می تواند برگ برنده اجرا در برابر خودش ؟

26 ژوئن 2020 هر وقت در حال اجرا برای انتخابات مجدد در میان بدترین بیماری همه گیر در یک صد سال بیشترین رکود

توسط PATRIS-FUN در 7 تیر 1399

هر وقت در حال اجرا برای انتخابات مجدد در میان بدترین بیماری همه گیر در یک صد سال بیشترین رکود اقتصادی پس از رکود بزرگ و گسترده ترین ناآرامی های مدنی در نیم قرن خواهد بود رو قدرتمند headwinds. اما زمانی که آن وقت به نظر می رسد temperamentally ناتوان از انجام هر کاری به جز ساخت همه از آن بدتر آن headwinds تبدیل شدن به یک طوفان-نیروی گیل.

از این رو بهمن نظرسنجی های اخیر نشان presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سراسر کشور توسط دو رقمی حاشیه پیشرو و توسط سالم در هر حیاتی نوسان دولت است. کمی بیش از چهار ماه از روز انتخابات مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد او در حال اجرا بی پروا به یک انتخابات وزوز دیدم.

البته یک مقدار زیادی می تواند تغییر بین در حال حاضر و نوامبر است. اعتراض و خرابکاری از بناهای تاریخی قطعا می تواند محو شدن. بایدن می تواند تلو تلو خوردن و از دست دادن برخی از حرکت. اما coronavirus است صعودی در کشورهای مختلف با نرخ ابتلا به عفونت قرار دادن ایالات متحده در مسیر تبدیل شدن به کانون در سراسر جهان از این بیماری همه گیر برای یک مدت زمان طولانی برای آمدن, الهام بخش, ترحم, schadenfreude و وحشت در سراسر جهان و اطمینان حاصل کرد که اقتصاد باقی خواهد ماند در افسردگی تا آنجا که چشم می توانید ببینید. که به احتمال زیاد به نگه داشتن مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد برای انتخاب مجدد یک شات.

مگر اینکه او تغییر حمالت به انجام کاری جسورانه مانند اجرای شدید نامتعارف دو جبهه مبارزه است. به جای هدف قرار دادن بایدن او می تواند به طور فعال اجرا در برابر خود دوره اول. من نمی گویم تهمت خواهد بود قادر به کشیدن چنین بی پروا جوجیتسو حرکت می کند یا این که او می تواند موفق شود اگر او انجام داد. درست است که در این مرحله مغلوب ساختن پیشی جستن است بهترین شرط بندی ممکن است به پرتاب خود را به زیر خود ،

این امر نیاز به مغلوب ساختن پیشی جستن به مهار خود را مرد باهم غریزه به لاف زدن hyperbolically و groundlessly در مورد خود و طیف کامل wonderfulness اما با در نظر گرفتن صریح هدف دولت او را بی رحم رکورد خواهد بود معتبر پوپولیستی حرکت می کند. Populists به دست آوردن قدرت انتخاباتی با هدف قرار دادن یک فاسد و به ظاهر قادر مطلق استقرار در نام یک disempowered و از نظر اخلاقی برتر "مردم." این که چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن برای اولین بار موفق به انجام رساندن خود تصاحب خصمانه حزب جمهوری خواه و سپس پیروزی خود را بیش از هیلاری کلینتون بانوی اول سابق سناتور و وزیر امور خارجه به طور گسترده ای درک به زانو در واشنگتن فرهنگ نخبگان خود برخورد.

مشکل برای populists بسیار از جمله تهمت خود را هنگامی که آنها برنده انتخابات تبدیل شدن آنها به استقرار آنها پس از برافراشته در برابر. که بد در دو جهات — به دلیل populists اغلب خیلی بدتر حاکم از آنها در پیشرو اراذل و اوباش عصبانی رای دهندگان در مبارزه برای سرنگونی قدرت که می شود; دوم, به دلیل آن محروم پوپولیستی سیاستمدار از منطق و خطرات و او (آنها تقریبا همیشه مردان) یک هدف برای رقیب populists هدف جدید را فاسد میکند.

این پویا احتمالا حساب برای حداقل برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات با پیشنهاد خود را برای انتخاب مجدد. سیاسی راهکار برای یک وقت است که به اعتبار برای موفقیت و وعده بیشتر از آنها. که سخت به خصوص برای مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر با خیلی رفتن بد است. اما این امر همیشه بی دست و پا برای یک مرد که خود را منتخب با راه اندازی یک مجموعه از شعله ور پرتابه ها در دیوارهای قلعه. آن را سخت به مطرح به عنوان یک شورشی زمانی که شما پادشاه.

اما آن را غیر ممکن نیست.

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر پایه و اساس در حال اجرا در برابر خود دوره اول — در توییت او به طور منظم آتش خاموش در برابر اعضای دولت او که استعفا یا اخراج شده اند و پس از آن تبدیل به او. (سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون فقط آخرین در یک خط طولانی از نمونه است.) این missives همواره محکوم سابق کارمند در unmodulated شرایط به روشنی افتضاح و درمان استعفای یا شلیک به عنوان شواهدی از مغلوب ساختن پیشی جستن خود سختی و با استانداردهای بالا. چه او هرگز یادداشت این است که او همواره در استخدام بی کفایت و خائن در وهله اول.

اما بیایید تصور کنید او که اذعان است که او ساخته شده یک اشتباه در استخدام (یا نگه داشتن) James Comey, Jeff جلسات جیمز Mattis, John Kelly, جان بولتون و بقیه نه-در-تمام-dearly departed. به طور طبیعی او نمی خواهد قبول سرزنش خود را -- و او نمی تواند به طور کامل غیر قابل توجیه در این امتناع. مغلوب ساختن پیشی جستن یک تاجر بود و نه یک سیاستمدار. او می دانست که کمی در مورد سیاست و حتی کمتر در مورد مردم بسیار مهم در واشنگتن که قرار است برای کمک به رئیس جمهور حکومت. از همان آغاز او شده است شدیدا متکی به مشاوران و اعضاء حزب خود مردم بسیار خود 2016 کمپین با هدف بی اعتبار و dislodging از قدرت است.

فقط به عنوان برگ برنده می تواند پین سرزنش برای استخدام بد تصمیم گیری در این مذاکرات مرده-اندرز او امکان پذیر می تواند بسیار بیشتر در سرزنش آشکار شکست خود را در دوره اول در این افراد همان در پل رایان میچ مک کانل جف پوسته پوسته شدن میت رامنی جاستین Jalbi, Reince Priebus, H. R. مک مستر میک Mulvaney مایک پنس و دیگر کارت-حمل از اعضای جمهوری خواه استقرار ایم که کنترل کنگره و اجرا کاخ سفید طی سه سال و نیم. اینها همان افرادی که ام vacillated بین انتقاد از تهمت و انجام مناقصه خود را با حداکثر obsequiousness.

این که تهمت می تواند انتخاب کردن برای اجرا در برابر — داشتن دولت خود اشتباه اما سرزنش آنها را به طور کامل در wrecking crew که استقبال او هنگامی که او وارد کاخ سفید است. هیچ کس آماده برای مغلوب ساختن پیشی جستن انقلاب بسیاری از آنها مخفیانه (و یا نه چندان مخفیانه) مخالف آن و به طوری که آنها تا به خرابکاری رئیس جمهور جدید و سجاف او در وادار کردن دولت به مطابقت با همان قدیمی جمهوریخواه دستور کار و سیاست است که با الهام از اجرا خود را برای ریاست جمهوری در وهله اول. آنها هرگز اجازه تهمت تهمت. اما او خود آموخته درس و آماده است تا آن را درست انجام دهد در دوره دوم خود اگر تنها مردم آمریکا خواهد او فرصت بدهید.

که در آن است. که بشه. این که چگونه از تهمت فقط ممکن است یک شات در تبدیل چیزهایی که در اطراف — با روشن تهمت 1.0.

این امر می تواند بی معنی ، مغلوب ساختن پیشی جستن باقی خواهد ماند همان مخرب و دروغگو می دانند-چیزی که او همیشه بوده است. او می شود دیگر قادر به حاکم در دوره دوم نسبت به او را نشان داد و خود را به خود را از طریق shambolic اول.

اما حداقل یک استراتژی مبارزات انتخاباتی که در زمان هدف خود دوره اول خواهد اجازه تهمت به ادامه بازی پوپولیستی — با این حال بسیار انجام خواهد او را ترک کند و گرفتار در نمایشی تناقضات را عمیقا تعبیه شده در آن همواره عوامفریبانه سبک از سیاست است.

آخرین مطالب