پس از 163 هفته در دفتر تهمت خود تعریف بحران

برای جورج دبلیو بوش آن بود هفت. حملات 11 33 هفته به ریاست جمهوری. باراک اوباما در مواجه با اقتصاد جهانی وحشت ذ

توسط PATRIS-FUN در 23 اسفند 1398

برای جورج دبلیو بوش آن بود هفت. حملات 11 33 هفته به ریاست جمهوری. باراک اوباما در مواجه با اقتصاد جهانی وحشت ذوب پایین سیستم مالی قبل از او حتی شروع هفته اول خود را در دفتر.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تعریف بحران وارد 163rd هفته از ریاست جمهوری خود. هنگامی که آن را ضربه آن از ضربه سخت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را باطل پر نخست وقت گفتار اشتباه آمریکایی ها, اذیت و متحدان و موفق به آرام کردن بازارهای مالی است. در حالی که او هنوز هم صحبت کردن آنها آغاز شده flopping.

سهام نگه داشته غرق شدن یک شبه و به روز بعد در بدترین روز سقوط از سال 1987.

در آن تام هنکس بود جوانه زدن جوان بازیگر فیلم, و در حال حاضر او دارای coronavirus. بنابراین آیا دستیار رئیس جمهور برزیل که ملاقات مغلوب ساختن پیشی جستن چند روز پیش.

که اخبار ظهور در یک بعد از نصب وحشت به گسترش شیوع جهانی شروع به تعطیل محل و سرگرمی از برادوی به لیگ های بزرگ به پادشاهی سحر و جادو.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن در واکنش به این بیماری همه گیر در سمت چپ حتی معمول خود دوستان است سرد است. حتی مغلوب ساختن پیشی جستن آمین گوشه بود و آواز ستایش خود را پس از آن عملکرد. روز بعد او سابق مدیر کمپین به نام آن پنجشنبه سیاه در واشنگتن است.

استیو Bannon گفت: بازار سرمایه شد به وضوح نیاز به یک رئیس جمهور بهتر هماهنگ پاسخ با دیگر G7 متحدان برای رسیدگی به بحران بهداشت و درمان.

"وجود دارد بسیاری از سردرگمی" Bannon گفت: در پادکست خود را در واکنش به سخنرانی.

"ما تا به حال در واقع اساسا یک بحران از بازارهای مالی جهانی بلافاصله در پایان سخنرانی."

نسل های آینده قضاوت خواهد کرد که چه می کند رئیس جمهور آینده گفت: "این است که رفتن به مهم ترین چیزی که نه فقط از دولت او [اما] از مدرن آمریکایی ... تاریخچه."

دیگر معمول رسانه متحدان لعنتی مغلوب ساختن پیشی جستن.

و او نیز لرزاند برخی از جغرافیای سیاسی متحدان: اروپایی ها گفت: آنها هرگز سر تا که تهمت برنامه ریزی شده نزدیک به مرز. معاون نخست وزیر Chrystia Freeland روز پنجشنبه گفت که کانادا نیز بدون هشدار.

خود را در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او تا به حال به حرکت به سرعت به اروپا بود و هنوز هم اجازه می دهد سفر از چین (توجه داشته باشید به کانادا: این نیز درست از کانادا).

تماشا کنید: انتقاد شدید اتحادیه اروپا مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus محدودیت های مسافرتی

اتحادیه اروپا به شدت انتقاد کرد در رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به محدود کردن سفر از اروپا به ایالات متحده بیش از coronavirus گفت که وقوع یک بحران جهانی' می کند که احترام کرد. 4:34

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس قلم به یکی دیگر از گله او با اروپا: آنها بازی نمی عادلانه در تجارت است. "منظورم این است که زمانی که آنها افزایش مالیات بر ما آنها نمی مشورت ما است."

چه اضافی باعث بهت و حیرت از منتقدان و متحدان یکسان شد رگبار دروغ آشکار در یک آدرس است که قرار بود برای ارائه به وضوح در مورد امریکا برنامه بازی.

مغلوب ساختن پیشی جستن کردم اساسی اطلاعات اشتباه ارسال کاخ سفید پاکسازی خدمه تقلا برای پاک کردن ظروف سرباز یا مسافر از تصورات غلط ایجاد شده در دفتر بیضی.

دروغ: یک blow-by-blow

در یک آدرس رسمی به این کشور در زمان نخست خواندن از یک اسباب مخصوص چرخاندن خطوط نوشته تهمت:

  • به دروغ اعلام ممنوعیت سفر اعمال را برای تجارت و نه فقط مردم. سپس او تکرار: "هر چیزی که از اروپا است." دستیاران خود را بعد از آن روشن است که کالا را می توانید در ادامه ورود.
  • به دروغ اعلام کرد که بیماران می توانید تمام هزینه های خود چشم پوشی برای coronavirus درمان توسط شرکت های بیمه. در واقع شرکت های بیمه باید فقط گفت: آنها را از قانون مستثنی شرکت پرداخت برای آزمون. آنها را تکذیب کرد آنها موافقت کرده بود برای پوشش درمان در بیمارستان. اما IRS است که ساخت آن را آسان تر برای برخی از طرح های بیمه برای پوشش هزینه های.
  • غفلت به ذکر است که آنچه که او به نام ممنوعیت "مسافرت" از اروپا اعمال نمی شود به شهروندان آمریکایی است. در هرج و مرج ساعت شبانه آمریکایی ها درهم و پرداخت پول برای دریافت آخرین لحظه پرواز به خانه.
  • به اشتباه اعلام کرد که همه پرواز به کشور که مورد آزمایش قرار گرفت. این چیزی است که برخی از مسافران پس از رسیدن در آمریکا گفت: CBC News.

"بدون آن که گاه به گاه گفت:" زید Shoorbajee بود که پس از رسیدن روز پنج شنبه در واشنگتن دالس فرودگاه از عربستان سعودی بعد از سفر برنامه ریزی شده خود را به مصر لغو کردم.

"من تو را دیدم یک زن و شوهر از نشانه — پیام بر روی صفحه نمایش گفت:" اگر شما احساس بیمار خود قرنطینه به مدت دو هفته.' اما هیچ کس از ما خواست شخصا."

دیگر مسافران توییتی مشاهدات مشابه. Andreas Grobeli که وارد شنبه گذشته از سوئیس و رهبری خانه زود گفت: CBC News, او متوجه نیست غربالگری.

تماشا کنید: مغلوب ساختن پیشی جستن TV, آدرس COVID-19

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه در زمان نخست نشانی در روز چهارشنبه بر دولت او در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. 9:32

که پس از بزرگترین, مشهورترین دروغ از همه آنها: تهمت را تکرار و اصرار در هفته های اخیر که coronavirus بود و هیچ معامله بزرگ است و به زودی خواهد بود.

که هیچ نگرانی در نگرش به حال یک اثر با پسند رسانه متحدان صرف هفته رد وحشت به عنوان یک دموکرات-هماهنگ جعل به صدمه زدن به رئیس جمهور.

یک مثال از نوع چند روز پیش بود Breitbart تیتر: "سلام. انصراف از مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات? رویای روی!" با توجه به نظر سنجی رای دهندگان جمهوری خواه در حال حاضر به مراتب مردها به شانه کل بحران است.

پس از آن وجود دارد کمتر مورد بحث و بررسی موضوع از چه تهمت وارد در انتخاب خود را از کشورهای هدف برای ممنوعیت سفر.

وقتی پرسیده شد که چرا این ممنوعیت نمی اعمال می شود به انگلستان مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد که آن را انجام می دهند "یک کار خوب" با چند مورد از coronavirus. اما انگلستان بیشتر موارد از بلژیک اتریش جمهوری چک و یونان و ایسلند و فنلاند و پرتغال اسلوونی ارمنستان و لهستان و اسلواکی و برخی دیگر از کشورهای منطقه یورو در معرض ممنوعیت.

سیاسی اخبار سایت اشاره کرد تهمت سفر سفارش اتفاق افتاده است به دست کشورهای اروپایی که در آن او صاحب زمین گلف.

برای هفته منتقدان نیز صدایی زنگ که تهمت حذف دولت در کل همه گیر واکنش زنجیره ای از فرمان.

این مجموعه از اشتباهات غرق تهمت ریاست جمهوری?

پس از همه این است که یک رئیس جمهور که مقبولیت کمی مانند یک ماهی قرمز در حال حرکت در اطراف یک کاسه — همیشه wiggling هرگز حرکت بسیار دور است.

روزانه خود را در رای گیری به طور متوسط وارد بحران داشتن غوطه ور است که در آن باند باریک به سطح پایین تر در هفته گذشته.

یک بررسی نشان داد presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن با بزرگترین سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در در حالی که.

اکثر آمریکایی ها اما مدتها پیش ساخته شده تا ذهن خود را در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن.

حتی شوک های اقتصادی حرکت آرا مانند آنها استفاده می شود در این قطبی محیط زیست که در آن نظرات عمیقا تثبیت شده گفت: رابرت گریفین که تحقیقات آمریکا افکار عمومی در دموکراسی صندوق رای دهندگان مطالعه ،

"من خود را در آن است هنوز هم برای رفتن به تحت تاثیر قرار [تهمت] — اما کمتر از ما ممکن است فکر می کنم" دای گفت.

تفلون ریاست جمهوری

بنابراین کاخ سفید که سه ماه پیش جان سالم به در برد یک استیضاح و دو ماه پیش اجتناب از جنگ با ایران و یک ماه پیش رفت و به جنگ با خود وزارت دادگستری هنوز هم نزدیک به هشت ماه تمام به سوار شدن از این بحران است.

در حال حاضر بیشتر آمریکایی ها شروع به گرفتن coronavirus آزمون.

در حالی که این روند شده است بدنام کند و مشکل گرفتار در ایالات متحده آزمایش ramping تا در دولت اجرا labs.

فدرال رزرو ایالات متحده وعده داده است برای خرید 1.5 تریلیون دلار به ما در دارایی ها و تاپیک بحث و ممکن است هر دو حزب توافق در کنگره اورژانس قانونی بسته است.

حتی تهمت خانواده وعده داده است کمک کند.

ریاست جمهوری و ریاست جمهوری کارمند Ivanka Trump کرد و گفت: دولت در حال همکاری با کشورهای به بیمار-مزایای مرخصی برای افراد مبتلا به ویروس است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به احتمال زیاد کلی انتخابات دشمن در ضمن نورد خود را طرح سهشنبه برای مقابله با بحران.

در یک سخنرانی بایدن در فهرست اقدامات او گفت: باید گرفته شود از جمله یکی از اساسی ترین است: نگه داشتن شهروندان اطلاع در مورد یک بیماری همه گیر.

"به من اجازه دهید شفاف: coronavirus ندارد وابستگی سیاسی. آن را آلوده و جمهوری خواهان و مستقل و دموکرات ها به طور یکسان می شود."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن