دادگاه تجدید نظر آسانسور خویشتن داری در برابر تهمت ناشر کتاب

نیویورک — نیویورک دادگاه تجدید نظر پاک راه دوشنبه برای یک ناشر برای توزیع ارسال به تمام کتاب توسط رئیس جمهور

توسط PATRIS-FUN در 12 تیر 1399

نیویورک — نیویورک دادگاه تجدید نظر پاک راه دوشنبه برای یک ناشر برای توزیع ارسال به تمام کتاب توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زاده اعتراض از برادر رئيس جمهور است.

ایالت نیویورک دادگاه عالی استیناف بخش گفت: آن بلند کردن خویشتن است که یک قاضی قرار داده Simon & Schuster یک روز پیش از آن را مسدود توزیع "بیش از حد و هرگز به اندازه کافی: چگونه خانواده من ایجاد خطرناک ترین در جهان است ،

اگر چه این کتاب قرار بود منتشر شده در جولای 28, Simon & Schuster گفت: هزاران نسخه از 75,000-کپی اجرای اولین کتاب در حال حاضر فرستاده شده به کتابفروشی ها و دیگران است.

تجدید نظر حکم هر چند در جای خود باقی مانده محدودیت در برابر مریم مغلوب ساختن پیشی جستن نویسنده و رئیس جمهور خواهر زاده پس از برادر رئيس جمهور است گفت: در مدارک دادگاه که او بخشی از یک توافق در میان اعضای خانواده به نوشتن در مورد روابط خود را بدون اجازه.

رئیس جمهور برادر رابرت تهمت بود شکایت کرد مریم تهمت برای جلوگیری از انتشار. یک ایمیل به دنبال نظر فرستاده شد به رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل چهارشنبه.

تجدید نظر حکم مهار مریم تهمت و هر عامل او از توزیع کتاب اما دادگاه روشن ساخته شده است آن را در نظر نمی ناشر به یک عامل هر چند که مسئله می تواند تصمیم گرفت در بیشتر رسیدگی در دادگاه پایین تر است.

"شواهد ارائه شده کافی است برای این دادگاه برای تعیین اینکه آیا شاکی است به احتمال زیاد به موفقیت در ایجاد این ادعا" دادگاه تجدید نظر گفت.

در یک بیانیه سیمون و شوستر گفت: آن احساس خشنودی با قرآن که در آن گفت: اجازه مریم تهمت به او بگویید داستان. ناشر گفت: این کتاب از "علاقه و اهمیت به گفتمان ملی است که به طور کامل سزاوار منتشر شود به نفع آمریکا است."

آن افزود: "همانطور که همه می دانیم وجود دارد به خوبی تثبیت در برابر سوابق قبل از خویشتن داری و قبل از انتشار بوده و ما با اعتماد به نفس باقی می ماند که دستور مقدماتی را رد خواهد کرد."

مریم تهمت وکیل تئودور Boutrous جونیور در بیانیه ای گفت که "بسیار خبر خوبی است که قبل از خویشتن داری در برابر Simon & Schuster شده است خالی. او افزود که به اعتقاد او یک شبیه پیدا کردن لازم بود برای مریم مغلوب ساختن پیشی جستن "بر اساس متمم اول قانون اساسی و اولیه قرارداد قانون است."

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب