24 شوت به مرگ در حمله در مبارزه با مواد مخدر مرکز نوتوانی در مکزیک

MEXICO CITY — مهاجم مسلح به یک ثبت نشده مواد مخدر مرکز توانبخشی در مرکز مکزیک و باز آتش چهارشنبه کشته شدن 24

توسط PATRIS-FUN در 12 تیر 1399

MEXICO CITY — مهاجم مسلح به یک ثبت نشده مواد مخدر مرکز توانبخشی در مرکز مکزیک و باز آتش چهارشنبه کشته شدن 24 نفر و زخمی شدن هفت نفر, مقامات گفت.

پلیس در شمال و مرکز ایالت گوآناخوآتو گفت که این حمله رخ داده در شهرستان رینکن ده تمیو. سه نفر از این هفت نفر زخمی گزارش شده در بیماری جدی است.

ظاهرا مهاجمان به ضرب گلوله در مرکز نوتوانی. پلیس ایالتی گفت: هیچ کس ربوده شد. عکس مسئله برای نشان دادن این صحنه نشان می دهد کسانی که در مرکز بودند دراز کشیده و زمانی که آنها با اسپری گلوله.

گوآناخوآتو است صحنه چمن خونین نبرد بین Jalisco کارتل و یک باند محلی و دولت تبدیل شده است که بیشتر خشونت در مکزیک است.

هیچ انگیزه داده شد در این حمله اما رژیم صهیونیستی است. دیگو Sinhue گفت: باندهای مواد مخدر به نظر می رسد درگیر شده اند.

"من عمیقا تاسف و محکوم کردن حوادث در رینکن ده تمیو این بعد از ظهر" Sinhue نوشت. "خشونت تولید شده توسط جرم و جنایت سازمان یافته نه تنها طول می کشد زندگی جوان اما در آن طول می کشد صلح از خانواده ها در گوآناخوآتو."

باندهای مواد مخدر در مکزیک کشته مشکوک در سطح خیابان نمایندگی از باندهای رقیب در پناه چنین امکانات در گذشته است. این یکی از مرگبارترین حملات در یک مرکز نوتوانی پس از 19 نفر کشته شدند در سال 2010 در شهرستان چیئوائوا در شمال مکزیک است. بیش از یک دوجین از حملات از جمله امکانات رخ داده است پس از آن.

مکزیک به مدت طولانی به حال مشکلات با مراکز نوتوانی چرا که بسیاری از آنها در بخش خصوصی اجرا با کمبود بودجه روبرو شده و اغلب مرتکب نقض حقوق بشر علیه معالجه معتادان. دولت صرف پول نسبتا کمی در توانبخشی اغلب ساخت این مراکز ثبت نشده تنها گزینه در دسترس برای خانواده های فقیر.

علاوه بر معتادان و فروشندگان که به صورت حملات از رقبا در خیابان گاهی پناه در درمانگاه بازتوانی ساخت درمانگاه اهداف خود برای حمله به. هنوز باندهای دیگر متهم شده اند به زور استخدام معالجه معتادان در این مراکز به عنوان نمایندگی مجاز و فروش و کشتن آنها را اگر آنها خودداری کرد.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن