یک مورد از coronavirus تایید شده است در شهر واتیکان

رئیس جمهور تهمت گفته رادیو فردا, میزبان, Sean Hannity چهارشنبه شب او یک "حدس" coronavirus مرگ و میر است "راه ز

توسط PATRIS-FUN در 16 اسفند 1398

رئیس جمهور تهمت گفته رادیو فردا, میزبان, Sean Hannity چهارشنبه شب او یک "حدس" coronavirus مرگ و میر است "راه زیر 1 درصد" نه "false" 3.4 درصد رای از سازمان بهداشت جهانی است. روز پنج شنبه در این اواخر نشان می دهد دراماتیزه چرا افکار هستند به هیچ وجه به سیاست.

Coronavirus "همه کسی صحبت کردن در مورد" Stephen Colbert گفت: در این اواخر نشان می دهد. "شما می توانید می گویند امریکا coronavirus تب — اما شما باید نه خواهد بود که در طعم و مزه فقیر." از روز شنبه وجود دارد "210 موارد تایید شده در 18 ایالت با دو رقم مرگ و میر پس از آخرین شب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در رفت و فاکس نیوز به دروغ در مورد همه چیز," او گفت:. "علم است نه بر اساس افکار. به همین دلیل 'Bill Nye the Science Guy' است موفق تر از رقیب خود 'فیل مونک مرد از قوز.'"

"ما واقعا می شده اند بهتر است با یک میمون رئیس جمهور" جیمی کیمل آهی کشید در Kimmel Live. "چه کسی اهمیت میدهد چه immunologists می گویند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک قوز. در اینجا چیزی است: اگر شما رئیس جمهور ایالات متحده, شما نمی رفتن با افکار. شما باید جهان بزرگترین دانشمندان خود را در اختیار شما رفتن با آنها."

او در گفتگو با Hannity تهمت "حتی شناور این ایده که مردم با کروناویروس می تواند به کار" کیمل گفت. "ببینید برای رفتن به محل کار به معنی نشستن در اطراف تماشای یک ساعت از ایسنا در زیر شلواری خود را به طوری که او را درک نمی کند که این به چه معناست. همه او مراقبت در مورد پول است. او نگران بازار سهام قبل از انتخابات تا طرح خود را به تظاهر ویروس به دور است."

"مغلوب ساختن پیشی جستن است که در تلاش برای وانمود مشکل وجود ندارد چرا که او می داند که او را برای آن مقصر شناخته و او می داند که چرا که اگر او نبود رئیس جمهور در حال حاضر او می خواهم قطعا سرزنش هر کس رییس جمهور شد," Seth Meyers گفت: در اواخر شب. "در واقع او حتی دروغ و سرزنش گذشته رئیس جمهور برای عدم از تست." آن را گنگ به "سرزنش اوباما برای چیزی که وجود ندارد زمانی که او در سمت چپ دفتر," او اضافه شده است. "و آن را نمی خواهد به شما تعجب به یاد بگیرند که این دروغ بود بلافاصله افشا و خنثی و حتی کاخ سفید نمی تواند آن را توضیح دهد."

"این نوع از بحران بهداشت عمومی است که آزمون صلاحیت و صداقت از ما رئیس جمهور و بدیهی است که مغلوب ساختن پیشی جستن به طور کامل unequipped در هر دو فقره" مایرز گفت. "ما باید حقیقت شفافیت, و تست, و ما در حال رفتن به آن را دریافت از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن." حداقل این است که خود را قوز. پیتر وبرtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن