BLACKPINK در پیام جدید تک 'چگونه شما می خواهم که

Fیا بسیاری از هنرمندان به 10 میلیون یوتیوب نمایش ها به مثابه یک feat. اما ضربه این تعداد است که به سختی به یک

توسط PATRIS-FUN در 6 تیر 1399

Fیا بسیاری از هنرمندان به 10 میلیون یوتیوب نمایش ها به مثابه یک feat. اما ضربه این تعداد است که به سختی به یک چالش برای K-pop غول BLACKPINK که تیزر جدید تک "چگونه شما می خواهم که"—صرف 20-دوم اجمالی موزیک ویدئو رها در ژوئن 26—پیشی گرفته است که بسیاری از نمایش ها در یک روز. که نوع فوری تعامل است جای تعجب ندارد با توجه به طولانی طرفداران باید منتظر آهنگ های جدید از یکی از برترین گروه های در جهان است. پس از بیش از یک سال پس از EP کشتن این عشق, Jisoo جنی رز و لیزا در حال عقب با یک تک آهنگ جدید آزاد پیش از BLACKPINK را کامل آلبوم میله میله برای سپتامبر.

در کره جنوبی بت گروه به طور معمول انتشار آهنگ ها و یا آلبوم دو تا سه بار در سال—در بخشی خود را برای کمک به نگه داشتن آنها را در جلو و مرکز در حال حاضر یک صنعت رقابتی است که در آن ده ها تن از جدید اعمال اغاز هر سال است. BLACKPINK که بر روی صحنه آمد و در سال 2016 خود را حفظ کرده است megastar وضعیت با یک مقدار کوچکتر آلبومها تر از بسیاری از دیگر گروه های طرفدار با کیفیت بیش از کمیت خود را منتشر. موسیقی پویا و شدید choreography هستند داده شده در موزیک ویدئوها اما آنچه تا به بالا به این گروه از محبوبیت و توجه به مد و زیبایی در هر پروژه. BLACKPINK عضو شده اند چهره های جهانی از جمله, Chanel, Dior, Yves Saint Laurent, سلین و بیشتر. تیزر عکس "چگونه شما می خواهم که" به راحتی می تواند عبور برای صفحات یک avant-garde, مجله مد نشان می دهد که دوباره یک ظاهر طراحی شده از تک بحث خواهد شد به همان اندازه به عنوان صدا.

با وجود ساخت باز گشت از آوریل 2019, BLACKPINK همچنان به شکستن رکوردها. علاوه بر اینکه بیشترین-عضو-به گروه موسیقی در یوتیوب خود را تنها "Ddu-Du Ddu-Du" شد اولین موزیک ویدیو از K-pop, گروه برای رسیدن به یک میلیارد یوتیوب نمایش ها در ماه نوامبر گذشته. اعضا همچنین سوار بر بالاترین پرفروش تور جهانی توسط K-pop گروه دختر. اخیرا BLACKPINK با همکاری لیدی گاگا در آهنگ "ترش آب نبات" از آلبوم جدید Chromatica. بخش فارسی-قسمت-کره ای آهنگ مشخص شده BLACKPINK بالاترین ورود در بیلبورد هات 100 در شماره 33.

قبل از انتشار "چگونه شما می خواهم که" این گروه صحبت کرد و به زمان از طریق ایمیل در مورد پیام های جدید تک نقشی که مد پخش در BLACKPINK را منتشر و رها کردن موسیقی در طول یک جهانی همه گیر. "این ممکن است صدای grand اما ما می خواستیم به یک امیدوار پیام" این گروه می گوید. "در هر زمان تاریک و یا موقعیت های ما روبرو می شوند و ما می خواهیم همه را به قدرت و اعتماد به نفس قادر به برخاستن دوباره است."

این مصاحبه شده است به آرامی ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.

زمان: از آن شده است بیش از یک سال از شما منتشر شد آخرین EP کشتن این عشق. چگونه آیا شما شده است به صرف زمان خود را به صورت جداگانه و به عنوان یک گروه ؟

BLACKPINK: پس از انتشار کشتن این عشقما خیلی شلوغ با ما در تور جهانی برای چند ماه. ما پس از آن آغاز شده و پروژه های مختلف در حالی که به طور مداوم مشغول به کار در موسیقی ما است. اما ما قادر به استراحت و صرف وقت با خانواده و دوستان و شارژ زندگی شخصی ما است.

این تنها بودن است منتشر شده در جهانی همه گیر و به عنوان coronavirus موارد در کشورهای مختلف ادامه خواهد داد به افزایش است. آیا شما فکر می کنم که تغییرات در راه است که در آن شنوندگان را پردازش پیام "چگونه شما می خواهم که" ؟

ما باور داریم که این آهنگ حاوی این پیام است که حتی در تاریک ترین زمان ها ما باید استقامت و مبارزه را از طریق. ما می خواهیم هر کس برای پیدا کردن قدرت از طریق موسیقی ما.

می تواند به شما به اشتراک گذاشتن یک مثال از زمانی که شما شخصا استقامت و مبارزه را از طریق یک تیره تر ؟

در سال گذشته ما تا به حال فرصت برای معرفی موسیقی ما به مردم در سراسر جهان از طریق فعالیت های مختلف از جمله EP انتشار, جهان, تور و Coachella. اگر چه ما داده شد از جمله فرصت های شگفت انگیز ما بودند نگرانی در مورد چگونه به رله موسیقی ما در بهترین راه ممکن است. از طریق طرفداران حمایت و با همه اعضا با هم ما قادر به آن را یک گام در یک زمان.

Jisoo گفت: در "24/365 با BLACKPINK" مقدمه که اگر قبلی خود آهنگ به پرنیان بودن "قوی و قدرتمند" این واحد است "بیشتر ران" و "swag." چرا شما را به این جهت ؟

به ما نشان می دهد منحصر به فرد BLACKPINK صدای ما فکر در مورد آنچه که طرفداران ما می خواستیم برای دیدن از ما بیشتر و آنچه که ما می تواند انجام بهترین.

چه چیزی شما فکر می کنم منحصر به فرد BLACKPINK صدا است ؟

ما می خواهیم BLACKPINK به تعریف نمی شود فقط به عنوان یک صدا اما یک گروهی که همیشه قادر خواهد بود برای تغییر و توسعه است. این آهنگ شدید تر هیپ هاپ آهنگ است که می تواند بیان شود در حالی که حفظ BLACKPINK را به رنگ اصلی و فردیت. این شامل قدرتمند بیت و مواد منفجره رها بنابراین ما واقعا هیجان زده برای دیدن چگونه ما طرفداران خواهد شد واکنش نشان می دهند.

از نظر "آنچه ما طرفداران می خواستم ببینم از ما بیشتر و آنچه که ما می تواند انجام بهترین" چه شما فکر می کنم هر یک از شما بهترین است ؟ چگونه فردی خود را, نقاط قوت برجسته از طریق BLACKPINK را منتشر?

ما نگه داشتن تفکر و اشتیاق در مورد نشان دادن یک سمت جدید از خودمان است. این مهم است که اعتماد به نفس را در خودمان و در مورد موسیقی و تصاویری ما می خواهیم به نشان می دهد. این اشتیاق و اعتماد به نفس بیان شد در این پیام به طور کلی از آهنگ "به افزایش بالا در میان تاریکی."

تیزر پوستر برای "چگونه شما می خواهم که" دریافت کرده اند و میلیون ها نفر از درگیری در رسانه های اجتماعی با بحث در اطراف همه چیز را از خود مو جدید, رنگ برای طراحی ناخن. چگونه فردی خود را به نظر می رسد برای این نسخه انتقال پیام "چگونه شما می خواهم که" ؟ به طور کلی چه نقش های زیبایی انجام داد و یک ظاهر طراحی شده بازی در BLACKPINK را منتشر?

ما بر این باوریم که مد نقش بسیار مهمی که در بیان موسیقی ما. ما احساس وجود دارد که یک همکاری که واقعا حداکثر قدرت از موسیقی ما که همه خواننده ها, احساسات, رقص و مد با هم آمده است. ما سبک بسیار درگیر در این آلبوم روند ساخت با ما به طوری که ما قادر به دست آوردن بهترین نتیجه از نظر ما مد شده است.

خود را fandom رشد کرده است به طور قابل توجهی پس از اولین خود را در سال 2016. چگونه شما تغییر بیشتر در این چهار سال پس از? چه ساخته شده شما افتخار?

ما نمی فکر می کنم ما به طور قابل توجهی تغییر پس ما اولین و نگهداری همان طرز فکر. ما مفتخریم که به عنوان یک گروه ما همچنان به انتشار موسیقی است که ما همه راضی هستند.

شما در حال انجام "چگونه شما می خواهم که" برای اولین بار در The Tonight Show Starring Jimmy Fallon. چه نقشی را می بینید BLACKPINK بازی در آوردن K-pop به جهان ؟

ما فکر می کنیم ما فقط انجام نقش ما به عنوان هنرمندان و در ادامه به عنوان بهترین ما می تواند باشد. ما بدیهی است که می خواهید به موسیقی برای طرفداران ما و می خواهید به نگه داشتن برای رسیدن به مخاطبان بزرگتر به دلیل موسیقی جهانی است.

نوشتن به کت در ماه kat.moon@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن