دو حزبی آمریکا سرزنش کارگردانی در پکن چین-هند مرز اختلاف

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo و ارشد دموکرات کنگره رهبر باید مواخذه چین برای رفتار قلدری نسبت به هند در طول ی

توسط PATRIS-FUN در 14 خرداد 1399

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo و ارشد دموکرات کنگره رهبر باید مواخذه چین برای رفتار قلدری نسبت به هند در طول یک بن بست نظامی خود را در مرز مورد مناقشه.

هزاران نفر از هند و چین نیروهای خود مواجه شده اند هر هفته در سه یا چهار مکان در غرب هیمالیا پس از پکن نیروهای نفوذ به خاک هند, با توجه به مقامات امنیتی و رسانه های محلی.

چین را انکار می کند و آن را نقض "خط کنترل واقعی" را به عنوان 3,488-کیلومتر عملا مرز شناخته شده است و می گوید: وجود ثبات در این منطقه در نزدیکی Galwan رودخانه و Pangong Tso دریاچه در از راه دور, برف, بیابان هند Ladakh منطقه است.

در دیدگاه منتشر شده توسط وزارت خارجه Pompeo گفت: American Enterprise Institute فکر می کنم تانک که چین در حال حرکت از سربازان به خط کنترل به طور مشابه تکرار آمرانه رفتار بیش از coronavirus جنوب دریای چین و هنگ کنگ است.

"این نوع از اقداماتی که رژیم های اقتدارگرا را," او گفت:.

این ترکیب از دو ماهواره, عکس از Ngari Günsa مدنی-نظامی فرودگاه پایه گرفته شده در مارس 1, چپ, و, مارس 17 و در نزدیکی مرز با هند در دور غرب منطقه تبت در چین نشان می دهد افزایش توسعه اطراف فرودگاه است. (Planet Labs طریق آسوشیتد پرس)

یکی ممکن است باعث اختلاف هند ساخت یک جاده در نزدیکی Galwan دره باریک شکاف با چین و برتر شبکه ای از جاده ها که از آن ساخته شده است سال پیش در هند و خارجی و کارشناسان نظامی می گویند. چین مخالف هر گونه هند ساخت و ساز در این منطقه گفت: این سرزمین مورد مناقشه است.

رفتار قلدری حزب دموکرات می گوید:

رئیس ایالات متحده آمریکا مجلس کمیته امور خارجه الیوت انگل از نیویورک گفت: چین باید احترام به هنجارها و استفاده از دیپلماسی برای حل و فصل مسئله مرز با هند است.

"من بسیار نگران مداوم چینی تجاوز در امتداد خط کنترل واقعی," او گفت:.

"چین است دوباره نشان دادن آن است که مایل به قلدر همسایگان خود به جای حل و فصل اختلافات با توجه به قانون بین المللی," او اضافه شده در بیانیه ای در روز دوشنبه.

سربازان در حال billeted در چادر و هر دو طرف به ارمغان آورده اند در توپخانه و سایر تجهیزات سنگین به آنها را به عقب, هندی, مقامات گفت. هند نیز آغاز شده ساخت و ساز از فرود اضطراری نوار در نزدیکی بزرگراه اصلی از کشمیر که adjoins Ladakh.

Konchok Stanzin ساکن Lukung روستا در سمت هند حدود 40 کیلومتر از این مرز گفت: هزاران نفر از نیروهای نظامی وارد شده بود در هفته گذشته به تنهایی.

"هراس وجود دارد در این روستا به عنوان منطقه دیده می شود هرگز چنین نظامی تجمع," او گفت:.

در این هفت. 14, 2018, عکس یک کامیون ارتش عبور چانگ لا تصویب نزدیکی Pangong دریاچه در منطقه لاداخ هند. مرز مشخص شده است, دوره, روابط پر تنش. ماه گذشته بزرگ نیروها از سربازان وارد درون هندی-کنترل خاک در سه مکان در لاداخ نصب چادر و پست. (Manish Swarup/آسوشیتد پرس)

اختلاف است برداشت توجه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

"آنها در یک درگیری با هند و چین است. دو کشور با 1.4 میلیارد نفر است. دو کشور با بسیار قدرتمند ارتش," مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در اواخر هفته گذشته, با توجه به کاخ سفید متن. "هند و خوشحال است و احتمالا چین خوشحال است. اما من می توانم به شما بگویم که من صحبت می کنند به نخست وزیر مودی. او را نه او در خلق و خوی خوب در مورد آنچه در جریان است با چین است."

نظرات به دنبال توییتر پست قبلی روز که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که ایالات متحده گفته بود که هند و چین که آماده بود به حکمیت خود را "خشمگین مرز اختلاف است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب