امریکا نمی توانیم به از دست دادن بیشتر سیاه نر پزشکان

یکll زندگی من من می خواستم به دو چیز—یک پزشک و یک پدر است. من انجام اولین هدف بیش از یک دهه پیش بود اما تنها

توسط PATRIS-FUN در 30 خرداد 1399

یکll زندگی من من می خواستم به دو چیز—یک پزشک و یک پدر است. من انجام اولین هدف بیش از یک دهه پیش بود اما تنها کمی بیش از سه ماه پیش که من دیگر رویای آمد و درست زمانی که همسر من, دایان, به هنگام تولد به ما دختر زیبا Nzuri.

من شده است به دنبال به جلو به تجربه همه ما پان Africanist سنت برای جشن تولد کودک, اما COVID-19 همه گیر شد و ظهور ایالات متحده به خصوص سیاه پوست و لاتین در محله های شهر نیویورک جایی که من منجر سلامت-سهام طرح برای بزرگترین کشور در بخش بهداشت و درمان. در حال حاضر به عنوان ملت چنگ زدن با قتل سیاه و سفید آمریکایی به دست پلیس سفید و اوباش, من احساس می کنم حتی کمتر امن در مورد آوردن یک کودک به جهان است.

این اولین بار نیست روز پدر من پیش بینی.

حتی قبل از اینکه من شد پدر من کاملا آگاه است که مهم نیست که چگونه بسیاری از درجه یا تمجید من دارای زندگی من خواهد بود و همیشه برای grabs. این یک درس گرفتم از رادنی کینگ و Emmitt تا و بسیاری دیگر که نام من هرگز ممکن است بدانند. این یکی که تقویت شد قتل جورج فلوید. آن را یک بار که هر سیاه خانواده حمل—امکان ناگهانی مرگ نابهنگام.

نگه دارید تا تاریخ با ما روزانه coronavirus عضویت در خبرنامه با کلیک کردن در اینجا.

در حالی که برخورد با این وزن از ظلم سیاه نر پزشکان زندگی نیز به خطر افتاده است و فقط با نشان دادن به کار. از زمان همه گیر داده است بسیاری از ما وحشتناک حس déjà vu; من به یاد داشته باشید کار با Dr. Samuel بریزبن در مونروویا, لیبریا, درست قبل از او در غرب آفریقا اولین تلفات به 2014 اپیدمی ابولا. در حال حاضر من سوگواری هر ساله سیاه نر دکتر ما از دست داده اند در شهر نیویورک به COVID-19 از جمله جراح تروما دکتر رونالد Verrier و ICU پزشک دکتر جیمز A. Mahoney.

برای ماه, همه ما مصرف شده توسط بحث مرگ و زندگی و تلاش برای حفظ برخی از حالت عادی در ما روز به روز زندگی. و در طول این زمان من شده فکر کردن در مورد آنچه در آن به معنی از دست دادن سیاه نر پزشکان. با توجه به انجمن آمریکایی دانشکده های پزشکی در سال 1978 وجود دارد 1,410 سیاه نر متقاضیان به دانشکده پزشکی و در سال 2014 وجود دارد فقط 1,337. در سال 1978 تنها 542 مردان سیاه و سفید در سراسر کشور فارغ التحصیل از دانشکده پزشکی. در سال 2014 آن را حتی کمتر—515. این بدان معناست که هر ساله سیاه نر دکتر که رشته پزشکی از دست می دهد و بعید است جایگزین می شود.

سیاه درمانگران از جمله پرستاران و درمانگران و جامع پزشکان که باید یک نقش منحصر به فرد در پرداختن به سلامت بی عدالتی. ما بیشتر به احتمال زیاد به عمل در جوامع رنگ ارائه دسترسی برای گروه های مختلف از بیماران و دیدار با بهداشت عمومی نیازمند به دلیل معتبر تعهد به تعامل جامعه. و در عین حال ایجاد یک خط لوله بزرگتر برای سیاه نر پزشکان در نظر گرفته هرگز در راه حل های پیشنهادی برای کاهش باعث می شود که اکثریت را سیاه و سفید مردان زندگی می کند, آیا می شود آن را بیماری عفونی و یا قرار گرفتن در معرض خشونت جامعه.

این پاک مردان سیاه پوست از چندین بخش از جامعه آمریکا از جمله مراقبت های بهداشتی است که با طراحی. پزشکی بود که هرگز تا به ارزش سیاه و سفید زندگی می کند که منعکس شده است نه تنها در سلامت است که اغلب pathologize مردم سیاه و سفید نیز که دسترسی به مدرسه پزشکی که فارغ التحصیلان می شود که نخبگان بورس—تمام بلوک های ساختمان برای موفقیت در حرفه پزشکی. و پزشکان هستند احتمال بیشتری برای کار در تنظیمات بالینی که در خدمت محله با کمترین بار از مرگ زودرس است. این همان محیط است که افشای آنها به COVID-19.

امریکا نمی تواند ارزش سیاه و سفید زندگی بدون سرمایه گذاری در پزشکان و درمانگران.

سیاه, کالج, همیشه رو به کاهش بودجه شده است پرورش, سیاه پزشکان برای نسل های. و مردان همچنان به مربی جوان برادران (من تاسیس پزشکان جوان DC در سال 2012) به خنثیسازی مطبوع نژادپرستانه سیستم مدرسه که استنباط آنها به اندازه کافی هوشمند. اما این تلاش ها کافی نیست به طور کامل درمان مشکل زمینه ای. ساختاری نژادپرستی حتی در علمی و پزشکی و هرگز نباید مسئولیت از مردم را حل کند.

من با افتخار به خدمت در کنار دیگر سیاه نر پزشکان در یکی از بزرگترین آژانس بهداشت عمومی در ایالات متحده با هم همکار من دکتر دانیل Stephens متخصص اطفال که هلمز بخش خانواده و سلامت کودک و من حقیقت را به قدرت مورد اثر نژادپرستی در سلامت است. آن را غیر قابل قبولی نادر است که دو مرد سیاه منجر زیادی بخش و یا بخش در بیمارستان ها و یا ادارات بهداشت; ما باید با حمایت از یکدیگر در حالی که پاکسازی یک مسیر برای دیگران به راحتی پشت سر گذاشت.

Nzuri است که در حال حاضر پرداخت هزینه برای داشتن یک, سیاه, دکتر, پدر. او می تواند حس من انرژی است. او با داد و بیداد کن و مضطرب و fitfully حاضر او به طور منظم شب و چرت زدن. او می داند که من از ترس مؤثر هستند چگونه من نشان می دهد.

اما کیفیت که خوب پزشکان نیز خوب پدران—همدلی و محبت و اعتماد است. حتی اگر او تنها 3 ماه, مادرش و من نشستم به توضیح آنچه که در جهان اتفاق می افتد و چگونه آن را ساخت ما احساس. ما به او گفت ما او را دوست داشت و او امن بود. حتی اگر امریکا نمی نگه داشتن وعده خود را برای ما, من همیشه مبارزه نگه دارید من قول می دهم به او.

لطفا از ارسال هر گونه راهنمایی, آگهی و داستان به virus@time.com.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب