چین می گوید ایالات متحده برای توقف "سرکوب شرکت های چینی' پس از آخرین Huawei حرکت

(پکن) — چین روز چهارشنبه در واشنگتن خواستار توقف "سرکوب شرکت های چینی" پس از ایالات متحده تنظیم کننده اعلام م

توسط PATRIS-FUN در 11 تیر 1399

(پکن) — چین روز چهارشنبه در واشنگتن خواستار توقف "سرکوب شرکت های چینی" پس از ایالات متحده تنظیم کننده اعلام مخابرات تامین کنندگان تجهیزات Huawei و ZTE به امنیت ملی تهدید.

کمیسیون ارتباطات فدرال در روز سه شنبه مسدود فروشندگان چینی از دریافت یارانه از دولت صندوق پله تا تلاش ها برای محدود کردن دسترسی آنها به بازار ایالات متحده است.

یک سخنگوی وزارت امور خارجه را متهم کرد واشنگتن از "سوء استفاده از قدرت دولتی" برای صدمه زدن به شرکت های چینی "بدون هیچ گونه شواهد است."

"ما یک بار دیگر مصرانه از ایالات متحده برای جلوگیری از سوء استفاده از مفهوم امنیت ملی به عمد بی اعتبار چین و نامعقول سرکوب شرکت های چینی گفت:" سخنگوی ژائو Lijian.

ایالات متحده تنظیم کننده می گویند Huawei Technologies Ltd. بزرگترین ساز جهانی مخابرات و تجهیزات سوئیچینگ و خود را کوچکتر چینی رقیب ZTE Corp تحت کنترل حزب حاکم کمونیست و می گویند که آنها ممکن است تسهیل چینی جاسوسی.

Huawei و ZTE را انکار ایالات متحده اتهامات. Huawei بنیانگذار Ren Zhengfei گفت: در سال گذشته او را رد رسمی به فاش کردن خواسته های مشتریان خود را' اسرار با وجود یک قانون است که ملزم شرکت های چینی را به همکاری با سازمان های اطلاعاتی.

FCC گفت: پول از آن $8.3 میلیارد دلار در سال صندوق خدمات جهانی که یارانه خرید تجهیزات برای برخی از حامل های دیگر ممکن است مورد استفاده قرار گیرد به خرید Huawei یا ZTE تجهیزات.

FCC "تعیین شده Huawei و ZTE را به عنوان امنیت ملی خطرات و گفت:" آژانس رئیس Ajit Pai, در بیانیه ای. او گفت: شرکت های "تهدید امنیت ملی ما."

تصمیم گیری تاثیر می گذارد عمدتا کوچک روستایی حامل دلیل عمده ایالات متحده شرکت های تلفن استفاده نمی چینی تجهیزات.

FCC قبلا منع Huawei و ZTE از دیگر دریافت یارانه های دولتی.

کنگره تصویب یک قانون در ماه مارس که ارائه خواهد شد به $1 میلیارد دلار برای حمل و به جای چینی ساخته شده تجهیزات.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت لابی خود را در اروپا و دیگر متحدان برای جلوگیری از Huawei آنها به عنوان ارتقاء به نسل بعدی یا 5G مخابرات شبکه.

دستیار وزیر امور خارجه, Keith Krach هفته گذشته گفت: واشنگتن ممکن است مایل به کمک به کشورهای دیگر برای پرداخت 5G دنده از رقبای نوکیا Corp. و LM اریکسون برای جلوگیری از خرید Huawei فن آوری است.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب