توسط PATRIS-FUN در 13 تیر 1399

حداقل 162 نفر کشته شدند پنج شنبه در یک زمین لغزش در یک جید معدن در شمال میانمار بدترین ها در یک سری از حوادث مرگبار در این سایت در سال های اخیر است که منتقدان مقصر در شکست دولت را به اقدام در برابر شرایط نا امن.

میانمار آتش بخش خدمات که هماهنگ نجات و دیگر خدمات اضطراری اعلام کرد حدود 12 ساعت پس از صبح فاجعه است که 162 بدن بازیابی شده از لغزش در Hpakant این مرکز از بزرگترین و پرسود ترین جید صنعت و معدن.

دقیق ترین تخمین از میانمار جید صنعت گفت: آن تولید حدود 42 میلیارد دلار در سال 2014. Hpakant است که یک منطقه از راه دور در ایالت کاچین دولت 950 کیلومتری شمال میانمار بزرگترین شهر یانگون.

"جید معدن توسط یک موج از گل" خدمات آتش نشانی گفت.

آن گفت: 54 نفر زخمی شدند به بیمارستان. تعداد مرگ و میر و آسیب های اعلام شده توسط دیگر سازمان های دولتی و رسانه های عقب مانده آتش آژانس بود که بیشتر از نزدیک درگیر است. تعداد نامعلومی از مردم می ترسید گم شده است.

کسانی که در نظر گرفتن بخشی در بهبود عملیات متوقف شد پس از تاریک شامل ارتش و دولت واحد و داوطلبان محلی.

دیده بان محیط زیست برنامههای دولت را شکست'

دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ ابراز غم و اندوه در مرگ و میر و ارسال پیام تسلیت به خانواده های قربانیان و میانمار دولت و مردم است.

Gutteres تصریح کرد: "آمادگی سازمان ملل برای کمک به تلاش های مداوم برای رسیدگی به نیازهای مردم را تحت تاثیر قرار" گفت: سخنگوی استفان نواز.

لندن-بر اساس محیط زیست دیده بان جهانی شاهد گفت: فاجعه "یک کیفرخواست سنگینی علیه دولت شکست برای جلوگیری از بی پروا و غیر مسئولانه شیوه معدن در ایالت کاچین دولت جید معادن است."

"دولت باید بلافاصله به حالت تعلیق در مقیاس بزرگ غیر قانونی و خطرناک معدن در Hpakant و اطمینان حاصل شود که شرکت های درگیر در این شیوه دیگر قادر به کار" شاهد جهانی در بیانیه ای گفت.

در این سایت از تراژدی جمعیت گرد آمده در اطراف اجساد کفن در رنگ های آبی و قرمز های پلاستیکی قرار داده و در یک ردیف بر روی زمین است.

کارکنان اورژانس تا به حال تقلا کردن از طریق سنگین گل به بازیابی بدن با بسته بندی آنها را در ورق های پلاستیکی که پس از آن در عبور از قطب های چوبی شانه با بهبود تیم است.

امدادگران بازیابی اجساد در نزدیکی زمین لغزش در منطقه جید سایت معدن در Hpakant در روز پنج شنبه. (ZAW معارف HTET/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

فعالان اجتماعی شکایت کرده اند که سودآوری جید معدن منجر شده است کسب و کار و دولت به غفلت اجرای در حال حاضر بسیار ضعیف مقررات در جید صنعت و معدن.

"چند میلیارد دلاری بخش تحت سلطه نظامی قدرتمند مرتبط با شرکت گروه های مسلح و cronies که اجازه داده شده به کار گیرند و بدون موثر اجتماعی و کنترل محیط زیست برای سال" شاهد جهانی گفت.

اگر چه نظامی است و دیگر به طور مستقیم در قدرت در میانمار این است که هنوز یک نیروی عمده در دولت و تمرینات اقتدار در مناطق دور افتاده.

قربانیان این حوادث معمولا مستقل کارگران معدن

پنجشنبه تلفات پیشی که از نوامبر 2015 حادثه که در سمت چپ 113 مرده و قبلا در نظر گرفته شد کشور را بدترین.

در آن صورت این قربانیان که 60 متری کوه از زمین و زباله دور انداخته چندین معادن سقوط در وسط شب از پوشش بیش از 70 کلبه که در آن کارگران معدن خواب.

کشته شدگان در این حوادث معمولا مستقل کارگران معدن که حل و فصل در نزدیکی غول تپه از دور انداخته زمین شده است که در کاوش های باستان شناسی توسط ماشین آلات سنگین.

مترجمان آزاد که برای تمیز کردن بیت از جید معمولا کار و زندگی رها معدن چاله در پایه تپه از زمین که تبدیل به بی ثبات در طول فصل بارانی.

اکثر رفتگران در حال ثبت نشده مهاجران از مناطق دیگر ساخت آن را سخت برای تعیین دقیقا چگونه بسیاری از مردم در واقع از دست رفته پس از این حوادث و در بسیاری از موارد خروج از بستگان مرده در خانه خود روستاها غافل از سرنوشت خود است.

در حادثه قبلی جستجو و نجات داوطلبان به دنبال قربانیان پس از رانش زمین در یک جید منطقه معدن در Hpakant فرا گرفته بیش از 50 معدن 24 آوریل 2019. (ZAU حلقه HPRA/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

شاهد جهانی که به بررسی سوء استفاده از درآمدهای حاصل از منابع طبیعی, مستند $42 میلیارد دلار برآورد میانمار جید صنعت در 2015 گزارش گفت: بسیاری از ثروت رفت و به افراد و شرکت های وابسته به این کشور سابق حاکمان نظامی. های اخیر چهره های قابل اعتماد نیست و به آسانی در دسترس است.

آن گفت: در آن زمان گزارش شد که میراث به مردم محلی از کسب و کار از جمله ترتیبات "یک dystopian زمین بایر است که در آن تعداد زیادی از مردم در یک زمان به خاک سپرده زنده در لغزش."

در آن بیانیه پنج شنبه, جهانی شاهد سرزنش دولت غیر نظامی از آنگ سان سو چی را لیگ ملی برای دموکراسی که به قدرت رسید در سال 2016 برای عدم "به پیاده سازی به شدت نیاز به اصلاحات اجازه می دهد مرگبار معدن شیوه برای ادامه و قمار زندگی کارگران آسیب پذیر در این کشور جید معادن است."

جید معدن نیز نقش مهمی در چندین دهه مبارزه گروه های اقلیت های قومی در میانمار در مرز را بیشتر کنترل سرنوشت خود را.

منطقه ای که در آن اعضای کاچینی اقلیت غالب است فقر زده با وجود میزبانی پر سود سپرده از یاقوت و همچنین جید.

این ایالت کاچین بر این باورند که آنها در حال گرفتن سهم عادلانه از سود حاصل از معاملات است که دولت مرکزی باعث می شود با شرکت های استخراج معدن.

کاچینی چریک باید درگیر متناوب اما گاهی اوقات سنگین مبارزه با نیروهای دولتی پرداختند.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب