نظریه پرداز توطئه الکس جونز باید متوقف هاوکینگ ساختگی Coronavirus درمان نیویورک دادستان کل خواسته

(نیویورک) — نیویورک دادستان کل خواستار است که توطئه بازرگان الکس جونز توقف هاوکینگ ساختگی coronavirus درمان ا

توسط PATRIS-FUN در 23 اسفند 1398

(نیویورک) — نیویورک دادستان کل خواستار است که توطئه بازرگان الکس جونز توقف هاوکینگ ساختگی coronavirus درمان است.

دادستان کل Letita James' دفتر فرستاده بس-و-دست برداشتن از نامه روز شنبه گفت: "به شدت نگران" توسط جونز' ادعا می کند که خمیر دندان, مکمل های غذایی, کرم ها و دیگر محصولات به فروش می رسد در وب سایت خود را می تواند به جلوگیری و درمان این بیماری شناخته شده به عنوان COVID-19.

جونز شناخته شده برای هل دادن تئوری های توطئه در مورد مدرسه تیراندازی و هفت. 11 تروریستی و تبلیغ محصولات خود را در رادیو نشان می دهد در هفته گذشته با توجه به نامه.

هیچ درمان یا واکسن تایید شده توسط سازمان غذا و دارو و موسسه ملی بهداشت می گوید هیچ شواهد علمی نشان می دهد درمان های جایگزین می تواند به جلوگیری و یا درمان این بیماری است.

"به عنوان coronavirus در ادامه به مطرح خطرات جدی برای سلامت عمومی الکس جونز spewed دروغ آشکار است و سود کردن از نیویورک' نگرانی گفت:" جیمز حزب دموکرات.

یک ایمیل به دنبال نظر فرستاده شد و به رسانه های پستی در جونز' وب سایت InfoWars.com. 46 ساله بازداشت شده بود روز سه شنبه به اتهام رانندگی در حالی که مست.

بس-و-دست برداشتن نامه به جونز چهارم که جیمز' دفتر صادر کرده است این هفته در مورد جعلی coronavirus محصولات. یک دستور کشیش تلویزیونی جیم باکر برای جلوگیری از فروش یک ادعا coronavirus درمان است. ایالت میسوری شکایت کرد باکر این هفته بیش از فروش.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن