Carl Reiner محبوب خالق دیک ون دایک نشان می میرد

Carl Reiner های مبتکرانه و همه کاره نویسنده بازیگر و کارگردان است که از طریق شکست به عنوان یک دوم "موز" به سید

توسط PATRIS-FUN در 10 تیر 1399

Carl Reiner های مبتکرانه و همه کاره نویسنده بازیگر و کارگردان است که از طریق شکست به عنوان یک دوم "موز" به سید سزار و رز به کمدی را مقابل صفوف به عنوان خالق دیک ون دایک نشان می دهد و مستقیم به مل بروکس را 2000 سال, پیر مرد, مرده است.

او 98.

Reiner دستیار جودی Nagy گفت: او پدری دوشنبه شب در خانه اش در بورلی هیلز کالیفرنیا در 98.

یکی از بهترین دوست و مردان در کسب و کار نشان می بلند, طاس, Reiner بود خوش چهره کوچک و نقره ای صفحه نمایش. او شناخته شده برای کار خود را در سزار 1950s گروه تئاتر به عنوان snarling, toupée-پوشیدن آلن بردی از دیک ون دایک نشان می دهد و در فیلم هایی که روس ها در حال آمدن روس ها می آیند و آن را a Mad, Mad, Mad, Mad World.

کمدین مل بروکس چپ و Reiner مطرح خود جایزه گرمی برای بهترین سخن گفته کمدی آلبوم در فوریه. 24 سال 1999 در لس آنجلس. (وینس Bucci/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

در سال های اخیر او در بخشی از رندانه باند در اقیانوس یازده فیلم با بازی جورج کلونی و به نظر می رسد در فیلم های مستند از جمله برادوی: فراتر از عصر طلایی و اگر شما در Obit خوردن صبحانه.

فیلم او به کارگردانی شامل اوه خدا! بازیگران جورج برنز و جان دنور; همه از منبا استیو مارتین و لیلی تاملین و 1970 کمدی که در آن Poppa?

او به خصوص با افتخار از کتاب او از جمله وارد خندیدنیک سرگذشتی رمان بعد از آن اقتباس شده به یک فیلم و برادوی نشان می دهد; و من حدیثی زندگی, خاطرات منتشر شده در سال 2003.

او دوران کودکی خود را بازگو و خلاق سفر در سال 2013, کتاب من من به یاد داشته باشید.

اما بسیاری از به یاد داشته باشید Reiner برای دیک ون دایک نشان می دهد یکی از محبوب ترین سریال تلویزیونی از تمام وقت و یک مدل از گروه بازی کمدی فیزیکی و بی انتها مهربان شوخ طبعی است.

آن را ستاره دار ون دایک به عنوان یک کمدی تلویزیون نویسنده کار برای یک خواستار, گریز از مرکز, رئیس (Reiner) و زندگی با همسر خود (مری تایلر مور در عمده تلویزیون نقش) و پسر جوان در حومه New Rochelle, n. y.

"ون دایک نشان می دهد که احتمالا هیجان انگیز ترین از دستاوردهای چرا که بسیار شخصی" Reiner یک بار گفت. "این در مورد من و همسرم زندگی در نیو راشل و کار در Sid سزار نشان می دهد."

Reiner پدر بازیگر-کارگردان Rob Reiner.

"همانطور که من نوشتن این قلب من است که صدمه زدن به. او نور هدایت" Rob Reiner توییتی در روز سه شنبه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب