26 درصد از دموکرات ها فکر می کنم اوباما تایید کرده است بلومبرگ. او نیست.

مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) بخش خصوصی از او خواست جلسه روز شنبه به آرام ماندن به عنوان دموکراتیک رای دهند

توسط PATRIS-FUN در 9 اسفند 1398

مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) بخش خصوصی از او خواست جلسه روز شنبه به آرام ماندن به عنوان دموکراتیک رای دهندگان انتخاب ریاست جمهوری این حزب نامزد نیویورک تایمز گزارش. بسیاری از دموکرات مقامات از جمله ده ها تن از خانه های میانه رو را هشدار انتخاباتی فاجعه اگر سن. برنی ساندرز (I-Vt.) برنده نامزدی.

Pelosi گزارش خندید وقتی که یک نماینده مجلس پیشنهاد کرد او خودش می تواند در از بین بردن منجر به ریاست جمهوری بلیط اگر چیز زشت و گفت: "من دوست دارم کار من — شما نمی خلاص شدن از من است که به راحتی." خانه کمپین دموکرات ها را در دستور کار خود و نیاز به "نگه داشتن چشم بر روی توپ" او بنا به گزارش او گفته حزبی و اضافه کرد: "این توپ دارای یک پرتقال ، پلوسی "برای مردم" را در دستور کار تمرکز بر کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی ایجاد مشاغل با درآمد و مبارزه با فساد.

"این غیر معمول نیست برای یک حزب پلت فرم و یا نامزدها برای رئيس جمهور به خود را دارند در دستور کار است که آنها را مطرح و آن را غیر معمول نیست برای مجلس نمایندگان به آن دستور و همچنین" پلوسی به خبرنگاران گفت: صبح روز پنج شنبه. "ریاست جمهوری خود را از نژاد و بر خلاف آنچه که شما ممکن است شنیدن یا نوشتن ما همه متحد. هر نامزد از حزب ما, ما را از صمیم قلب حمایت." Pelosi باقی مانده است با دقت بی طرف در انتخابات ریاست جمهوری مسابقه. وقتی پرسیده شد که شنبه اگر او می تواند راحت با ساندرز به عنوان نامزد پلوسی گفت: "بله."

"جمهوری خواهان در حال حاضر شروع به کار سخت برای متقاعد کردن رای دهندگان که وجود دارد این است که هیچ فرقی بین آقای ساندرز و دموکراتیک اعضای کنگره با وجود این واقعیت است که کمتر از 10 آمریکا را تایید سناتور ورمونت و بسیاری از آنها سوابق طولانی از مخالفت با او" این بار ، اما پلوسی استراتژی ممکن است غالب برندان باک یک مشاور سابق مجلس پل رایان (R-Wis.) در سال 2016 گفت: بار. "ما قادر به اجرای موازی برنامه چرا که مردم نگاه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان شخص خود و نمی لزوما فکر می کنم هر حزب جمهوری خواه است فقط مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن." پیتر وبرtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب