استرالیا تدابیر محدودیت به عنوان COVID-19 موارد بالا 10,000

کشورهای استرالیا در روز سه شنبه تشدید محدودیت در حرکت به مقامات مبارزه برای مهار تازه شیوع COVID-19 در این کشو

توسط PATRIS-FUN در 24 تیر 1399

کشورهای استرالیا در روز سه شنبه تشدید محدودیت در حرکت به مقامات مبارزه برای مهار تازه شیوع COVID-19 در این کشور جنوب شرقی که تحت فشار قرار دادند تا ملی شمارش از موارد فراتر از 10,000.

با نگرانی در حال رشد از دوم coronavirus موج ملی دو کشور تمدید مرز محدودیت و استرالیا پرجمعیت ترین دولت تحمیل محدودیت در تعداد افراد مجاز در بزرگ بارها.

این تغییرات به عنوان نمرات از موارد جدید کشف شد در ویکتوریا کشور COVID-19 کانون با وجود بازگشت به مستند هفته گذشته نزدیک به 5 میلیون نفر در ایالت ملبورن.

"نمی تبدیل گوشه"

فعال موارد در دولت افزایش یافت و به نزدیک به 2000 پس از دیگری 270 عفونت تشخیص داده شد در 24 ساعت گذشته, مقامات گفت: مصرف استرالیا تعداد کل موارد به حدود 10 ، 000.

استرالیا تلفات آمار 110 روز سه شنبه دو نفر در 80s در فوت ناشی از این ویروس در ویکتوریا.

"ما نمی تبدیل گوشه نشده است. من امیدوارم که برای دیدن این هفته, اما هیچ تضمینی وجود ندارد" برت Sutton, Victoria افسر ارشد پزشکی در جمع خبرنگاران گفت: ملبورن.

استرالیا اجتناب بالا COVID-19 مصدوم شماره از کشورهای دیگر با swift و اقدامات سختگیرانه اما سنبله در جامعه منتقل موارد در ویکتوریا و افزایش موارد جدید در نیو ساوت ولز است نگران کشورهای دیگر.

استرالیای جنوبی لغو برنامه ای برای بازگشایی مرز خود را به ولز جنوبی جدید در جولای 20, Queensland, معرفی اجباری دو هفته ای قرنطینه برای افرادی که دو بازدید از مناطق در حومه غربی سیدنی.

"ما مسئولیت اصلی در جنوب استرالیا به سلامت ایمنی و رفاه در جنوب استرالیا" برتر استیون مارشال به خبرنگاران گفت: در آدلاید.

قلمرو شمالی استرالیا گفت: این تصمیم در روز چهارشنبه که آیا اجازه می دهد تا هر کسی از نیو ساوت ولز را وارد کنید هنگامی که آن مرزهای داخلی بازگشایی بعد از این هفته.

نیو ساوت ولز است که دیده می شود چندین موارد مربوط به شیوع این بیماری در ویکتوریا گفت: بارها در حال حاضر محدود به بیش از 300 نفر در پاسخ به شیوع محور در یک هتل بزرگ در جنوب غربی سیدنی.

مقامات بر این باورند 600 نفر بازدید تقاطع هتل در جولای 3, زمانی که شیوع اعتقاد بر این است که آغاز شده است.

"داخل سالن فعالیت های که در آن مردم نمی نشسته است یک خطر سلامت. آن را افزایش می دهد احتمال انتقال" دولت برتر Gladys Berejiklian به خبرنگاران گفت:.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب