کارگران کمک بریس برای تاثیر coronavirus در اردوگاه های پناهندگان

درخواست سوریه کمک کارگر اسامه حسین (ع) چگونه او را نگه داشته و مانند بسیاری از کسانی که درگیر در کار انسان دوس

توسط PATRIS-FUN در 4 فروردین 1399

درخواست سوریه کمک کارگر اسامه حسین (ع) چگونه او را نگه داشته و مانند بسیاری از کسانی که درگیر در کار انسان دوستانه او منحرف گفتن شما به جای دیگران چگونه هستند مراتب.

او فشار کمی سخت تر است و او relents با خنده.

"در واقع من نمی دانم چرا احساس می کنم گاهی اوقات من درمانده و نا امید کننده است. اما من سعی کنید برای انجام بهترین من."

حسین (ع) یکی از کمک های بین المللی کارگران نیروبخش خود را برای ورود به کروناویروس در میان جوامع حداقل مجهز به مقابله با آن یک ضربه آنها باور دارند که به طور اجتناب ناپذیر و با پتانسیل به تلفات مهاجر.

"آخرین جابه جایی رسیده به یک میلیون در سه ماه" گفت: حسین (ع), که با این نسخهها کار برای این اتحادیه از مراقبت های پزشکی و امداد سازمان در سوریه با اشاره به آخرین دور از جنگ در ادلب و پرواز آن را برانگیخت.

بسیاری از رهبری برای در حال حاضر بیش از حد شلوغ داخلی آواره فرد اردوگاه در امتداد مرز ترکیه. استان ادلب آخرین شورشی خاک در سوریه, برگزاری, قلم بدبختی انسان است.

بسیاری از رهبری برای در حال حاضر بیش از حد شلوغ داخلی آواره فرد اردوگاه در امتداد مرز ترکیه. استان ادلب آخرین شورشی خاک در سوریه, برگزاری, قلم بدبختی انسان است. (Umit بکتاش/فردا نیوز)

"اگر coronavirus در اردوگاه [سپس] ما در حال صحبت کردن در مورد یک فاجعه" حسین (ع) گفت: در مصاحبه با CBC از طریق اسکایپ. "یکی دیگر از بحران انسانی علاوه بر این که بحران سوریه زندگی می کنند."

در زمان مصاحبه ما تنها یک مورد گزارش شده بود در سوریه, و از آن شناخته شده نیست که در آن است. اما حسین (ع) معتقد است که این ویروس در حال حاضر با توجه به عدم وجود تست پنهان در میان بیماری های تنفسی پزشکی کارگران در حال حاضر در تلاش برای درمان.

او گفت: "بیماری همه گیر آزمایشگاه" تنظیم شده است تا در شهرستان ادلب اما آنها هنوز هم در انتظار مناسب کیت های آزمایش.

برخی از بخش هایی از سوریه آغاز شده بود برای دریافت حرارتی تجهیزات تشخیص و همچنین اطلاعات و پوستر در مورد خطرات ناشی از ویروس است.

اما بالا بردن زنگ یک چالش در یک کشور جنگ زده متعادل روی لبه آتش بس چند باور خواهد داشت.

"سود کل جهان در یک ویروس است که برای سوریه چیزی بسیار کوچک در مقایسه با بحران با بمباران توپخانه killing," او گفت:.

جامعه مبتنی بر راه حل های

خیلی از محافظ توصیه های داده شده به مردم در زندگی تنگ و شلوغ و کثیف شرایط است که گاهی اوقات به سادگی غیر ممکن است برای اجرای یک نگرانی تکرار در طول کمک های جامعه است.

در مصاحبه ای در لندن, Dr لوییزا باکستر از نجات کودکان گفت: سازمان در حال حاضر به "گالوانیزه" در اطراف پیدا کردن جامعه مبتنی بر راه حل های برای آن دسته از جوامع در حال حاضر دست و پنجه نرم کردن با بحران پیچیده از شاخ آفریقا به کخس بازار که در آن Rohingya در چه کمک مقامات می گویند در حال حاضر بزرگترین پناهندگان حل و فصل است.

"چگونه می توانم به شما بگویم کسی که در کخس بازار و یا در یک بسیار دور بخشی از کنگو, 'شستن دست های خود را به مدت 20 ثانیه هنگامی که وجود دارد به اندازه کافی آب شاید برای طبخ برنج است که در شب و یا زمانی که صابون [اجرا شده] از چهار هفته پیش است ؟" می پرسد باکستر.

چادر مسکن آوارگان داخلی در ادلب دیده می شود در فوریه. 24. (Umit بکتاش/فردا نیوز)

"جمعیت شده اند که واقعا کتک ضعیف سیستم های بهداشتی توسط فقیر بهداشت عمومی و زیرساخت آنها واقعا در معرض بیشترین خطر در حال حاضر است."

تنها راه رو به جلو خواهد بود و در جامعه مبتنی بر راه حل های او گفت: "از آنجا که خیلی از این است که چگونه با مردم ارتباط و تعامل با یک دیگر نگاه کنید و پس از هر یک از دیگر.

"چگونه به کارکنان مراقبت های بهداشتی جامعه وقتی به مردم را در, چگونه به نگاه پس از مردم در خانه خود را هنگامی که ممکن است وجود دارد تنها یک اتاق است که شما به اشتراک گذاری."

با توجه به دفتر کمیساریای عالی سازمان ملل برای پناهندگان (UNHCR) وجود دارد بیش از 70 میلیون به زور آواره در سراسر جهان نزدیک به 26 میلیون نفر از آنها شد.

کمک سازمان نگران است که سنتی اهدا کننده سازمان ملل دست و پنجه نرم کردن با این بیماری همه گیر در خانه را فراموش کرده ام در مورد آنها.

"ما نمی توانیم به بستن چشم خود را به رنج می برند در اطراف ما به این دلیل که راه حل را می توان در سطح جهان و اقدامات باید جهانی گفت:" بیکر.

اما از آن نظم بلند زمانی که مرزها بسته حتی سخت تر به عنوان یک راه مقابله با این بیماری همه گیر. گرفتن کمک های اولیه و حیاتی حفاظت از تجهیزات به پزشکان و پرستاران و حتی کمک گرفتن از کارگران خود را به آسیب پذیر جوامع تبدیل شده است و به صورت تصاعدی سخت تر است.

'بسیار رسیدن به نقطه شکستن'

در Lesvos در یونان پزشکان بدون مرز (MSF) خواستار شد برای این جزیره را بدنام Moria اردوگاه را تخلیه کردند از پناهندگان حتی قبل از بحران کنونی است.

"Coronavirus در حال حاضر فقط اضافی اضافه کردن به یک جزیره که در حال حاضر بسیار از رسیدن به نقطه شکستن" گفت: Mie Therkelson MSF پرستار فعالیت های مدیر در یک FaceTime مصاحبه از Lesvos.

این Moria اردوگاه پناهندگان در این جزیره در حال حاضر در یک ظرف پتری از بیماری به راحتی از یکی به دیگری.

یک زن را پوشش می دهد چهره خود را به عنوان او راه می رود گذشته انبوهی از زباله در یک اردوگاه موقت پناهندگان و مهاجران بعدی به Moria اردوگاه در جزیره Lesvos یونان, در مارس 9. (Elias Marcou/فردا نیوز)

تنظیم در ارتفاع پناهندگان بحران در 2015-16 زمانی که بیش از یک میلیون مهاجر از طریق جزایر یونانی در مسیر به بقیه اروپا Moria در اصل طراحی شده برای از 2000 به 3000 نفر است. Therkelson می گوید آن زمان جمعیت 20000 است.

"به طور معمول شما می گویند به مردم رفتن به خانه و استراحت در خانه خود و از خود جدا کنند. خود شده است."

"اما زمانی که از 20 ، 000 نفر در حال زندگی در یک فضای محدود که در آن وجود دارد تقریبا هیچ دسترسی به توالت به شستن نقاط آن غیر ممکن است به خود شده است."

بهداشت و درمان ترس نیز انتظار می رود به افزایش در حال حاضر بالا تنش در جزیره بین پناهندگان و مردم محلی است که احساس رها شده و برای سال نه فقط توسط خود دولت در آتن اما توسط اتحادیه اروپا به عنوان یک کل به دلیل عدم مقابله با بحران پناهندگان.

"ما خواهان فوری تخلیه Moria چرا که [این] مردم جمع آوری شده در یک فضای محدود یک خطر سلامت برای همه" گفت: Therkelson.

"این مهم است که ما حداقل تخلیه بیمار, کودکان, سالمندان," او گفت:.

اما او نه امیدوار.

مردم عبور از یک پل در Moria اردوگاه در مارس 11. (Elias Marcou/فردا نیوز)

"در رسانه ها coronavirus یکی [موضوع] که طول می کشد تا ترین زمان در حال حاضر. نه آنچه را که در بحران پناهندگان در سراسر جهان است."

اضافه فشار روانی برای پناهندگان با ادعای پناهندگی در حال حاضر در روند شده است اجتناب ناپذیر تاخیر خواهد شد که در نتیجه از coronavirus بحران است.

کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل و سازمان بین المللی مهاجرت اعلام کرده اند که آنها را تعلیق اسکان مجدد برای خروج پناهندگان داده شده جهانی محدودیت های مسافرتی در حال حاضر در حال اجرا.

"این یک اقدام موقت خواهد شد که در محل تنها زمانی که آن را ضروری باقی می ماند" آنها در بیانیه ای گفت: هفته گذشته است.

درخواست Therkelsen اگر او آماده است برای آمدن طوفان و مانند حسین (ع) در ادلب او منحرف.

"نگرانی من هرگز خواهد بود کارکنان. ما در حال رفتن به خوب. مشکل این است که ما باید 20,000 مردم خارج وجود دارد در مقابل ما است که لازم نیست که هر گونه امکان خود شده است."

و او پژواک بیکر در لندن که در حال حاضر زمان به نگاه به دور از درد و رنج ما فراتر از مرزهای خود.

"من درک می کنم که این یک بحران بین المللی و چیزی است که ما قبل از دیده نمی شود. اما من واقعا [خواهید] آیا همه در قدرت من به تلاش برای گسترش پیام."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن