6 کشته مسلح در Molson Coors آبجوسازی تیراندازی در میلواکی

یک کارمند باز آتش چهارشنبه در میلواکی را Molson Coors پیچیده قتل پنج همکار کارگران قبل از مصرف زندگی خود را, پ

توسط PATRIS-FUN در 8 اسفند 1398

یک کارمند باز آتش چهارشنبه در میلواکی را Molson Coors پیچیده قتل پنج همکار کارگران قبل از مصرف زندگی خود را, پلیس گفت:.

این فرد مسلح شناسایی شد به عنوان یک زن 51 ساله میلواکی درگذشت مردی که از خود وارد زخم گلوله کشته شده است.

"پنج وجود دارد افرادی که به کار می رفت امروز درست مثل همه به کار می رود و آنها فکر می کردند که برای رفتن به کار خود را به پایان برساند و بعد از بازگشت به خانواده خود را. آنها نمی — و غم انگیز آنها هرگز" میلواکی شهردار تام برت گفت.

مقامات ارائه فوری انگیزه برای حمله است.

پلیس توییتی بود که دیگر فعال کنید. مقامات بلافاصله انتشار جزئیات بیشتر در مورد تیرانداز و یا چگونه عکسبرداری آشکار شد.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خطاب به تیراندازی قبل از سخنرانی خود در کاخ سفید با خبرنگاران در مورد گام های دولت برای مبارزه با coronavirus. او گفت که این حمله به کشته شدن پنج نفر و زخمی شدن دیگران است.

"قلب ما برای شکستن آنها و عزیزان خود را" رئیس جمهور گفت:. "ما ارسال ما تسلیت. ما خواهید بود با آنها, و آن را یک چیز وحشتناک یک چیز وحشتناک."

این حمله رخ داده است و در وسیع و پیچیده ای است که شامل ترکیبی از دفاتر شرکت های بزرگ و دم امکانات. حداقل 600 نفر در این مجموعه است که به طور گسترده ای شناخته شده در منطقه میلواکی به عنوان "میلر دره" اشاره به میلر Brewing Co. که در حال حاضر بخشی از Molson Coors.

جیمز Boyles گفت: Milwaukee Journal Sentinel که همسرش Lasonya Ragdales این نسخهها کار میکند در Molson Coors در ادعای گروه. او ارسال پیامک از داخل مرکز و گفت شوهرش که یک تیرانداز فعال بود و او در یک اتاق قفل شده با یک دسته از همکاران مجله نگهبان گزارش شده است.

گذشته حملات در اطراف میلواکی

عظیم قرمز میلر نشانه برج بیش از این پیچیده است و یک نماد شناخته شده در میلواکی که در آن آبجو و دم در هم تنیده در تاریخ این شهر.

این تاسیسات نیز در خانه به, شرکت خدمات مالی و منابع انسانی و مهندسی. تورهای مردم را به غارهای زیرزمینی که در آن آبجو بود یک بار ذخیره شده در یک سالن با پیچیده چوب یک استین سالن با پنجره شیشه های شامپاین اتاق جلسه سالن با سربی-شیشه پنجره و یک باغ آبجو است که می تواند نگه دارید و 300 نفر است.

کار پلیس در خارج از محوطه دانشگاه — آلاینده های پیچیده ای است که شامل ترکیبی از دفاتر شرکت های بزرگ و دم امکانات. (Morry Gash/آسوشیتد پرس)

قبل از چهارشنبه تیراندازی شده سه کشتار جمعی در ایالات متحده آمریکا تا کنون در سال 2020 با 12 مجموع قربانیان به گفته آسوشیتد پرس/آمریکا/دانشگاه کشتار پایگاه داده. همه شده اند دهیم. در سال 2019 بودند 44 کشتار جمعی با 224 مجموع قربانیان. پایگاه داده تمام آهنگ های ایالات متحده قتل از سال 2006 مربوط به چهار یا بیشتر از مردم کشته و بیش از 24 ساعت بدون در نظر گرفتن سلاح محل مجرم رابطه و یا انگیزه.

آخرین تیراندازی و کشتار در منطقه میلواکی بود در ماه اوت سال 2012 سفید supremacist وید مایکل صفحه به ضرب گلوله شش نفر و زخمی شدن چهار نفر دیگر در یک معبد سیک ها در حومه اوک کریک. صفحه خودش را کشته بود پس از زخمی در تیراندازی با پلیس است. بدترین تیراندازی دسته جمعی در این منطقه در 20 سال گذشته بود و در سال 2005 زمانی که هفت نفر کشته و چهار زخمی در یک سرویس کلیسا در بروکفیلد یک میلواکی حومه. تیرانداز خودش را کشته بود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب