یکی دیگر از 3 میلیون آمریکایی ظ برای مزایای بیکاری در هفته گذشته

آمار و ارقام جدید پنجشنبه منتشر شد نشان می دهد که 3.1 میلیون آمریکایی ظ برای دولت مزایای بیکاری در هفته منتهی

توسط PATRIS-FUN در 18 اردیبهشت 1399

آمار و ارقام جدید پنجشنبه منتشر شد نشان می دهد که 3.1 میلیون آمریکایی ظ برای دولت مزایای بیکاری در هفته منتهی به مارس 2, آوردن تعداد تازگی بیکار مردم از این بیماری همه گیر شروع به بیش از 33 میلیون نفر است.

وزارت کار ایالات متحده می گوید 3,169,000 مردم برای ثبت تقاضای اولیه برای رفع بیکاری, کاهش نرخ 677,000 از هفته گذشته در سطح.

این رقم اندکی کمتر از 3.3. میلیون filers که اقتصاددانان بوده است انتظار, اما آن را به ارمغان می آورد هفت هفته در مجموع به بیش از 33 میلیون نفر است. که تقریبا یک چهارم از جمعیت در سن کار در بزرگترین اقتصاد جهان.

این مدعیان شکل می آید یک روز قبل از های مختلف دولت ایالات متحده در بخش تنظیم شده است به فاش کردن شغل رسمی گزارش مارس است که انتظار می رود به معدوم کردن رکورد قبلی ماهانه زیان کار با بیش از 20 میلیون نفر که به تازگی از کار.

"فردا گزارش اشتغال بخش غیرکشاورزی است که برای چاپ یک کاهش عظیم است که آن را احساس می کنم مثل کسی پانچ شما در روده" بانک مونترال اقتصاددان جنیفر لی گفت. در حالی که آن را تشویق می کند که مدعیان رقم در حال حاضر کاهش یافته است به مدت پنج هفته در یک ردیف است هنوز شمارش در میلیون است که "هنوز هم به مراتب بالاتر از آنچه هر کسی که می خواهد برای دیدن."

در حالی که بیش از 33 میلیون نفر را برای ثبت تقاضای اولیه برای رفع بیکاری چه حتی بیشتر در مورد که تعداد زیادی از مردم که ماندن در بیکاری رول نیز در ادامه به اینچ و بالاتر, تا به 22.6 میلیون نفر تا پایان مارس.

که حاکی از آن است که مردم نه فقط از دست دادن شغل خود را, اما آنها همچنین قادر به پیدا کردن کار برای یک مدت طولانی. دیگر آنها اقامت بیکاری بدتر از آن است.

"اگر این سری باقی می ماند برای مدت طولانی پس از آن که می تواند یک ثبت موقت زیان تبدیل شدن دائم" لی گفت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب