خود را به عنوان نظرسنجی شماره رکود رئیس جمهور تهمت بازگشت به آریزونا و مرز دیوار

Shortly پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فرود آمد در Yuma Ariz. روز سه شنبه برای دیدن به تازگی ب

توسط PATRIS-FUN در 4 تیر 1399

Shortly پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فرود آمد در Yuma Ariz. روز سه شنبه برای دیدن به تازگی به اتمام بخش از مرز دیوار یک گروه از مرز عوامل ارائه شده او را با یک مدل مینیاتوری از مانع است.

"آنها به من یک ماکت زیبا از دیوار یک نسخه کوتاه تر اما این است که خیلی خوب" مغلوب ساختن پیشی جستن شوخی در طول یک جلسه در یوما گشت مرزی ایستگاه. بعد در روز تهمت مهر از طریق 102 درجه هوا و گرد و غبار در پایه واقعی عمارت بلند نرده فلزی میله های سیمانی به زمین و امضا پلاک مارک 200 مایل از ساخت و ساز جدید.

در حالی که آن را در حدود یک دهم از ظهر به او وعده داده شده در طول مبارزات انتخاباتی 2016 دیوار — و نقش آن به عنوان یک نماد برای مغلوب ساختن پیشی جستن سخت محدودیت در هر دو قانونی و غیر قانونی مهاجرت باقی می ماند یک بخش مرکزی از مغلوب ساختن پیشی جستن زمین را به رای دهندگان به عنوان نوامبر در یک لحظه زمانی که چند چیز در حال رفتن مغلوب ساختن پیشی جستن راه است. "من فکر می کنم آن را" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مقابل فولاد و بتن سد. "این واقعا ادم."

مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات استراتژی اثبات می شود کمتر. در میان ادامه تظاهرات علیه نژادپرستی نظاممند کشیدن از COVID-19 همه گیر در اقتصاد ضعیف مردم در انتخابات در باز گشت تجمع در Tulsa, مغلوب ساختن پیشی جستن مراجعه به مرز برجسته خود رئیس جمهور تمایل به صرف زمان صحبت کردن در مورد مهاجرت و امنیت مرزی دو موضوع کمک کرد که او را سوق به کاخ سفید در چهار سال پیش.

حتی به عنوان دولت خود مواجه شده است و مدیریت بی سابقه بحران بهداشت عمومی آن است همچنان به سرکوب مهاجرت این سال است. پس از دیوان عالی کشور حکم هفته گذشته تهمت نمی توقف اقدام معوق برای ورود دوران کودکی برنامه به درستی تهمت وعده داده شده به جلو حرکت کند با, پایان دادن به برنامه در راه های مختلف. روز دوشنبه اعلام کرد او انجماد چند دسته موقت ویزای کار از طریق پایان سال است.

اما این چرخه انتخابات آمریکا نگرانی بیش از مهاجرت افتاده اند زیر خود را به نگرانی در مورد اقتصاد فقیر رهبری COVID-19 و روابط با توجه به رای گیری های اخیر توسط گالوپ. "این تجدید نظر به پایگاه خود را و آن را نشانی از هیچ چیز به گسترش ائتلاف او می گوید:" روید Ayers یک جمهوری خواه ناظر انتخابات و مشاور سیاسی. او می بیند تهمت عطف به همان راهکار او استفاده می شود را انتخاب کنید اولین بار در اطراف. "او هیچ اگر سازگار نیست."

مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب رتبه بندی باید سقوط در هفته های اخیر و بیشتر در کشورهای در حال رفتن به ماه نوامبر بیش از وجود دارد در سال 2016 از جمله اوهایو و آیووا می گوید Ayers. در علاوه بر این به مدت شش قبلی میدان نبرد ایالت ویسکانسین و میشیگان و پنسیلوانیا فلوریدا و کارولینای شمالی و آریزونا Ayers می گوید: نظر سنجی در گرجستان و تگزاس نیز نزدیک تر از آنها چهار سال پیش.

مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاباتی نگران است که آریزونا در خاص است که تحت فشار از دموکرات ها; روز سه شنبه سفر او سفر سوم خود به دولت در این سال است. آریزونا نرخ جدید COVID-19 عفونت به مراتب بدتر در کشور دیده می شود فوق العاده ای افزایش از اواخر ماه مه. در سرانه سطح دولت است دیدن متوسط 38 موارد جدید در هر 100 ، 000 ساکنان هر روز تقریبا دو برابر دوم-بدترین ضربه ایالت کارولینای جنوبی با 20 در هر روز است.

پس از سفر خود به دیوار تهمت صحبت کرد و به مدت 90 دقیقه به خشن و بی ادب مخاطبان بیشتر دانش آموزان در شهر رویایی کلیسا در شهر فینیکس که دارای حدود 3000 نفر است. چند در مخاطبان عینک ماسک. تهمت و سرزنش چین اجازه می دهد COVID-19 به گسترش در سراسر جهان با استفاده از آپارتاید به عبارت "کونگ آنفولانزا" برای توصیف این ویروس. جمعیت تحسین با صدای بلند در لکه دار کردن.

تهمت نیز توصیف سفر خود به مرز نزدیک یوما باعث شعارهای "ساخت دیوار" و در ادامه می گویند بزرگ, مکزیکی, شهر مرزی "به شدت آلوده" با این ویروس. "و به هر کجا که روی دیوار است که هیچ کس شدن از طریق. هیچ کس از طریق" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

آریزونا را تست محدودیت از مغلوب ساختن پیشی جستن پشتیبانی و تاثیر آن در پایین-رای گیری مسابقه در ماه نوامبر. نظرسنجی ها نشان می دهد بایدن با اندکی سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در دولت است. دموکرات ها در حال بانکی بایدن می تواند برنده آریزونا در ماه نوامبر و حزب می تواند سنا صندلی از سوی دیگر ، مارتا McSally سابق خلبان جنگنده و کنگره که منصوب شد برای پر کردن صندلی خالی سمت چپ زمانی که سناتور. Jon Kyl استعفا داد و در دسامبر سال 2018 است. McSally مواجه است سابق فضانورد مارک کلی یک دموکرات که منجر McSally توسط چند نقطه در رای گیری های اخیر.

"شما لطفا پیروزی" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت McSally در میزگرد در مورد امنیت مرزی در یوما. "ما می خواهیم شما را به پیروزی در این مسابقه است. این بسیار مهم است."

—با گزارش توسط Chris Wilson/واشنگتن

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب