نخست وزیر بوریس جانسون منتقل شده از بخش مراقبت های

نخست وزیر بوریس جانسون اتحاد چپ مراقبت های ویژه به عنوان او در ادامه به بازیابی از COVID-19 و "بسیار ارواح خوب

توسط PATRIS-FUN در 22 فروردین 1399

نخست وزیر بوریس جانسون اتحاد چپ مراقبت های ویژه به عنوان او در ادامه به بازیابی از COVID-19 و "بسیار ارواح خوب," او گفت: شب.

در بیانیه سخنگوی 10 خیابان داونینگ گفت جانسون "منتقل شده است ... از مراقبت های ویژه به بخش که در آن او خواهد شد دریافت نظارت نزدیک در فاز اولیه خود را بازیابی."

جانسون شده بود در بخش مراقبت های ویژه به صورت سه روز پس از COVID-19 علائم بدتر شده است. او آزمایش مثبت برای coronavirus دو هفته پیش و در ابتدا تنها "خفیف" علائم.

جانسون سخنگوی جیمز شل صبح روز پنج شنبه گفت که نخست وزیر "تا به حال یک شب خوب و همچنان به بهبود" در لندن "سنت توماس" در بیمارستان.

در این جزوه عکس ارائه شده توسط 10 Downing Street, وزیر امور خارجه بریتانیا Dominic Raab به روز رسانی این کشور در لندن در روز پنج شنبه. این کشور تبدیل کرده است گوشه ای در مبارزه با گسترش این بیماری همه گیر خواهد شد و نه پایان یک مستند در هفته آینده. (Pippa Fowles/10 خیابان داونینگ از طریق AP)

وضعیت خود را به نظر می رسد به بهبود بیش از روز گذشته یا بیشتر. صبح روز پنج شنبه وزیر امور خارجه Dominic Raab است که deputizing برای نخست وزیر در طول کلید جلسات گفت جانسون "ساخت گام مثبت رو به جلو است."

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که بهبود جانسون بیماری بود "خبر بزرگ" در حالی که اخبار جانسون مداوم بهبود باعث یک افزایش کوچک در ارزش پوند در برابر دلار.

در همین حال دولت انگلیس را کبرا کمیته بحران ملاقات به بحث در مورد اینکه آیا به گسترش محدودیت در فعالیت و جنبش مردم تحمیل مارس 23 به سعی کنید به سرعت گسترش ویروس.

"هنوز خیلی زود به بلند کردن اقدامات" Raab گفت: در جلسه پنج شنبه. "ما در حال شروع به دیدن تاثیر فداکاری ما همه ساخته شده اما مرگ و میر هنوز هم در حال افزایش است و ما هنوز درباره اوج ویروس."

دولت و کارشناسان علمی را ارزیابی شواهد دوباره در هفته آینده, او گفت:.

اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon پیش بینی قبل از این جلسه هیچ چشم انداز از مستند بودن "برداشته بلافاصله و یا حتی imminently."

تقریبا 8,000 مرگ و میر ثبت شده در بریتانیا

برای بسیاری از مردم COVID-19 علل خفيف علائم مانند تب و سرفه. اما برای برخی به خصوص افراد مسن و بیماران می تواند باعث پنومونی و در برخی موارد مرگ.

سازمان دیده بان | انگلیسی بیمارستان نوبت بیمار بیش در تلاش برای کمک به ریه ها:

نگاه کنید که چگونه بیمار کسی است که باید گرفته شود به ويژه آنچه در درمان ممکن است و آنچه که بازیابی می تواند مانند نگاه. 2:00

در مجموع 7,987 مردم با کروناویروس که تا کنون درگذشت در بیمارستان با توجه به Raab افزایش 881 پس از آخرین بروز رسانی دولت. همه انگلستان مرگ و میر گزارش شده در هر روز رخ داده در قبل از 24 ساعت و در مجموع تنها شامل مرگ و میر در بیمارستان ها.

جانسون دولت شد و آهسته تر از آن در برخی از کشورهای اروپایی برای اعمال محدودیت در زندگی روزمره در پاسخ به همه گیری که منجر منتقدان خود را به او اعتراض خوشنودی است. بریتانیا نیز تا به حال یکی از کمترین تعداد تخت بیمارستان سرانه در اروپای غربی قبل از همه گیر تنها با حدود 5000 فشرده-تخت های مراقبت در سراسر کشور.

این تعداد افزایش یافته است بسیار در چند هفته گذشته هر دو با تبدیل مناطق دیگر از بیمارستان ها برای درمان COVID-19 بيمار و با ایجاد امکانات به طور موقت از جمله 4000 تخت بیمارستان در لندن اکسل مرکز کنفرانس.

بانک مرکزی انگلیس اعلام کرد 'موقت' وام

تا کنون انگلیسی, بیمارستان کشیده شده است اما نه ضعف اما برخی از پزشکان می گویند که آنها در حال مبارزه و هنوز دریافت نکرده اند کافی تامین تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE.

"ما هنوز در حال و پوشیدن تجهیزات مشابه که ما چند هفته پیش" دکتر گفت: Nishant جوشی, تصادف و اورژانس دکتر که با این نسخهها کار در یک بیمارستان در شمال لندن است.

"ما در حال گرفتن یک حجم بالاتر از بيماران و آنها بیشتر ناخوشی و آنها احتمالا بیشتر مسری است."

تصاویر در ادای احترام به خدمات بهداشت ملی دیده می شود روز شنبه در یک ساختمان در نزدیکی بیمارستان سنت توماس که در آن نخست وزیر بوریس جانسون صرف یک سوم شب در بخش مراقبت های پس از خود COVID-19 علائم بدتر شده است. (هانا مک کی/فردا نیوز)

شل نخست وزیر سخنگو گفت: "ما با اعتماد به نفس است که عرضه به اندازه کافی در حال حاضر رسیدن به خط مقدم" و این که دولت مشغول به کار بود, به فوریت به مرتب کردن هر گونه مشکلات توزیع با تجهیزات حفاظتی.

در همین حال بانک مرکزی انگلیس موافقت کرده است به طور موقت قرض دادن پول دولت اگر نیاز به کمک مالی عظیم آن COVID-19 گذراندن طرح احیای اندازه گیری استفاده می شود در طول سال 2008 بحران مالی است.

کوتاه مدت اندازه گیری

حساس به ادعا آن است که با توسل به "پولی تامین مالی" یا به طور دائم حمایت از هزینه های دولت از طریق چاپ پول بانک تاکید کرد آن حرکت کوتاه مدت اندازه گیری — با هر پول قرض گرفته شده برای بازپرداخت تا پایان سال 2020 است.

رییس بانک اندرو بیلی گفت: پولی مالی بود نفرت به بانک مرکزی و ارتباط آن به تورم در آلمان دهه 1920 و بعد از زیمبابوه.

"به عنوان یک اقدام موقت این ارائه خواهد شد کوتاه مدت منبع نقدینگی اضافی به دولت در صورت نیاز به صاف آن cashflows و پشتیبانی منظم عملکرد بازار از طریق دوره اختلال از COVID-19" این بانک گفت: در پنج شنبه مشترک وزارت مالیه بیانیه.

جانسون دولت ساخته شده است که تاریخی صرف و کاهش مالیات تعهد دهها میلیارد پوند به اقتصاد فرو به طور بالقوه بزرگترین رکود در بیش از یک قرن است.

بانک مرکزی انگلیس نیز مشغول به کار از نزدیک با دولت در اقدامات مشترک به قرض دادن پول به کسب و کار ضربه از بحران.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب