بلومبرگ می گوید شرکت او را در حال حاضر تایید درخواست از 3 به زنان منتشر شده از NDAs. در اینجا این است که چگونه است که می تواند اتفاق می افتد

روز جمعه سابق شهر نیویورک شهردار و 2020 دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایکل بلومبرگ اعلام کرد شرکت خود بلومبرگ L

توسط PATRIS-FUN در 3 اسفند 1398

روز جمعه سابق شهر نیویورک شهردار و 2020 دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایکل بلومبرگ اعلام کرد شرکت خود بلومبرگ LP را با سه زن به انتشار آنها از عدم اطلاع توافق نامه است که آنها امضا شده پس از تشکیل پرونده شکایت علیه این میلیاردر. او گفت: شرکت خود را تا به حال شناسایی سه NDAs "که ما امضا بیش از گذشته 30 سال به علاوه با زنان برای رسیدگی به شکایات در مورد نظرات آنها گفت: من تا به حال ساخته شده است."

"اگر هر یک از آنها می خواهید منتشر شود از خود NDA به طوری که آنها می توانید صحبت کنید در مورد کسانی که اتهامات آنها باید با شرکت تماس بگیرید و آنها به شما داده می شود یک نسخه از" بلومبرگ کمپین در بیانیه ای گفت.

بلومبرگ گفته بود او نمی خواهد چشم پوشیدن از هر NDAs فقط چند روز قبل در نوادا بحث و قبل از مصاحبه در مورد این موضوع. تغییر از قلب می آید و پس از همکار خود را نامزد ریاست جمهوری ایالت ماساچوست الیزابت وارن رهبری یک کمپین به زور دست خود را. در روز پنج شنبه او گفت که او تا به حال پیش نویس یک قرارداد آن را "آسان" برای بلومبرگ به انتشار قبلی signees پس از او (و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن) خواسته بود بلومبرگ به عموم چشم پوشیدن NDAs در طول بحث دموکراتیک.

هر دو وارن و بایدن در پاسخ به بلومبرگ روز جمعه اعلام با این استدلال که آن را نمی تواند به اندازه کافی دور. به آسوشیتد پرس روز جمعه گزارش ذکر شده است که بلومبرگ LP گفته "مواجه شده نزدیک به 40 پرونده های حقوقی مربوط به 65 شاکیان بین سال های 1996 و 2016 هر چند که مشخص نیست که چگونه بسیاری از مربوط به آزار و اذیت یا تبعیض."

"که فقط به اندازه کافی خوب نیست" وارن گفت: بلومبرگ در مورد چهره در یک مبارزه توقف در بعد از ظهر جمعه در نوادا است. "مایکل بلومبرگ نیاز به انجام یک پتو انتشار طوری که همه زنان شده اند که محدود با عدم افشای توافق نامه می تواند گام و به سمت خود را از داستان" او گفت.

بایدن تکرار او احساسات بعد از آن در روز جمعه بلومبرگ خواستار آزادی تمام فعلی و سابق بلومبرگ LP کارکنان از NDAs نه فقط افرادی که تا به حال امضا NDAs به حل و فصل مناسب. "آزادی امروز اساسا می گوید عمومی هیچ چیز — ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از زنان امضا این NDAs چه درصدی از NDAs این نشان دهنده یا چه دسته از امضا NDAs وجود دارد که از مطالعه خارج شدند" او در بیانیه ای گفت.

زمانی که فشار در مورد NDAs در طول بحث بلومبرگ بود پاسخ داد که "هیچ یک از آنها متهم من از انجام هر کاری به غیر از شاید آنها نمی مانند شوخی گفتم." او سپس اضافه کرد که او نمی خواهد چشم پوشیدن از آنها را به خاطر آنها "توافق نامه بین دو طرف است که می خواستم به نگه داشتن آن آرام است." "که به آنها" او ادامه داد. "آنها امضا این توافق نامه است و ما با آن زندگی می کنند."

بعد از ظهر روز جمعه او را تغییر داد و موقعیت خود را. "من تشخیص می دهم که NDAs به خصوص زمانی که آنها استفاده می شود در زمینه آزار و اذیت جنسی و تجاوز جنسی و ترویج فرهنگ سکوت در محل کار و کمک به فرهنگ زنان احساس نمی امن و یا پشتیبانی" او ادامه داد: در این بیانیه است.

او همچنین اعلام کرد که بلومبرگ LP و انتخابات ریاست جمهوری نمی, ارائه موافقت نامه های محرمانه برای حل و فصل ادعای آزار و اذیت جنسی یا سوء رفتار در آینده است. این می آید پس از این کشور گزارش داد اوایل این هفته که بلومبرگ کمپین کارکنان خواسته شد تا نسبت به ثبت نام NDAs که می تواند به جلوگیری از آنها را از گزارش محل کار سوء استفاده است.

اما آزاد است کسی از یک NDA به عنوان ساده به عنوان آن است ؟ زمان صحبت با کارشناسان حقوقی.

به عنوان مدیر عامل شرکت بلومبرگ اقتدار به آزادی مردم

در ایالت نیویورک — که در آن Bloomberg LP مستقر است — NDAs می تواند با چشم پوشی به صورت شفاهی به این معنی که بلومبرگ می تواند علنا اعلام کند او را آزاد مردم را از آنها NDAs و افرادی که امضا کرده بود شکایت خود را بلافاصله به صحبت می کنند. که نه لزوما آنچه که اتفاق افتاده با بلومبرگ روز جمعه اعلام. شهردار سابق گفت: زنان باید در اولین تماس با بلومبرگ LP. آن را ممکن است که این NDAs شامل یک ارائه که نیاز به یک چشم پوشی نوشته شده.

ویژه داستان
مارتین لوتر کینگ جونیور میراث و مبارزه برای برابری در حال حاضر
نویسندگان رهبران و فعالان در معنای مارس در واشنگتن و دولت برابری امروز.

چرا که او مدیر عامل شرکت خود بلومبرگ همچنین دارای قدرت برای شکستن هر NDAs امضا شده با بلومبرگ LP — نه فقط با خودش به عنوان یک فرد الیزابت Tippett, یک استاد حقوق در دانشگاه اورگان توضیح می دهد.

اما Tippett می گوید که بلومبرگ اعلام که زنان باید تماس با شرکت و مهر خود را — نشان می دهد به او که آنها امیدوار به ایجاد فاصله بین میلیاردر و شرکت او اجرا می شود.

می تواند وارن قرارداد کار کرده?

در یک کلمه بله. دانشگاه پنسیلوانیا قانون و استاد روانشناسی تس Wilkinson-رایان می گوید که اگر بلومبرگ امضا قرارداد او خواهد بود waiving حق خود را برای شکایت. این به این معنی است که اگر یک زن صحبت کرد و بلومبرگ سعی کردم به شکایت او برای نقض NDA دادگاه خواهد به نوبه خود او را دور.

وارن ممکن است پیشنهاد قرارداد برای جلوگیری از خطر بلومبرگ است NDAs نوشته شده نیاز به چشم پوشی. اما Tippett اضافه می کند که برخی از نیویورک دادگاه به رسمیت شناخته شده دهان و چشم پوشی حتی اگر قرارداد مورد نیاز نوشته شده است از آنهایی که در این موارد دادگاه فقط خواسته های اضافی برای اثبات این که دهان و چشم پوشی در واقع اتفاق افتاده است.

ویلکینسون-رایان اضافه می کند که زنان ممکن است هنوز احساس عصبی در مورد صحبت کردن و حتی بعد از دیدن بلومبرگ می گویند او را به چشم پوشیدن از خود NDAs. اگر آنها را ببینید نوشته شده سند قانونی او معتقد است که آنها ممکن است راحت تر به جلو آینده.

Tippett همچنین می گوید در یک ایمیل که وارن قرارداد پیشنهادی است که "بسیار گسترده" و به نظر می رسد به "پوشش نه فقط موافقت نامه حل و فصل مربوط به طرفین دعوا اما عدم افشای توافق نامه که کارکنان ثبت به عنوان بخشی از شغل خود." (این رفت و برگشت گسترده ای است که دقیقا آنچه بایدن خواسته بعد از آن در روز جمعه است.)

می تواند مردم صحبت می کنند حتی اگر بلومبرگ نمی چشم پوشیدن NDAs?

این بستگی دارد که چگونه گسترده بلومبرگ است NDAs در واقع هستند. برخی از قراردادها شامل غیر disparagement جملات معنی احزاب نمی تواند بی اعتبار کردن هر یک از دیگر Tippett توضیح می دهد. دیگران قرارداد تنها ممنوعیت افراد از صحبت کردن در مورد چه مقدار پول آنها به حل و فصل برای. در این موارد زنان می تواند صحبت در مورد تجارب خود را بدون نقض قرارداد.

با فرض این NDAs شامل غیر disparagement بند اگر مهر حاضر به چشم پوشیدن از آنها و یک زن (یا زنان) صحبت کرد به هر حال او می تواند آنها را شکایت برای نقض قرارداد. حقوق مدنی وکیل دبرا کاتز می گوید که دادگاه به احتمال زیاد قانون را به نفع خود را مگر اینکه آنها مدارک و شواهد را دیدم که هر دو حزب بود وادار به امضای قرارداد.

اما او اضافه می کند که در حالی که قانون شده اند که در بلومبرگ کنار سیاست نبوده است. درخواست کارکنان برای ثبت نام NDAs پس از اقامت آزار و اذیت ادعا تبدیل شده است بسیار بحث برانگیز پس از تبدیل شدن آنها به بیشتر دانش مشترک با توجه به #MeToo جنبش و منتقدان استدلال می کنند که تمرین شکلک ها و برگ های قدرت با معتادان است. نیوجرسی و کالیفرنیا در حال حاضر ممنوع, این نوع از "hush قرارداد" در روابط جنسی-آزار و اذیت موارد است.

"بله [این زنان] را به قرارداد را وارد کنید, اما آنها وارد قرارداد در دوره های مختلف تاریخی هنگامی که قربانیان داده بودند همان نوع از اعتبار" کاتز می گوید. او می افزاید که بلومبرگ اولیه اخراج وارن درخواست نشان داد: "فقدان کامل درک در مورد این لحظه که واقعا نیاز به یک سطح بیشتری از خلوص و صداقت و شفافیت است."

بلومبرگ و مبارزات انتخاباتی خود را در حال حاضر به نظر می رسد کاملا آگاه از این توجه خود اعلام کرد که او دیگر نمی خواهد اجازه می دهد محرمانه توافق برای حل و فصل آزار و اذیت یا سوء ادعا می کند.

Tippett زمان می گوید که او شوکه می شود اگر Bloomberg LP در واقع در زمان قانونی اقدام به اجرای NDAs دلیل آن را "باز می شود می توانید از کرم ها" برای شرکت. درخواست دادگاه برای به اجرا درآوردن یک NDA اطراف اتهامات آزار و اذیت خواهد او می گوید: خدمت به عنوان یک یادآوری است که این اتهامات در وهله اول اتفاق افتاد.

به بلومبرگ کمپین بلافاصله پاسخ به نظر.

نوشتن به مدلین کارلایل در madeleine.carlisle@time.com و تارا قانون در tara.law@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب