شرط جوایز نشان می دهد برجسته Black Lives Matter جنبش و صدای

(نیویورک) — شرط جوایز به عنوان یک فرمت از صدای مردم معترض در خیابان ها در مورد نابرابری های سیاه مردم صورت رو

توسط PATRIS-FUN در 9 تیر 1399

(نیویورک) — شرط جوایز به عنوان یک فرمت از صدای مردم معترض در خیابان ها در مورد نابرابری های سیاه مردم صورت روزانه به عنوان هنرمندان با استفاده از عملکرد خود را به برجسته Black Lives Matter جنبش حقوق مدنی و زندگی کسانی که از دست رفته به دلیل افسران پلیس از جمله جورج فلوید.

DaBaby با چهره خود را در برابر فشار زمین به عنوان یک افسر زانو فلج گردن خود را — تکرار آخرین لحظات فلوید زندگی — ای آیه ای از زندگی ماده ریمیکس از آهنگ "راک استار بشم." عملکرد خود را نیز برجسته تصاویر از تظاهرات بازتابی از جهان کنونی و در پی فلوید را مرگ و مرگ دیگران از جمله Breonna تیلور و Ahmaud Arbery.

روز یکشنبه نشان می دهد یک رویداد مجازی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس ویژه تعداد بسیار تولید می گردد و قبل از ضبط اجرای برنامه. شرط جوایز لگد کردن با هنرمندان رپ و آواز, سرود در مورد سیاه تجربه و مبارزه برای حقوق برابر.

در این ویدیو با شتاب صادر شده پنج شنبه, 28 ژوئن 2020, توسط, شرط بندی رپر DaBaby انجام "راک استار" به عنوان یک بازیگر بازی یک افسر پلیس پرس زانو خود را در DaBaby گردن تکرار گذشته چند لحظه از جورج فلوید زندگی در طول شرط جوایز.
شرط می بندم/AP

12-year-old احساس Keedron برایانت که سر تبدیل شده در رسانه های اجتماعی با او پرشور در مورد عملکرد یک جوان سیاه در جهان امروز آغاز شده نشان می دهد با یک a cappella عملکرد خود را تند و تلخ آهنگ "من فقط می خواهم به زندگی می کنند" که به دست آورده او را ضبط کرد. که به دنبال آن همه ستاره نحوه عملکرد دشمن 1989 سرود "مبارزه قدرت" شامل Nas, سیاه فکر Rapsody and YG اضافه کردن جدید متن ترانه برای آهنگ حتی namedropping تیلور و دیگران.

میشل اوباما برجسته Beyoncé تعهد به جامعه سیاه و سفید قبل از ارائه خود را با مقام و جایزه و گفت: "شما می توانید آن را در همه چیز او می کند از موسیقی است که به صدای به شادی و درد به فعالیت است که خواستار عدالت برای سیاه و سفید زندگی می کند."

Beyoncé با استفاده از سخنرانی او به تشویق بینندگان به رای "مثل زندگی ما به آن بستگی دارد" در انتخابات آینده.

"من می خواهم به اختصاص این جایزه به همه برادران من در خارج وجود دارد, همه از خواهران در خارج وجود دارد من الهام بخش, راهپیمایی و مبارزه برای تغییر است. صدای خود را شنیده و شما اثبات به اجداد ما که مبارزات خود را بیهوده نمی شد. در حال حاضر ما یک چیز بیشتر ما نیاز به انجام به راه رفتن در ما قدرت واقعی که برای رای دادن" او گفت:. "افرادی هستند که بانکداری ما ماندن در خانه در طول انتخابات محلی و مقدماتی اتفاق می افتد, در کشورهای در سراسر کشور است. ما باید به رای مثل زندگی ما به آن بستگی دارد به دلیل آن را ندارد."

روز یکشنبه نشان می دهد جشن شرط را 20th جوایز نشان می دهد و شرط را 40 سال به عنوان یک شبکه است. سه ساعته رویداد که در پخش CBS برای اولین بار بود که توسط کمدین بازیگر و تلویزیون شخصیت آماندا Seales که ستاره دار در چند دهنی, تلفیق, از جمله یکی در مورد زنان که شناسایی به عنوان "کارن" یک کلیشه رایج و به اصطلاح نژادپرستانه و ممتاز زنان سفید.

دیگر هنرمندان سیاسی بودند در طول اجراهای خود از جمله رادی Ricch که عینک سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست در حالی که پیراهن او ای Alicia Keys اندرسون Paak و Jay Rock و همچنین برادران آقا و د دود که انجام شده با مادر آنها جکی Gouché.

Lil Wayne به پرداخت ادای احترام به NBA آیکون کوبه برایانت که در ماه ژانویه با یک عملکرد خود را در سال 2009 آهنگ "کوبه برایانت" بافندگی جدید در شعر. Wayne Brady در پر تلالو با توجه نورد در اطراف در بالای یک پیانو به عنوان او خواندم آمیزه ای از ریچارد بازدید.

Nipsey Hussle بود که به نام بهترین مرد هنرمند هیپ هاپ به دست آورده و بشردوستانه جایزه در سال گذشته شرط جوایز برنده تصویری سال برای "بالاتر" یک کلیپ از او فیلم برداری با DJ Khaled و John Legend مدت کوتاهی قبل از او درگذشت .

"این است که برای Nipsey Hussle و هیپ-هاپ" خالد گفت: در ضبط ویدئو. "Nipsey Hussle, با تشکر از شما برای همکاری با من در این 'عالی' رکورد. من قدردانی شما. Nipsey خانواده ما شما را دوست دارم."

شرط جوایز یکی از اولین جوایز نشان می دهد به درجه تقریبا, ویژه, اجرای, که تیز با artsy مرحله تولید به زندگی فوق العاده به آهنگ در حال انجام بود. این یک استقبال از "اتاق نشیمن" و خانه نشین اجرای صدها نفر از هنرمندان به اشتراک گذاشته اند در رسانه های اجتماعی پس از همه گیر آمار در ماه مارس است.

چوپان x هلی که با موفقیت انجام شده برای تلویزیون را نشان می دهد و حوادث در طول بیماری همه گیر در حالی که ترویج آلبوم جدید به یک حماسه عملکرد از آهنگ های خود را "فراموش" و "به من ببخش." R&B ستاره تابستان واکر که بازی گیتار و سنگ نیز قابل توجه در عملکرد او به ویژه Usher.

مگان تو نریان رفتم به صحرا با سابقه رقصندگان او به عنوان twerked و ای او شماره 1 آمار "وحشی." او برنده بهترین هنرمند هیپ هاپ ضرب و شتم Cardi B و Nicki Minaj.

"آه خدای من, من احتمالا ثبت این ویدیو مثل 10 بار. این احساس خیلی دیوانه انجام این کار از خانه من," او گفت:. "من استفاده می شود به تماشای شرط جوایز در همه زمان ها فکر " یک روز که برای رفتن به رفتن من وجود دارد پذیرش من جایزه' — و در حال حاضر در آن است."

هر چند شرط جوایز از لحاظ فنی در مورد توزیع غنائم و جوایز بودند یک چاره اندیشی موقت است. Richh برنده آلبوم سال برای آلبوم "لطفا ببخشید برای اینکه ضد اجتماعی"; Lizzo بود به نام بهترین R&B/هنرمند پاپ و Burna Boy برنده بهترین های بین المللی عمل می کنند.

شرط جوایز سالانه جشن, سیاه, سرگرمی و, فرهنگ و امسال مراسم اولین عمده جوایز نشان می دهد از 25 مه مرگ فلوید در دست مینیاپولیس پلیس که موجب تظاهرات جهانی با هدف اصلاح اقدامات پلیس و از بین بردن مجسمه ها و نمادهای نژادپرستانه در نظر گرفته از اماکن عمومی.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب