آریزونا و تگزاس دیدن بیشتر COVID-19 بستری شدن در بیمارستان در تغییر از ایالات متحده نقاط داغ

Coronavirus موارد در حال افزایش است که نزدیک به نیمی از ایالات آمریکا با توجه به خبر مربوط به تجزیه و تحلیل رو

توسط PATRIS-FUN در 23 خرداد 1399

Coronavirus موارد در حال افزایش است که نزدیک به نیمی از ایالات آمریکا با توجه به خبر مربوط به تجزیه و تحلیل روند نگران کننده است که می تواند به شدت به مردم بازگشت به کار و سرمایه گذاری در طول تابستان است.

وجود دارد هیچ دلیلی برای موج. در برخی موارد تست های بیشتر نشان داد بیشتر موارد. در دیگران محلی شیوع بیماری به اندازه کافی بزرگ هستند به فشار ایالت برگه بالاتر است. اما کارشناسان فکر می کنم حداقل برخی از آنها به دلیل بلند کردن اجسام stay-در-خانه سفارشات و مدرسه و کسب و کار تعطیلی و محدودیت های دیگر در جای خود قرار داده و در طول زمستان به بنیادی coronavirus را گسترش.

این ویروس که به کشته شدن بیش از 113,000 آمریکایی ها با توجه به آخرین برآورد از coronavirus مرکز منابع در دانشگاه جانز هاپکینز نیز به تدریج در برگرفته است.

"این یک فاجعه است که گسترش می یابد" گفت: دکتر جی باتلر که نظارت coronavirus پاسخ کار در ملی ایالات متحده آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. "آن را مانند وجود دارد کل قاره لرزه ای shift و هر کس احساس می کند به تکان دادن همه در یک بار."

برای ماه های کانون در شمال شرقی متحده است. اخیرا بزرگترین افزایش بوده و در جنوب و غرب است.

AP تجزیه و تحلیل اطلاعات جمع آوری شده توسط COVID پیگیری پروژه یک سازمان داوطلبانه است که جمع آوری coronavirus تست داده ها در ایالات متحده است. این تجزیه و تحلیل نشان داد که در 21 کشور از روز دوشنبه نورد هفت روز به طور متوسط از موارد جدید سرانه بالاتر از میانگین هفت روز پیش از آن.

سازمان دیده بان l پاسخ خود را COVID-19 سوال در تظاهرات تابستان برای آب و هوا:

یک متخصص بیماری های عفونی پاسخ viewer سوال در مورد COVID-19 از جمله اینکه آیا همه گیر خواهد شد و در ادامه از طریق تابستان و اینکه آیا تظاهرات اخیر می تواند باعث شیوع بیماری. 3:48

برخی نگران این وضعیت ممکن است بدتر فیزیکی فاصله محدودیت آسانسور و بیشتر مردم جمع آوری شده است. یکی از نگرانی های است که بزرگ اخیر نژادی عدالت تظاهرات در سراسر این کشور ممکن است جرقه حداقل برخی از گسترش ویروس.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در این هفته گفت: برنامه ریزی برای برگزاری تظاهرات در آریزونا و فلوریدا, اوکلاهما و تگزاس که همه آنها در میان کشورهای با افزایش موارد است.

در اینجا چیزی است که رانندگی را افزایش می دهد در برخی از کشورها:

آریزونا

کالیفرنیا ، mlb به پایان رسید آریزونا اقامت در خانه سفارش در 15 مه و کاهش محدودیت در کسب و کار. ساکنان آریزونا که cooped به مدت شش هفته آب گرفتگی ققنوس-منطقه نوار ولسوالی نادیده گرفتن فیزیکی فاصله دستورالعمل.

دولت شروع دیدن یک افزایش موارد جدید و بستری شدن در بیمارستان در حدود 10 روز بعد.

"به نظر می رسد بسیار برای من روشن است که آنچه ما شاهد آن هستیم این است که به طور مستقیم مربوط به پایان اقامت در خانه سفارش" گفت: فروتن مدیر اجرایی آریزونا بهداشت عمومی انجمن.

وجود دارد بدون نیاز به پوشیدن ماسک صورت عمده ای را افزایش می دهد در تماس با ردیابی به نقطه و توقف در حال تحول شیوع و هیچ مقیاس کنترل عفونت در خانه های سالمندان فروتن گفت.

سازمان دیده بان l ویرانی تا کنون نمی تواند اغراق آمیز Fauci می گوید:

پیشرو بیماری های عفونی دکتر طول می کشد سوال از دکتر میشل McMurry-هیت جمهور و مدیر عامل شرکت در حوزه زیست فناوری و نوآوری در سازمان, در مورد بیماری همه گیر و آنچه که ممکن است بعد آمده است. 2:09

AP تحلیل آریزونا در بر داشت به حال نورد متوسط کمتر از 400 مورد جدید یک روز در زمان خاموش شدن برداشته شد اما این ضربه تا دو هفته بعد و پیشی گرفتن از 1000 نفر در روز در اوایل این هفته. بستری شدن در بیمارستان نیز به طور چشمگیری افزایش یافته است, هدف قرار دادن, 1200 علامت هفته گذشته است.

دولت همچنین تصویب یکی دیگر از گریم نقطه عطف در هفته گذشته ضبط آن 1000 هفتم مرگ است.

در ضمن آریزونا بیمارستان گزارش آنها در 83 درصد از ظرفیت شنبه که می تواند نیروی لغو اعمال جراحی الکتیو.

تگزاس

بستری شدن در بیمارستان در دولت گذشته رسید 2,100 روز چهارشنبه برای اولین بار طی این بیماری همه گیر. که 42 درصد افزایش در بیماران پس از آخر هفته روز یادبود زمانی که beachgoers swarmed خط ساحلی و پارک آبی در نزدیکی هوستون باز به جمعیت بزرگ در سرپیچی از کالیفرنیا ، گرگ ابوت ،

تگزاس درصد از تست های آینده را مثبت نیز شروع به پریدن کرد و به سطح است که در میان ملت بالاترین. مقامات دولتی نقطه به نقاط داغ در بسته بندی گوشت می آمد گیاهان و زندانها در روستایی شهرستان که در آن هزاران نفر از موارد جدید نابود و لگدمال شده اند اما ارائه توضیحات برای افزایش اعداد در جای دیگر.

کاربران نشان داده شده مارس 22 در Austin, تگزاس, نوار, همراه با عوامل از تگزاس نوشیدنی الکلی کمیسیون شارژ با اطمینان coronavirus پروتکل ها به دنبال داشت. (Nuri وللبنا/فردا نیوز)

ابوت که به تازگی آغاز کرده اند و با پوشیدن ماسک در مکان های نشان داده هیچ وجه قصد پمپ ترمز در بازگشایی یک دولت که در آن معترضان در ماه مه تحت فشار او را به سرعت تا جدول زمانی در گرفتن سالن مو در کسب و کار.

روز جمعه در تگزاس است به بلند کردن و حتی بیشتر محدودیت و اجازه رستوران ناهار خوری اتاق بازگشایی در نزدیک به ظرفیت کامل.

آلاباما

در آلاباما شیوع بیماری در خانه های پرستاری و طیور گیاهان کمک درایو دولت اعداد به سمت بالا اگر وجود دارد یک قطره بیشتر شده است.

اما در بیمارستان در بخش مراقبت های ويژه در مونتگمری هستند به عنوان مشغول به عنوان در طول فصل آنفولانزا.

"من می توانم به شما اطمینان دهم که مونتگمری در موارد نه پایین می رویم و اگر ما جامعه را به طور جدی این ویروس را ادامه خواهد داد به گسترش و در برخی از نقطه ما, پزشکی, ظرفیت را به آن محدود" دکتر دیوید Thrasher مدیر تنفسی درمان جکسون در بیمارستان در بیانیه ای گفت.

داوطلبان جعبه بار میوه و تولید به وسایل نقلیه در یک سایت که در آن مواد غذایی رایگان توزیع شد به ساکنان آلاباما در سلما علا., در 4 ژوئن به عنوان گروه امداد ارائه کمک های اولیه به دلیل اقتصادی و میر از این بیماری همه گیر. (جی ریوز/آسوشیتد پرس)

آرکانزاس

آرکانزاس نیز دیده می شود را افزایش می دهد در موارد بستری شدن در بیمارستان و درصد آزمون آمده است که مثبت است. اما دولت وضعیت یک داستان پیچیده از شیوع بیماری های مختلف در زمان های مختلف گفت: دکتر Nate اسمیت مدیر آرکانزاس وزارت بهداشت.

پس از یک اوج در سطوح پايين بود تا زمانی که خوشه ها شروع شد و حدود سه هفته پیش — عمدتا در شهرستانها از راجرز و اسپرینگدیل در شمال غربی و در د ملکه جنوب دورتر. این موارد شده اند متمرکز در میان اسپانیایی ها و کسانی که در کار تولید مرغ امکانات که هرگز بسته شد.

کالیفرنیا ، آسا هاچینسون گفت: دولت حرکت خواهد کرد و به یک مرحله جدید از بازگشایی در روز دوشنبه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب