کنگره بحث امداد لایحه مجلس نمایندگان آمریکا نشان می دهد برخی از ایالت ها ممکن است بهتر است اعلام ورشکستگی

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer در روز پنج شنبه لعنتی سنای آمریکا میچ مک کانل رهبر جمهوریخواهان برای

توسط PATRIS-FUN در 4 اردیبهشت 1399

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer در روز پنج شنبه لعنتی سنای آمریکا میچ مک کانل رهبر جمهوریخواهان برای نظرات خود را نشان می دهد ورشکستگی خواهد بود مسیر بهتر برای برخی از کشورها به جای فدرال کمک به عنوان پول doled به کمک بافر یک اقتصاد ویران شده توسط coronavirus بیماری همه گیر.

"من واقعا نا امید به دیدن مک کانل سناتور. نظرات در مورد اجازه دادن به کشورهای ورشکسته," Whitmer گفت: در مصاحبه با MSNBC. "من فقط فکر می کنم که آن را فوق العاده غیر مسئولانه است."

موضوع بالا گرفت تا به عنوان خانه در ایالات متحده انتظار می رود که برای رای دادن در روز پنج شنبه در یک چهارم امداد لایحه نزدیک به 500 میلیارد دلار آمریکا که به تصویب مجلس سنا در اوایل این هفته از جمله بدون هر گونه سرمایه گذاری برای دولت های ایالتی و محلی. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: برای شروع بحث بیشتر کمک به دولت های ایالتی و محلی پس از او نشانه هایی است که لایحه به قانون است.

مک کانل که کنترل سنا در روز چهارشنبه ریخت آب سرد در تلاش دموکرات ها برای ضربه فدرال خزانه به ارائه کمک به دولت های ایالتی و محلی.

"من فکر می کنم کل این کسب و کار از کمک های اضافی برای دولت و دولت های محلی باید به طور کامل مورد بررسی قرار," او گفت: هیو هویت را همزمان محافظه کار بحث های رادیویی نشان می دهد. "وجود دارد و نمی شود هر گونه تمایل در طرف او به قید وثیقه از دولت حقوق بازنشستگی با قرض گرفتن پول از نسل های آینده است."

دموکرات ها با فشار به عقب بر ایده

بعد در مصاحبه با Louisville, Ky.-بر اساس ایستگاه رادیویی WHAS, مک کانل گفت: کنگره "ممکن است" تصویب کمکهای بیشتر به اما که او می خواهم آن را محکم گره خورده است به کروناویروس-هزینه های مربوط.

ایلینوی بهداشت ، Dick Durbin با اشاره به مخاطرات به عنوان بسیاری از شهرداری و کارکنان دولت کسانی هستند که در خط مقدم از همه گیر نبرد.

Whitmer که ابراز امیدواری کرد که دموکرات ها و تهمت و دولت می تواند غلبه بر مخالفت جمهوری خواهان در کنگره به ارائه کمک های اولیه گفت: MSNBC او دولت مواجه شد $3 میلیارد آمار به آن در بودجه سال مالی و احتمالا حتی بزرگتر تاثیر سال آینده.

"آن را تضعیف می کند همه چیز را از بهداشت عمومی به آموزش و پرورش اگر ما نمی تواند این نوع حمایت ما نیاز از Washington, d. C.," او گفت:.

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer روز پنجشنبه گفت او دولت مواجه شد $3 میلیارد به ما ضربه زدن به آن در بودجه سال مالی و احتمالا حتی بزرگتر تاثیر سال آینده. (آل Goldis/آسوشیتد پرس)

دیگر فرمانداران دموکرات روز چهارشنبه ناودان ایده.

"تقریبا به امید ورشکستگی آمریکا در میان بزرگترین بهداشت و درمان-مراقبت از بحران این کشور مواجه شده است کاملا غیر مسئولانه" فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

یک سخنگوی فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر گفت: "هر دولت با آن مواجه است کمبود بودجه و ما نیاز همکاران در کنگره خواهد شد که با ما کار بر روی راه حل های واقعی به جای استفاده از این بحران به پیشنهاد ایدئولوژیک Hail Mary."

ورشکستگی قوانین متفاوت برای ایالات و شهرستانها

در نامه ای به رهبران کنگره ملی انجمن فرمانداران در روز سه شنبه تصریح کرد: فراخوان خود را برای اضافی $500 میلیارد جایگزین درآمد از دست رفته توسط ایالات متحده. این $2.3 تریلیون فدرال مراقبت در عمل اختصاص 150 میلیارد دلار به آمریکا و دولت های محلی به طور انحصاری برای پوشش ویروس-هزینه های مربوط.

در حال حاضر متحده نمی تواند فایل برای ورشکستگی در حالی که شهرستانها و دیگر دولت های محلی می توانید با استفاده از فصل 9 شهرداری ورشکستگی به بازسازی بدهی های خود را در صورتی مجاز توسط کشورهای خود را. پورتوریکو, ایالات متحده مشترک المنافع آغاز یک فرم از ورشکستگی شهری در سال 2017 پس از کنگره ایالات متحده مجاز آن است.

اجتماعی فاصله و اقامت در خانه سفارشات در محل در سراسر کشور با هدف کاهش این ویروس را گسترش غیر ضروری کسب و کار و خدمات را توقیف و منجر به بالا رفتن سرسام آور نرخ بیکاری — بیشتر از 4.4 میلیون ادعای ثبت شد در روز پنجشنبه گزارش — و کاهش هزینه های مصرف کننده. به عنوان یک نتیجه, شهرها و ایالات متحده شروع به پروژه عمیق از دست دادن درآمد به ویژه برای پول بزرگ ژنراتور مانند درآمد و مالیات فروش.

تمام نکته این است که یک شاه ماهی قرمز. [مک کانل را] بیانیه بیشتر در مورد چگونه جمهوری خواهان در حال رفتن به نیاز به امتیازات از دموکرات ها اگر دموکرات ها می خواهند متحده به دریافت کمک های اضافی.- تحلیلگر بازار

IShares ملی Muni اوراق قرضه ارزی صندوق معامله پایین تر پس از اخبار وجود دارد اما در واکنش فوری در حدود 3.8 تریلیون دلار ایالات متحده شهری بازار که در آن آمده شهرستانها و دیگر صادر کنندگان فروش بدهی.

شهرداری تحلیلگران بازار بازی کردن مک کانل نظرات سیاسی در ذکراست. مت Fabian یک شریک در شهری بازار تجزیه و تحلیل ترافیک گفت که او شک دارد که آیا این حرکت قانون اساسی و یا سیاسی ممکن است.

"تمام نکته این است که یک شاه ماهی قرمز" او گفت:. "[مک کانل را] بیانیه بیشتر در مورد چگونه جمهوری خواهان در حال رفتن به نیاز به امتیازات از دموکرات ها اگر دموکرات ها می خواهند متحده به دریافت کمک های اضافی."

هیو McGuirk که نظارت فقط کمتر از 30 میلیارد دلار در اوراق قرضه شهرداری ها در T. Rowe Price گفت: ورشکستگی باید کاملا last resort برای هر دولت است.

"من فکر می کنم ورشکستگی یا نه که در نهایت سرمایه گذاران می خواهید پایدار دولتی نهاد ارائه خدمات لازم به شهروندان خود," او گفت:.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب