بایدن انفجار Keystone XL خواستار آن 'tarsands ما نیازی'

جو بایدن انتقاد کرده است کانادا "tarsands" نفت دو برابر را در وعده خود را به قراضه Keystone XL pipeline اگر او

توسط PATRIS-FUN در 2 خرداد 1399

جو بایدن انتقاد کرده است کانادا "tarsands" نفت دو برابر را در وعده خود را به قراضه Keystone XL pipeline اگر او انتخاب رئیس جمهور ایالات متحده در ماه نوامبر.

این presumptive دموکراتیک نامزد روشن ساخته شده است در مصاحبه ای با CNBC که بیانیه ای از مبارزات انتخاباتی خود در اوایل این هفته نشان دهنده موقعیت خود را: او می خواهد این خط لوله متوقف شده است.

"من در برابر کیستون از ابتدا. آن است که tarsands که ما لازم نیست که در واقع بسیار بالا آلاینده" بایدن روز جمعه گفت.

زمانی که فشار در یک مصاحبه در مورد خسارت این تعهد ممکن است انجام به صنعت نفت بایدن پاسخ داد که او نمی خواست به تعطیل تمام پروژه ها بلافاصله.

او خار, اما, اهمیت, Alberta-به-تگزاس خط لوله به آمریکا میباشد.

"ما میخوایم انتقال به تدریج برای رسیدن به یک اقتصاد پاک می شود."

"اما این ایده از بستن کیستون به عنوان اگر آن چیزی است که نگه می دارد در صنعت نفت در حال حرکت است و نه فقط منطقی. آن نه از لحاظ اقتصادی و نه از نظر من محیط زیست را از هر احساس."

انتقاد از آلبرتا

سخنان خود مجددا بر یک بیانیه منتشر شده در مبارزات انتخاباتی خود را در اوایل این هفته.

بایدن وعده لغو این خط لوله موجب شده است تا برخی از بهت و حیرت در سراسر مرز. در آلبرتا مالیات دهندگان در حال سرمایه گذاری 1.5 میلیارد دلار در پروژه خط لوله.

آلبرتا برتر جیسون کنی در این هفته گفت: بایدن اند توضیح به آمریکایی ها چرا او می خواهم کشتن یک بخشی از پروژه به پایان رسید.

ساخت و ساز به تازگی شروع بر تاخیر پروژه که حمل cenovus نفت خام به یک سیستم متصل به پالایشگاه در خلیج مکزیک است.

این خط لوله را حامیان امیدوارم که آن را ممکن است کاهش تنگناها که اغلب گرفتار آلبرتا زمین قفل شده است و در نهایت حمل تقریبا یک پنجم تمام نفت کانادا-صادرات به ایالات متحده آمریکا

خط لوله بحث یک مسئله عمده در سیاست آمریکا چند سال پیش. پس از سالها تاخیر و سپس رئیس جمهور, باراک اوباما, لغو بحرانی مجوز در سال 2015 یک حرکت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن معکوس در سال 2017. ساخت و ساز به سختی فقط آغاز شده است.

حتی پس از, بایدن این سخنان این هفته باید تولید جزئی توجه رسانه ها در آمریکا

در کانادا به مجلس خواست ترودو لیبرال ها به استفاده از خود را به خوبی مستند ارتباطات به بایدن را در دایره درونی به تغییر نامزد ذهن است.

رهبر محافظه کار اندرو Scheer گفت: دولت لیبرال باید لابی خود را "دوستان در حزب دموکرات" در Keystone XL.

سازمان دیده بان | ترودو قول حمایت Keystone XL پروژه:

نخست وزیر جاستین ترودو می گوید: او همیشه پشتیبانی کیستون XL پروژه و کار با دولت ایالات متحده آمریکا برای اطمینان از آن می داند این پروژه اهمیت به کانادا. ترودو در پاسخ به دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن گفت که او را به انصراف از این پروژه اگر او انتخاب شود. 0:58


tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب