یکی دیگر از 3 میلیون آمریکایی فایل مدعیان آوردن 8-هفته گذشته مجموع 36 میلیون

خانه در جمعه گذشت 3 تریلیون coronavirus بسته امداد توسط رای 208-199. این دموکرات گردد قهرمانان عمل خواهد شد و

توسط PATRIS-FUN در 28 اردیبهشت 1399

خانه در جمعه گذشت 3 تریلیون coronavirus بسته امداد توسط رای 208-199. این دموکرات گردد قهرمانان عمل خواهد شد و در حال حاضر سر به اکثریت جمهوری خواه مجلس سنا که در آن — همراه با کاخ سفید است — آن است که انتظار می رود در صورت مخالفت.

این لایحه شامل, در میان چیزهای دیگر نزدیک به 1 تریلیون دلار در کمک به دولت های ایالتی و محلی گسترش مزایای بیکاری گسترش تا مارس سال 2021 و دور دیگری از 1200 دلار به فردی آمریکایی از جمله مهاجران. اندازه گیری حذف قبلی coronavirus امداد لایحه نیاز از شماره امنیت اجتماعی برای دسترسی به آن پرداخت.

این لایحه تحت فشار قرار دادند توسط مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) نبود نگاه بر مطلوب تمام دموکرات ها. برخی از فوتبال نگران بودند آن را به حال هیچ شانسی برای تبدیل شدن به قانون در حالی که دیگران در جناح مترقی مانند Rep. Pramila Jayapal (D-شستشو.) احساس بسته بندی موفق "برای مطابقت با مقیاس" از بحران. در پایان هر چند تنها 14 دموکرات ها رای دادند در برابر این لایحه اجازه می دهد آن را به دقت پیشبرد.

Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز (D-n. y.) یکی از نمایندگان مجلس که به مسائل با بسته اما در نهایت رای دادند بله. "من فکر می کنم وجود دارد واقعی اتاق ایران در سنا, مذاکره, نیست, فقط, انقباض," او گفت:. "و راستش برخی از چیزهایی است که جمهوری خواهان را نمی خواهم, من نمی خواهم یا نه. بنابراین من فکر می کنم حتی بیشتر وجود دارد اتاق وجود دارد." در ادامه مطلب ان بی سی نیوز و وال استریت ژورنال. تیم O'donnelltinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de