Glee سازندگان پرداخت ادای احترام به 'ما' Naya Rivera, طرح, کالج صندوق برای پسرش

(لس آنجلس) — کالج صندوق است که برای ایجاد Naya Rivera پسر توسط سازندگان Gleeکه به یاد مجری به عنوان شاد و فوق

توسط PATRIS-FUN در 25 تیر 1399

(لس آنجلس) — کالج صندوق است که برای ایجاد Naya Rivera پسر توسط سازندگان Gleeکه به یاد مجری به عنوان شاد و فوق العاده با استعداد است.

"Naya بیش از فقط یک بازیگر در نمایش ما — او دوست ما" Ryan Murphy, Brad Falchuk و Ian Brennan گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

ریورا بدن پیدا شد دوشنبه در کالیفرنیای جنوبی دریاچه Piru پنج روز پس از او و Josey رفته بود در اجاره یک قایق. او 33.

ادامه مطلب: Naya Rivera, پیشگام Glee ستاره مرده یافت در 33 بعد از غرق شدن تصادفی

"دل ما به خانواده اش به خصوص مادرش, Yolanda بود که بخش بزرگی از سرور و نشاط خانواده و پسرش Josey" سه تولید کنندگان گفت: با اشاره به 4 سال به عنوان "زیبا پسر Naya عاشق ترین از همه است."

Josey است ریورا پسر با شوهر سابق او بازیگر Ryan دورسی. او نام این پسر را "بزرگترین موفقیت است و من هرگز بهتر از او را."

در حالی که او در ابتدا به استخدام به عنوان اولیه Glee cast member آن "را در بیش از یک قسمت یا دو برای ما متوجه است که ما تا به حال زنان به پیدا کردن یکی از با استعداد ترین های ویژه و ستاره ما تا به حال لذت بردن از کار با" تولید کنندگان گفت.

ریورا عمل می تواند آواز خواندن و رقص "ناخن یک شوخی به عنوان به خوبی به عنوان او می تواند شما را با یک صحنه عاطفی. ... او بود که شادی را به نوشتن برای شادی مستقیم و شادی به اطراف" گفتند.

در به تصویر کشیدن یک دانش آموز دبیرستانی در یک آشکارا لزبین, رابطه, در , Glee, Rivera تضمین است که شخصیت او را دوست دارم برای او شریک بود "ابراز با عزت و قدرت و با نیت خالص," تولید کنندگان گفت.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن