چین coronavirus موارد تصویب 70,000 که به عنوان ماموریت می شود در جریان

شمار تلفات ناشی از این ویروس در حال حاضر تصویب 1,700. که کارشناسان باید وارد پکن به صحبت با همتایان چینی خود د

توسط PATRIS-FUN در 28 بهمن 1398

شمار تلفات ناشی از این ویروس در حال حاضر تصویب 1,700. که کارشناسان باید وارد پکن به صحبت با همتایان چینی خود در مورد چگونگی مقابله با شیوع بیماری است.

تعداد مرگ و میر ناشی از کروناویروس در چین هوبئی افزایش به بیش از 1700 روز دوشنبه به عنوان کارشناسان بین المللی شروع یک ماموریت مشترک با همتایان چینی خود برای مقابله با این بیماری همه گیر.

در واقع تعداد کل موارد به اصطلاح COVID-19 در کشور تصویب کرده است 70,000 علامت با توجه به آخرین به روز رسانی از ملی کشور کمیسیون بهداشت.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت: متخصصان آن برگزار شده بود خود را در اولین جلسات با کارشناسان بهداشت و درمان به عنوان بخشی از تلاش ها برای پیدا کردن چگونه این ویروس جدید در حال گسترش است.

ادامه مطلب: Coronavirus: Deutsche Post توقف ارسال بسته به چین

مهم روز پیش

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: این تجمع در توییتر: "ما به جلو نگاه به این مهم و حیاتی همکاری و کمک به جهانی آگاهی درباره #COVID19 شیوع."

در یکی دیگر از صدای او گفت: "هم ما رو #COVID19 و ما باید با استفاده از پنجره فرصت به شدت ما آمادگی برای آن است. و بیشتر از همیشه از آن زمان به اجازه از علم و شواهد منجر سیاست. اگر ما نمی ما در حال رهبری کردن یک مسیر تاریک که منجر به هیچ جا اما نفاق و ناهماهنگی."

Tedros تا به حال یک کلمه از هشدار مقامات چینی که پیشنهاد کرده اند وجود دارد که نور در انتهای تونل. آن است که "غیر ممکن است برای پیش بینی که جهت این بیماری را," او گفت:.

سازمان ملل متحد در سلامت بدن نیز خواست چین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه تشخیص هستند که تعیین می شود.

ما شهروندان در کشتی کروز برای بازگشت به خانه

در ضمن ما شهروندان گرفته شد یک بوش کروز در روز یکشنبه و خانه پرواز پس از قرنطینه به مدت دو هفته در سواحل ژاپن است.

برخی از 3,700 مسافران و خدمه برگزار شده است در هیئت مدیره الماس شاهزاده از فوریه 3. حداقل 355 از آنها آزمایش مثبت برای این ویروس تا کنون بزرگترین خوشه ای از موارد در خارج از چین است.

کانادا, ایتالیایی, کره جنوبی و هنگ کنگ مسافران انتظار می رود که در عودت در روزهای آینده پس از خود دولت نیز اعلام کرد قصد دارد برای دریافت آنها را به خانه.

jsi/nm (AFP dpa رویترز)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن