1 نفر به ضرب گلوله در Breonna تیلور اعتراض در کنتاکی

مقامات تحقیق در مورد تیراندازی مرگبار دوشنبه شب در یک پارک در مرکز شهر Louisville, Ky., که در آن تظاهرکنندگان

توسط PATRIS-FUN در 8 تیر 1399

مقامات تحقیق در مورد تیراندازی مرگبار دوشنبه شب در یک پارک در مرکز شهر Louisville, Ky., که در آن تظاهرکنندگان جمع شده بودند در اعتراض به مرگ Breonna تیلور.

گزارش از آتشباری در جفرسون مربع پارک آمد و در حدود 9 p. m. به وقت محلی لویی مترو پلیس در بیانیه ای گفت: به دنبال تماس های که Jefferson County Sheriff بخش انجام شد زندگی-صرفه جویی در اقدامات یک مرد که فوت در صحنه است. مدت کوتاهی پس از, پلیس گفته شد از یک تیراندازی قربانی در سراسر خیابان در سالن عدالت است. که فرد در بیمارستان بستری شد با غیر تهدید کننده زندگی صدمات.

تصویری پست شده در رسانه های اجتماعی به نظر می رسد به یک مرد نشان می دهد باز کردن آتش به پارک که مردم درهم برای پوشش. این فیلم بعد نشان داد که حداقل یک نفر خونریزی فراوان بر روی زمین است.

افسران پاکسازی پارک و پلیس "در حال تلاش برای جمع آوری به عنوان اطلاعات آنجا که ممکن است به منظور شناسایی همه کسانی که درگیر در حادثه" بیانیه ای گفت:. هیچ اطلاعاتی در مورد دستگیری احتمالی متهمان و قربانیان هویت و سنین بلافاصله منتشر شد. مقامات بلافاصله انتشار اطلاعات اضافی.

Breonna تیلور 26 ساله آفریقایی-آمریکایی تکنسین های پزشکی اورژانس هدف گلوله قرار گرفت و کشته شد و در بستر خود توسط ماموران لباس افسران پلیس در Louisville , Ky., در مارس 13. (فرستاده شده توسط بیانکا Austun)

"من عمیقا متاثر از خشونت است که فوران در جفرسن مربع امشب پارک که در آن کسانی که ابراز نگرانی های خود را جمع آوری شده اند," لویی شهردار گرگ فیشر در بیانیه ای گفت. "این یک تراژدی است که این منطقه از اعتراض مسالمت آمیز در حال حاضر یک صحنه جرم است."

پارک است برای هفته ها بوده است epicentre برای تظاهرات در این شهر پلیس پس از قتل تیلور و جورج فلوید. شنبه شب تیراندازی حداقل دوم در طول نزدیک به یک ماه از تظاهرات در لوییویل بیش از تیلور مرگ است. هفت نفر زخمی شدند, مارس 28 هنگامی که تیراندازی فوران در نزدیکی تالار شهر باعث بیانیه ای از تیلور مادر درخواست از مردم برای تقاضای عدالت "بدون صدمه زدن به هر یک از دیگر."

"دعا برای شهر ما ایم" ایالت کنتاکی تشکر. چارلز بوکر از لوئیزویل اواخر روز شنبه. این دموکرات در حال اجرا است برای حزب نامزدی برای به چالش کشیدن جمهوری خواه سنا میچ مک کانل رهبر در پاییز.

بدون دست کشیدن حکم

تیلور 26 ساله سیاه زن کشته شد در لوییویل خانه در ماه مارس توسط پلیس بودند که خدمت بدون دست کشیدن حکم. معترضان خواستار شده است برای افسران درگیر در مرگ او به شارژ. یکی از افسران به تازگی از کار اخراج شدند.

کنت واکر تیلور پسر در اصل به اتهام اقدام به قتل او پس از اخراج یک شات در یکی از افسران که آمد به خانه. واکر گفت: او فکر کرد که او در دفاع از یک مزاحم.

بدون دست کشیدن حکم جستجو است که اجازه می دهد تا پلیس به ورود بدون, اولین حضور خود را اعلام اخیرا ممنوع شده توسط لویی مترو شورای.

آخرین مطالب