ایتالیا تحمیل منطقه گسترده coronavirus قرنطینه در لومباردی

ایتالیا شاهد یک موج جدید کروناویروس موارد باعث اقدامات جدید برای دفع شیوع. رم به تصویب اقدامات گسترده به منظور

توسط PATRIS-FUN در 18 اسفند 1398

ایتالیا شاهد یک موج جدید کروناویروس موارد باعث اقدامات جدید برای دفع شیوع. رم به تصویب اقدامات گسترده به منظور محدود کردن تحرک و مونتاژ در منطقه لومباردی و 14 استان های مجاور.

دولت ایتالیا روز یکشنبه به تصویب رسید اقدامات گسترده ای را برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus اعمال محدودیت در تحرک و مونتاژ در ناحیه لمباردی در شمال و استان های مجاور از جمله شهرهای میلان و ونیز و مودنا.

"من فقط امضا حکم جدید گفت:" نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته در یک صدای جیر جیر.

فرمان دولت گفت: منطقه لومباردی جمعیت 10 میلیون باید به جلوگیری از حرکت در منطقه به جز در موارد "ثابت شده شغلی نیاز دارد" از جمله کادر پزشکی و سلامت دلایل.

مناطق دیگر هدف این اقدامات شامل استان Alessandria, Asti, Modena, Novara, پادوا پارما پیاچنزا, Pesaro and Urbino, رجیو امیلیا, Rimini, Treviso, Verbano-Cusio-Ossola, Vercelli و ونیز.

ادامه مطلب: Coronavirus بازدید قلب اقتصاد ایتالیا

اقدامات گسترده

فرمان دستور کسب و کار به پیاده سازی هوشمند فرآیندهای کار اجازه می دهد تا کارکنان به محل کار از خانه. تمام مدارس و موزه ها و کلوپ های شبانه و سالن های ورزشی و استخرهای شنا هستند بسته شود. مدنی و مراسم مذهبی از جمله مجالس ترحیم هستند به حالت تعلیق درآمد.

کافه ها و رستوران ها مجاز خواهد بود برای باز کردن از 06:00 تا 18:00 به وقت محلی (0500 به 1700 UTC) به عنوان طولانی به عنوان آنها می تواند اطمینان حاصل شود حداقل فاصله 1 متر (3 فوت و 3 اینچ) بین مشتریان.

این اقدامات را در محل باقی می ماند تا آوریل 3. کسانی که به نقض محدودیت می تواند به صورت جریمه و به مدت سه ماه در زندان است.

ادامه مطلب: Coronavirus فلج گردشگری در اروپا

"ما برنده خواهد شد'

این اقدامات بر روی پاشنه از عمده افزایش موارد جدید از رمان coronavirus در ایتالیا یکی از سخت ترین ضربه از کشورهای خارج از مرکز چین است.

مدنی آژانس حفاظت از رئیس آنجلو Borrelli گفت: تعداد موارد در ایتالیا رسیده 5,883 در روز شنبه. Borrelli خواست شهروندان به رعایت بهداشت عمومی از جمله به طور معمول شستن دست یکی.

"ما برنده این نبرد خواهد شد اگر ما شهروندان اتخاذ یک مسئول نگرش و تغییر راه خود را از زندگی" گفت: Borrelli.

Coronavirus مرگ و میر در ایتالیا افزایش یافته است به 233 او اضافه شده است. کسانی که جان خود را به دلیل عوارض ناشی از ابتلا به ویروس در دمای بالاتر از سن 80 عمدتا مرد و دو زن و یا بیشتر در زمینه مسائل مربوط به سلامت.

ادامه مطلب: کروناویروس در آلمان: سیستم مراقبت های بهداشتی تحت فشار

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

ls/اس ام اس (AFP "رویترز" dpa)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن