کانادا جاستین ترودو قوانین انتشار Huawei Tech اجرایی

(تورنتو) — نخست وزیر کانادا جاستین ترودو در روز پنج شنبه نگذاشته انتشار یک شرکت چینی با تکنولوژی اجرایی در تل

توسط PATRIS-FUN در 6 تیر 1399

(تورنتو) — نخست وزیر کانادا جاستین ترودو در روز پنج شنبه نگذاشته انتشار یک شرکت چینی با تکنولوژی اجرایی در تلاش برای برنده شدن در انتشار دو کانادایی بازداشت شده توسط پکن.

ترودو گفت: انتشار Huawei Meng Wanzhou بگویید چین است که می توانید آن را می خواهم آن را می خواهد با دستگیری کانادایی. او گفت: آن را قرار داده بیشتر شهروندان کانادا در معرض خطر توسط سیگنالینگ کانادا می توان مرعوب.

"به طور تصادفی دستگیری کانادایی نمی کند شما را به اهرم فشار بر دولت کانادا" ترودو گفت.

Meng رئیس امور مالی از Huawei و دختر شرکت بنیانگذار دستگیر شد توسط مقامات کانادایی در فرودگاه ونکوور در اواخر سال 2018 است. ایالات متحده می خواهد او تحویل به صورت اتهام تقلب و دستگیری او خشم پکن.

در آنچه که به طور گسترده ای اعتقاد بر این تلاش برای فشار کانادا به انتشار Meng چین دستگیر سابق کانادا دیپلمات مایکل Kovrig و کانادا کارآفرین مایکل Spavor و اتهام آنها جاسوسی است.

"ما محکوم آنچه چین را در بازداشت خودسرانه دو مایکلز در پیوند مستقیم آن دستگیری" ترودو گفت.

نامه ای به ترودو امضا شده توسط 19 سابق کانادا سیاستمداران و دیپلمات خواستار است که Meng آزاد شود در تلاش برای برنده شدن در این نسخه از بازداشت کانادایی. امضا کنندگان به نامه شامل وزرای سابق در ترودو حزب لیبرال به عنوان به خوبی به عنوان سابق محافظه کار وزیر لارنس کانن.

"من عمیقا مخالفت با آنها" ترودو گفت. "ما نمی توانیم اجازه می دهد تا فشارهای سیاسی و یا تصادفی بازداشت شهروندان کانادا به تاثیر عملکرد سیستم قضایی ما. بنابراین من احترام این افراد, اما آنها در اشتباه هستید."

Meng مواجه است اتهام تقلب در ایالات متحده اما با رد این اتهامات که او تحریف این شرکت در رابطه با Skycom Tech قرار دادن HSBC banking شرکت در معرض خطر نقض تحریم های ایران. جلسات در استرداد مورد موکول شده است تا Aug. 17.

"کانادا دارای یک قوه قضائیه مستقل و کسانی که فرآیندهای گشوده خواهد شد به طور مستقل از هر گونه فشار سیاسی از جمله خارجی دولت" ترودو گفت.

Meng رایگان است وثیقه زندگی در ونکوور عمارت. Kovrig و Spavor در حال آمریکا و کانادا دیپلمات رد شده اند دسترسی کنسولی به آنها از ژانویه تاکنون است.

چین همچنین محدودیت های قرار داده شده در سایت های مختلف کانادا-صادرات از جمله کلزا و گوشت. در ماه ژانویه چین نیز دست حکم اعدام به محکوم کانادا قاچاقچی مواد مخدر در یک ناگهانی محاکمه مجدد.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب