ستاره بالیوود آیشواریا رای بستری برای COVID-19 به عنوان بیماری موج در هند

بازیگر هندی آیشواریا رای باچان و دخترش در بیمارستان بستری شد برای COVID-19 درمان تایمز هند گزارش شده در شنبه ر

توسط PATRIS-FUN در 29 تیر 1399

بازیگر هندی آیشواریا رای باچان و دخترش در بیمارستان بستری شد برای COVID-19 درمان تایمز هند گزارش شده در شنبه روز پس از شوهر و پدر در قانون بستری شد.

پدر او در قانون آمیتا باچان و آبیشک باچان نیز عمده بالیوود مشهور بستری شد به بمبئی Nanavati بیمارستان در اوایل این هفته تبدیل شدن به بالاترین مشخصات بیماران مبتلا به این بیماری همه گیر جارو هند است.

آیشواریا سابق دست جهان که به طور منظم به نظر می رسد در "زیبا ترین" لیست و هشت ساله دختر Aaradhya باچان آزمایش مثبت برای کروناویروس که باعث COVID-19.

"پس از آمیتا باچان و آبیشک باچان, آیشواریا رای باچان و دخترش Aaradhya منتقل شده به Nanavati بیمارستان" این روزنامه افزود که آنها بستری شده در بالا بمبئی بیمارستان خصوصی در روز جمعه.

یک سخنگوی آیشواریا رای نمی پاسخ به پیام های متنی و تماس به دنبال نظر.

طرفداران در سراسر هند دعا در این هفته برای, افراد مشهور, خانواده به عنوان ویروس ادامه داد: گسترش سریع آن بدون هیچ گونه نشانه ای از اوج.

آیشواریا رای, 46 کار کرده در چند بالیوود و هالیوود. او یک سفیر نام تجاری برای برخی از شرکت های چند ملیتی از جمله اورآل.

سازمان دیده بان | بالیوود باچان, خانواده, تست مثبت برای COVID-19:

سه نسل از بالیوود باچان خانواده شده ضربه coronavirus. هند ثبت یک رکورد افزایش در تعداد از coronavirus موارد در روز یکشنبه در نظر گرفتن تعداد افراد مبتلا در کشور به حدود 850,000 جهان سوم-بالاترین. 2:17

هند که ثبت نام بیش از یک میلیون coronavirus موارد جهان سوم کمترین تعداد از عفونت و بیش از 26,000 که مردم از COVID-19. جزئی مستندات شده است reimposed در برخی از مناطق پرجمعیت برای کنترل گسترش ویروس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن