چین به راه انداختن 'جمعیتی نسل کشی علیه اقلیت مسلمان از طریق عقیم سازی اجباری, آیودی

وجود دارد "بیش از حد" COVID-19 در ایالات متحده را به راحتی تحت کنترل با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیما

توسط PATRIS-FUN در 10 تیر 1399

وجود دارد "بیش از حد" COVID-19 در ایالات متحده را به راحتی تحت کنترل با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

دکتر آنه Schuchat های CDC اصلی معاون مدیر صحبت کرد با این مجله انجمن پزشکی آمریکا در یک مصاحبه این هفته در مورد وضعیت بیماری همه گیر کوروناویروس در ایالات متحده هشدار در مورد "بسیاری از عوامل نگران کننده" در هفته گذشته به کشورهای مانند تگزاس و فلوریدا و کالیفرنیا تجربه افزایش موارد جدید در هر CNBC.

"آنچه من فکر می کنم بسیار دلسرد کننده است که ما به وضوح در یک نقطه که در آن وجود دارد بسیار کمی از ویروس که در حال گسترش است که آن را برای رفتن به آسان برای مردن" او گفت:.

Schuchat در ادامه می گویند که اگر چه مراحلی وجود دارد که می تواند به سرعت گسترش COVID-19 ایالات متحده است "نه در وضعیت نیوزیلند یا سنگاپور یا Korea, که در آن یک مورد جدید است که به سرعت شناسایی شده و تمام مخاطبین ترسیم شده و مردم جدا هستند که مریض هستند و افرادی که در معرض قرنطینه می شوند و آنها می توانند نگه داشتن همه چیز تحت کنترل است. ما باید راه بیش از حد ویروس در سراسر کشور است که در حال حاضر است."

این نظرات Axios یادداشت های ایستاده "در مقابل" با تن از اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مانند معاون رئیس جمهور مایک پنس که هفته گذشته تبلیغ که ایالات متحده در حال حاضر در یک "مکان بسیار بهتر" با این بیماری همه گیر.

Schuchat در این مصاحبه همچنین گفت که در حالی که وجود دارد "بود که بسیاری از افکار واهی و پوچ" است که ایالات متحده خواهد بود "بیش از" بیماری همه گیر کوروناویروس در تابستان "ما حتی شروع به بیش از این است." رو به او گفت: "ما فقط باید به انتظار این ویروس به ادامه گردش." برندان فرداtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب