مقامات چینی امیدواریم جدید COVID-19 موارد در ووهان جدا هستند

ووهان مرکز از رمان شیوع کروناویروس در چین گزارش روز دوشنبه اول آن خوشه ای از عفونت پس از یک مستند در این شهرست

توسط PATRIS-FUN در 22 اردیبهشت 1399

ووهان مرکز از رمان شیوع کروناویروس در چین گزارش روز دوشنبه اول آن خوشه ای از عفونت پس از یک مستند در این شهرستان برداشته شد یک ماه پیش stoking نگرانی های گسترده تر تجدید حیات این بیماری است.

جدید عفونت صدا توجه داشته باشید از احتیاط در میان تلاش ها برای سهولت coronavirus مربوط به محدودیت در سراسر چین به عنوان کسب و کار راه اندازی مجدد و افراد را وادار به کار می کنند.

ووهان گزارش پنج مورد تأیید همه را از همان مسکونی ترکیب. یکی بود همسر 89 ساله بیمار گزارش یک روز پیش از آن در اولین مورد تایید شده در مرکز شهر در بیش از یک ماه است.

"در حال حاضر وظیفه اپیدمی پیشگیری و کنترل در شهرستان است که هنوز هم بسیار سنگین" در ووهان اقتدار بهداشت در بیانیه ای گفت.

"ما باید قاطعانه شامل خطر دوباره بجای اول برگشتن."

همه از آخرین موارد قبلا به عنوان طبقه بندی شده بدون علامت: افرادی که تست مثبت برای این ویروس هستند و قادر به آلوده کردن دیگران اما نمی بالینی نشان می دهد نشانه هایی مانند تب.

تعداد موارد بدون علامت در چین شناخته شده است به عنوان آنها به نظر می رسد تنها در رادار از مقامات بهداشت زمانی که آنها نشان می دهد تا مثبت در تست های انجام شده به عنوان بخشی از تماس با ردیابی و سلامت چک.

چین شامل موارد بدون علامت در آن به طور کلی شمارش از موارد تایید شده در حال حاضر در 82,918 تا زمانی که آنها در این نمایشگاه نشانه ای از عفونت است. سرزمین اصلی چین گزارش کرده است 4,633 مرگ و میر.

صدها نفر از موارد بدون علامت در ووهان منتشر شده در مارس 8 از یک ماه-بلند مستند در حال نظارت.

بازدید کنندگان با پوشیدن ماسک صورت دیده می شود در شانگهای دیزنی لند پارک و دوشنبه و سه شنبه این بازگشایی پس از خاموش کردن با توجه به شیوع کروناویروس. (Aly آهنگ/رویترز)

تعداد موارد جدید گزارش شده در چین از ماه آوریل بوده است کوچک در مقایسه با هزاران نفر تایید هر روز در ماه فوریه با تشکر از سراسر کشور رژیم غربالگری و تست شده است.

دولت گفت در روز جمعه, سینما, موزه ها و مکانهای دیگر به تدریج خواهد شد هر چند محدودیت از جمله اجباری رزرو و محدودیت در تعداد بازدید کنندگان خواهد بود در محل.

مالی توپی از شانگهای تا بازگشایی برخی از لکه های شب و والت دیزنی Co. بازگشایی آن پارک دیزنی لند شانگهای در روز دوشنبه به کاهش تعداد بازدید کنندگان.

شیوع بیماری های جدید در چین در دو ماه گذشته به طور عمده در توسعه مسکونی ترکیبات و یا در بیمارستان است.

ملی بهداشت اقتدار به نام برای قوی تر پروتکل در آزمایشگاه دست زدن به نمونه coronavirus گونه های انسانی و نوکلئیک اسید تست و گفت: آزمون باید انجام شود تحت آزمایشگاه مناسب تنظیمات.

حمل و نقل نمونه ها و مواد است که می تواند عفونی باید به شدت موفق و اختصاص ملی کمیسیون بهداشت گفت.

شولن مشخص شده یک منطقه در معرض خطر بالا

Mi فنگ سخنگوی ملی کمیسیون بهداشت گفت: عفونت های جدید در هفت استان می شد پیش بینی کرد.

"در گذشته 14 روز و هفت استان باید گزارش جدید محلی منتقل موارد با موارد مربوط به خوشه در ادامه به افزایش" Mi گفت: رسانه های توجیهی.

"ما نیاز به بررسی و تعیین منشاء عفونت و راه های انتقال."

شمال شرق استان جیلین که در روز شنبه گزارش داد یک خوشه از عفونت در یکی از آن شهرها Shulan گزارش سه موارد اضافی.

هپو شده است مشخص شده اند در معرض خطر منطقه تنها جایی در چین در حال حاضر با این طراحی.

"ما در حال حاضر در 'جنگ' حالت گفت:" جین هوآ شهردار Shulan که تا آخر هفته گزارش شده بود هیچ محلی از موارد برای بیش از 70 روز است.

سازمان دیده بان | همه آنتی بادی آزمایش های تایید شده:

تست آنتی بادی می تواند تعیین کند که آیا کسی تا به حال COVID-19 حتی اگر آنها نمی باید علائم و می ریختن بیش از نور در جایی که شیوع بیماری رخ داده است. 3:04

شولن تحمیل کرده است یک مستند در آن 600,000 ساکنان پس از تعطیلات آخر هفته با فقط یک عضو از یک خانواده مجاز بودن هر روز به خرید ملزومات.

یکی از سه موارد تایید شده در استان جیلین در مارس 10 از Shulan. دو نفر دیگر کشف شد از طریق تماس با ردیابی افرادی که در تماس با زودتر Shulan موارد است.

در نزدیکی لیائونینگ و استان هیلونگجیانگ هر گزارش یک مورد اضافه کردن به نگرانی در مورد یک تجدید حیات از وقوع در منطقه است.

70 ساله بيمار در هاربین, پایتخت, Heilongjiang, تا به حال آزمایش منفی هفت بار قبل از نتایج مثبت تبدیل.

از موارد جدید هفت شد و به اصطلاح وارداتی موارد در منطقه شمال مغولستان داخلی مربوط به مسافران از خارج از کشور.

در سراسر چین شماره جدید بدون علامت coronavirus موارد کاهش یافت و به 12 10 مه در مقایسه با 20 گزارش یک روز پیش از آن.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن