رئیس دادگستری رابرتز عذاب شومر سناتور. برای 'خطرناک' سخنان به عنوان دیوان عالی کشور در وزن و سقط جنین مورد

واشنگتن — Çhief عدالت جان رابرتز در روز چهارشنبه با انتقاد به عنوان "نامناسب" و "خطرناک" نظرات که رهبر حزب دم

توسط PATRIS-FUN در 15 اسفند 1398

واشنگتن — Çhief عدالت جان رابرتز در روز چهارشنبه با انتقاد به عنوان "نامناسب" و "خطرناک" نظرات که رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر ساخته شده در خارج از دیوان عالی کشور در روز قبل از آن در مورد قضات نیل Gorsuch و برت Kavanaugh.

رابرتز بود در پاسخ به شومر این اظهارات در یک تجمع در خارج از دادگاه در حالی که با مشخصات بالا سقط جنین مورد بود که استدلال کرد داخل. "شما منتشر شد گردباد و شما پرداخت قیمت. شما نمی خواهد می دانم آنچه به شما رسید اگر شما رفتن به جلو با این افتضاح گیری" شومر گفت: نامگذاری دو انتصاب رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به تصویری از رالی آنلاین در دسترس است.

در یک بیانیه شومر سخنگوی جاستین گودمن انتقاد رابرتز و گفت که "به دنبال جناح راست را عمدی سوء تعبیر از آنچه دیابت شومر گفت:" نشان می دهد رئیس دادگستری "نه تنها تماس توپ و حملات است."

گودمن گفت: شومر نظرات "یک مرجع سیاسی قیمت سنا جمهوری خواهان پرداخت خواهد شد برای قرار دادن این قضات در دادگاه و یک هشدار است که قضات را از بند باز کردن یک عمده جنبش مردمی در موضوع حقوق باروری در برابر این تصمیم است."

او اشاره کرد که رئیس دادگستری باقی ماند و آرام در هفته های اخیر که تهمت سوال بیطرفی قضات اموزش Bader Ginsburg و Sonia Sotomayor.

رابرتز که در سال 2018 سرزنش تهمت به رئیس جمهور در انتقاد از "اوباما قاضی" تا به حال شروع به پریدن کرد و به همکاران خود' دفاع پس از شومر این سخنان. "قضات می دانم که انتقاد با خاک می آید اما اظهارات تهدید از این نوع از بالاترین سطوح دولت نه تنها نامناسب آنها خطرناک هستند" رابرتز در بیانیه ای گفت.

قضات در حال حاضر وزن لوئیزیانا قانون نیاز به پزشکان که انجام سقط جنین به اعتراف امتیازات در بیمارستان. یک قاضی فدرال در بر داشت که فقط یکی از لوئیزیانا سه درمانگاه سقط جنین باز خواهد ماند و اگر این قانون مجاز است را به اثر.

رابرتز است که انتظار می رود در تصمیم گیری رای دادن.

___

آسوشیتد پرس نویسنده مری کلر Jalonick کمک به این گزارش.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن